Hunbasket
Webshop
Hírek
Csapatok
Játékosok
Műsor
Szabályzatok
BUDAPEST
Elérhetőségek
Versenykiírások - Dokumentumok
Bajnokságok
Bajnokságok
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi - Cziffra Mihály bajnokság
Budapest, Férfi A - Cziffra Mihály bajnokság
Budapest, Férfi B - Cziffra Mihály bajnokság
Budapest, Férfi C - Cziffra Mihály bajnokság
Budapest, Férfi D - Cziffra Mihály bajnokság
Budapest, Fiú Junior A
Budapest, Fiú Junior B
Budapest, Fiú Kadett A
Budapest, Fiú Kadett B
Budapest, Fiú Serdülő A
Budapest, Fiú Serdülő B
Budapest, Fiú Serdülő C
Budapest, Senior Férfi
Budapest, Női A - Cziffra Mihály bajnokság
Budapest, Női B - Cziffra Mihály bajnokság
Budapest, Leány Junior A
Budapest, Leány Kadett A
Budapest, Leány Serdülő A
BP - Felkészülési mérkőzések
EYBL CE - Budapest
Regionális Fiú Junior, Budapest
Regionális Fiú Kadett, Budapest
Regionális Fiú Serdülő, Budapest
Regionális Leány Junior, Budapest
Regionális Leány Kadett, Budapest
Regionális Leány Serdülő, Budapest
Budapest
Játékosok - 2023/2024
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi - Cziffra Mihály bajnokság
Budapest, Férfi A - Cziffra Mihály bajnokság
Budapest, Férfi B - Cziffra Mihály bajnokság
Budapest, Férfi C - Cziffra Mihály bajnokság
Budapest, Férfi D - Cziffra Mihály bajnokság
Budapest, Fiú Junior A
Budapest, Fiú Junior B
Budapest, Fiú Kadett A
Budapest, Fiú Kadett B
Budapest, Fiú Serdülő A
Budapest, Fiú Serdülő B
Budapest, Fiú Serdülő C
Budapest, Senior Férfi
Budapest, Női A - Cziffra Mihály bajnokság
Budapest, Női B - Cziffra Mihály bajnokság
Budapest, Leány Junior
Budapest, Leány Kadett A
Budapest, Leány Serdülő A
BP - Felkészülési mérkőzések
EYBL CE - Budapest
Regionális Fiú Junior, Budapest
Regionális Fiú Kadett, Budapest
Regionális Fiú Serdülő, Budapest
Regionális Leány Junior, Budapest
Regionális Leány Kadett, Budapest
Regionális Leány Serdülő, Budapest
Budapest
A
ADAMCSEK
Dániel
ANDRÁS
Bálint
B
BILDHAUER
Barna Viktor
BESZE
Szabolcs
BERKÓ
Lajos Nimród
BÉRES
Levente
BERECZ
Bálint Áron
BAYOMI
Zsombor
BAYOMI
Levente
BARNA-CHRESTELS
Boldizsár
BARANYAI
Márk Tamás
BALOGH
Ákos
BALOG
Bendegúz
BÁLINT
Döme Árpád
BAGYINSZKI
Zalán
C
CSASZNEK
Boldizsár Barabás
CZINEGE
Zsombor
CZIFRA
Péter
CZENE
Róbert
CSILLAG
Mátyás
CSÉPAI
Gergely Kristóf
D
DÉNES
Bence
DALMADI
Miklós
E
ERDÉLY
Ábrahám
ENYING
Zsombor
F
FEKETE
Bálint
FEKETE
Ádám
FARKAS
Zalán
FELTER
Bendegúz
FEKETE
Nándor
G
GÁRDOS
Barnabás
GEIGER
Zénó
GYENES-BODON
Aurél
GULYÁS
Roland Attila
GULYÁS
Alex István
GULÁCSI
Bendegúz
GUGI
Máté
GRANCSA
Szabolcs
GRÁD
Bálint
GOMBOS
Áron Zoltán
H
HORVÁTH
Péter
HORVÁTH
Mátyás
HORVÁTH
András Olivér
HOLCZINGER
Ábel István
HÓDOS
Ármin
HERPÁK
Noel
I
IMREI
Vilmos Csanád
J
K
KUN
Balázs
KOZÁK
Máté
KOSÁR-NAGY
Lukács
KOPCSÁNYI
Bálint
KOMÁROMI
Bence
KÖDMÖN
Barnabás
KINDLER
Máté
KERESZTES
Csaba
KALLÓ
Ákos Ferenc
L
LUSZTIG
Dániel Tamás
LOTZ
Benedek
LI
Mu
LANGEN
Leonard
LABELLE
Maxim Carnegie
M
MOSOLYGÓ
Bence
MOLNÁR
Gergely Tibor
MOLNÁR
Áron
MIKÓ
Levente
MIKICS
Mirkó
MESTER
Milán
MELHEM
Mathéo
MÁTYÁS
Bercel Ajándok
MÁTÉ-TÓTH
András
MAJSAI
Nimród
MAGYAROSI
Tamás
MAGYAR
Ádám Zorán
N
NAGY
Zsigmond János
NÓGRÁDI
Boldizsár László
NESZMÉLYI-PAPP
Vince
NÉMETH
Krisztián Zakariás
NAGY-MAJOR
Artemon
NAGY
András
NAGY
Ágoston
O
ORAVECZ
Tamás
P
PROKOPP
Dániel
PAUL
Bence
PAPP-NAGY
Zoárd Zsolt
PÁL
Bendegúz András
PACH
Armand
Q
R
RÁCZ
Gergő Zoltán
S
SALGÓ
Barna
SCHLINGLOFF
Benjamin Márk
SÁRKÁNY
Milán
SIPOS
Alfréd Tamás
SMOCZER
Brúnó
SZÜNDER
Richárd
SZÜK
Huba Barnabás
SZŰCS
Zalán Gusztáv
SZŰCS
Dániel
SZÁVIN
Péter
SZÁSZ-NAGY
Bálint
SZARKA
Zétény
SZABÓ
Lóránt
SZABÓ
Csongor
SZABÓ
Álmos Bence
SUGÁR
Botond
STEIGERWALD
Zalán
T
TAS
Botond Ágoston
TÓVÁRI
Dominik
TÓTH-PÁSZKA
Bonifác
TÓTH
Rajmund
TÓTH
Kristóf
TÓTH
Gábor Dániel
TÓTH
Botond
TÓTH
Álmos Vazul
TÖRÖK
Botond László
TOLNAI
Bendegúz Bánk
TANKA-SOPONYAI
Marcell
U
V
VERESS
Tamás Attila
W
WANG
Zixi
X
Y
Z
ZAHORECZ
Kornél
ZECK
Ábel Momotaro
MKOSZ PROGRAMOK
Vármegyei szövetségek
Baranya Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Bács-Kiskun Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Békés Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Budapesti Kosárlabda Szövetség
Csongrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Fejér Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Hajdú-Bihar Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Heves Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Komárom-Esztergom Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Nógrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Pest Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Somogy Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Tolna Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Vas Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Veszprém Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Zala Vármegyei Kosárlabda Szövetség