Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Békéscsabai KK U11 | I | V, 76 - 13 | 0 - 1 | FUTAKI Gergő Olivér (8) (Mezőberényi KK U11) | PLAVECZ Lóránt (0) (Mezőberényi KK U11 ) | FUTAKI Gergő Olivér (2) (Mezőberényi KK U11) |
Aréna: Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola | Játékvezetők: Sajgó Lajos, Balog Sára |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Békési SZSK U11 | O | V, 11 - 65 | 0 - 2 | GURMAI Róbert (5) (Mezőberényi KK U11) | PLAVECZ Lóránt (0) (Mezőberényi KK U11 ) | GURMAI Róbert (3) (Mezőberényi KK U11) |
Aréna: Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola | Játékvezetők: Sajgó Lajos, Balog Sára |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Békéscsabai KK U11 | I | V, 94 - 14 | 0 - 3 | GÁL Imre (6) (Mezőberényi KK U11) | PLAVECZ Lóránt (0) (Mezőberényi KK U11 ) | PLAVECZ Lóránt (1) (Mezőberényi KK U11) |
Aréna: Városgazdálkodási kft. Tornaterme (József Attila Tornaterem) | Játékvezetők: Kónya László Tamás, Kardos Liza |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Békési SZSK U11 | O | V, 9 - 58 | 0 - 4 | PLAVECZ Lóránt (4) (Mezőberényi KK U11) | PLAVECZ Lóránt (0) (Mezőberényi KK U11 ) | BRAUN Luca (1) (Mezőberényi KK U11) |
Aréna: Városgazdálkodási kft. Tornaterme (József Attila Tornaterem) | Játékvezetők: Kónya László Tamás, Kardos Liza |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Békési SZSK U11 | O | V, 25 - 58 | 0 - 5 | BRAUN Luca (5) (Mezőberényi KK U11) | PLAVECZ Lóránt (0) (Mezőberényi KK U11 ) | BRAUN Luca (3) (Mezőberényi KK U11) |
Aréna: Martinovics tornaterem | Játékvezetők: Sajgó Lajos, Csák Dániel Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Békéscsabai KK U11 | I | V, 68 - 13 | 0 - 6 | JOZAF Hédi (4) (Mezőberényi KK U11) | PLAVECZ Lóránt (0) (Mezőberényi KK U11 ) | PLAVECZ Maja Anita (4) (Mezőberényi KK U11) |
Aréna: Martinovics tornaterem | Játékvezetők: Sajgó Lajos, Csák Dániel Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Békési SZSK U11 | I | V, 37 - 28 | 0 - 7 | PLAVECZ Lóránt (10) (Mezőberényi KK U11) | PLAVECZ Lóránt (0) (Mezőberényi KK U11 ) | PLAVECZ Lóránt (2) (Mezőberényi KK U11) |
Aréna: Békéscsabai Városgazdálkodási Kft. Tornaterem | Játékvezetők: Sajgó Lajos, Csák Dániel Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Békéscsabai KK U11 | O | V, 10 - 69 | 0 - 8 | GÁL Imre (4) (Mezőberényi KK U11) | PLAVECZ Lóránt (0) (Mezőberényi KK U11 ) | GÁL Imre (2) (Mezőberényi KK U11) |
Aréna: Békéscsabai Városgazdálkodási Kft. Tornaterem | Játékvezetők: Sajgó Lajos, Csák Dániel Zoltán |