Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Nyíradony VVTK | Cívis KK U23 | Április 3. szerda | 19:45 | 61 - 91 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Kisházi Béla Kálmán | |||||
Nyíradony VVTK | DEAC | Április 5. péntek | 19:45 | 72 - 79 | Harangi Imre Rendezvénycsarnok |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Kokas Sándor Zsolt | |||||
DEAC Öregfiúk | DEAC X | Április 5. péntek | 19:45 | 50 - 101 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Varga Sándor | |||||
Cívis KK Megye | DEAC X | Április 9. kedd | 20:00 | 86 - 65 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kokas Sándor Zsolt | |||||
DEAC Öregfiúk | Cívis KK U23 | Április 10. szerda | 19:45 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Torzsa Csaba Péter |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
BKG-PRIMA HAJDÚ U16F/A | NYÍKSE U16/A | Április 11. csütörtök | 16:00 | 48 - 54 | G4 Fitness |
Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Mezei Dóra | |||||
DIFE KK | Nyíregyházi Sportcentrum/A | Április 12. péntek | 16:00 | 34 - 146 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Rácz Bence | |||||
DSI Debrecen/A | NYKK Eötvös U16 | Április 12. péntek | 16:45 | 50 - 73 | DRK Dóczy Gimnáziuma |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Mezei Dóra |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Nyíradony VVTK | DEAC Öregfiúk | Április 12. péntek | 19:45 | 62 - 59 | Harangi Imre Rendezvénycsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Torzsa Csaba Péter |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
DSI Debrecen/A | Nyíregyházi Kék Cápák | Április 16. kedd | 18:00 | 92 - 47 | DRK Dóczy Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Tóth Szabina Ibolya |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
DEAC | Cívis KK Megye | Április 17. szerda | 20:00 | 74 - 92 | DRK Dóczy Gimnáziuma |
Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Varga Sándor |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
NYÍKSE U16/A | BKG-PRIMA HAJDÚ U16F/A | Április 18. csütörtök | 18:15 | 63 - 38 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Molnár Péter Zoltán | |||||
NYKK Eötvös U16 | Nyíregyházi Kék Cápák | Április 19. péntek | 17:00 | 102 - 29 | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola |
Játékvezetők: Sallai István József, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
DEAC Öregfiúk | DEAC | Április 19. péntek | 19:45 | 77 - 110 | Tóth Árpád Gimnázium |
Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Varga Sándor |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
DSI Debrecen/B | Nyíregyházi Sportcentrum/A | Április 23. kedd | 18:15 | 38 - 134 | DRK Dóczy Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Torzsa Csaba Péter | |||||
DIFE KK | BKG-PRIMA HAJDÚ U16F/A | Április 26. péntek | 16:00 | Derecske Városi Sportcsarnok | |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Tóth Szabina Ibolya | |||||
NYKK Eötvös U16 | Nyíregyházi Sportcentrum/A | Április 26. péntek | 17:00 | 58 - 69 | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola |
Játékvezetők: Sallai István József, Jánkfalvi Máté Péter | |||||
DSI Debrecen/B | Nyíregyházi Kék Cápák | Április 30. kedd | 18:15 | DRK Dóczy Gimnáziuma |