Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
TSE Basket Gladiators | Esztergomi KE | Április 3. szerda | 19:30 | 82 - 66 | Kőkuti Általános Iskola |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Dunaújvárosi Sárkányok U16 | VUKE U16/A | Április 5. péntek | 18:00 | 87 - 95 | Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Mészáros András |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
TSE Basket Gladiators | KVSE Kémények | Április 5. péntek | 18:30 | 93 - 58 | Kőkuti Általános Iskola |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
VUKE U16/B | TSE Basket U16 | Április 6. szombat | 15:30 | 54 - 76 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Bagó László | |||||
Tapolcai Sziklák | Ajka | Április 7. vasárnap | 09:00 | 84 - 68 | Csermák József Rendezvénycsarnok |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor VB elnök: Kiss István | |||||
Ajka | Dávid Kornél KA/B | Április 7. vasárnap | 11:00 | 80 - 37 | Csermák József Rendezvénycsarnok |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor VB elnök: Kiss István | |||||
Dávid Kornél KA/B | Tapolcai Sziklák | Április 7. vasárnap | 13:00 | 52 - 67 | Csermák József Rendezvénycsarnok |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor VB elnök: Kiss István | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok U16 | Tapolcai Sziklák | Április 10. szerda | 17:30 | 65 - 105 | Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Mohai Gergő |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
TSE Basket Warriors | TSE Basket Gladiators | Április 10. szerda | 19:45 | 70 - 98 | Kőkuti Általános Iskola |
Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
VUKE U16/B | Dunaújvárosi Sárkányok U16 | Április 14. vasárnap | 09:30 | 57 - 92 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Mónus Péter, Lénárt Arthúr |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
KVSE Kémények | TSE Basket Warriors | Április 16. kedd | 18:00 | 101 - 71 | Jókai Mór Gimnázium |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
TSE Basket U16 | Tapolcai Sziklák | Április 18. csütörtök | 18:20 | 67 - 71 | Kőkúti Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Esztergomi KE | TSE Basket Spartans | Április 21. vasárnap | 17:00 | 81 - 49 | Dobó Katalin Gimnázium |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina | |||||
TSE Basket Spartans | KVSE Kémények | Április 26. péntek | 20:15 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence |