21
2021
FELNŐTT FÉRFI: SZÁZ FÖLÖTT TERMELT AZ OLAJ
Január 21, csütörtök  |  10:01

Lejátszotta idei első mérkőzését a Szolnok Olaj KK U23 csapata a Ceglédi EKK ellen. A papírforma alapján a szolnoki együttes volt az esélyesebb és ennek megfelelően kezdték is a mérkőzést. 6-0 után dobta az első és egyetlen kosarát az első negyedben a vendég csapat, aminek 26-2 lett a vége. A második negyedben is a vendéglátók akarata érvényesült, nagy előnnyel fordultak a második félidőre.
Fordulás után többször próbálkozott kintről a hazai alakulat több, kevesebb sikerrel, de a védekezésük ugyan olyan jól zárt mint addig, ennek megfelelően tovább nőtt a különbség. A harmadik negyed végére még jobban kinyílt az olló. Az utolsó etapban sem változott a mérkőzés képe.

Szolnoki Olaj KK U23 – Ceglédi EKK 110-33 (26-2, 31-8, 24-8, 29-15)

Szolnok, 2021.01.09., Vezette: Gyenge Gábor, Szappanos Máté

Bujáki Dániel: „Örömmel láttam Polgár Tibor játékát!”

Kobolák Cintia: „Amíg minden mással foglalkozunk, csak a játékkal nem, addig nem lesz előre lépés a csapat életében.”