Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Budafok/A | Diósdi Sasok | Október 3. csütörtök | 18:50 | 86 - 89 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Nepp László Oszkár , Rózsavölgyi Alexandra |
Malév SC | Budai XI. Öregfiúk | Október 5. szombat | 15:00 | 89 - 53 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál Norbert , Sancilio Alexis |
Sberbank Rockers Kerék | Szentendrei Kinizsi | Október 6. vasárnap | 20:15 | 78 - 70 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Simon Kristóf Kolos , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Centi-Eötvös | Közgáz | Október 7. hétfő | 21:00 | 63 - 59 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Magyar Zoltán |
Közgáz | Budafok/A | Október 10. csütörtök | 19:45 | 82 - 54 | Berzsenyi Dániel Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Bárány Levente |
Malév SC | Centi-Eötvös | Október 12. szombat | 15:00 | 83 - 75 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán , NAGY ISTVÁN |
Sberbank Rockers Kerék | Budai XI. Öregfiúk | Október 13. vasárnap | 20:15 | 100 - 52 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Sancilio Alexis |
Szentendrei Kinizsi | Hajós Alfréd DSE | Október 14. hétfő | 20:00 | 20 - 0 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Kapros Roland |
Diósdi Sasok | Saskacsák MF | Október 15. kedd | 20:10 | 49 - 79 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Major Ádám |
Bp. Honvéd Monsters | Diósdi Sasok | Október 16. szerda | 19:45 | 78 - 77 | IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Jankovics Viktor Zsolt |
Budafok/A | Malév SC | Október 17. csütörtök | 18:50 | 53 - 67 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Matics Sándor , Simon Kristóf Kolos |
Honvéd Zrínyi SE/A | Sberbank Rockers Kerék | Október 17. csütörtök | 19:10 | 77 - 87 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Csoma Viktor |
Budai XI. Öregfiúk | Ultimate Warriors | Október 17. csütörtök | 20:10 | 38 - 65 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Lövei László |
Saskacsák MF | Közgáz | Október 17. csütörtök | 20:30 | 67 - 54 | Egressy Gábor Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Dr. Oláh Márk , Pohánka Balázs |
Ultimate Warriors | Centi-Eötvös | Október 20. vasárnap | 18:00 | 55 - 49 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Kapros Roland |
Szentendrei Kinizsi | Honvéd Zrínyi SE/A | Október 21. hétfő | 20:00 | 73 - 78 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Polonkai Balázs István , Tóth Kitti |
Honvéd Zrínyi SE/A | Hajós Alfréd DSE | Október 24. csütörtök | 19:10 | 20 - 0 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Bagi Bálint |
Közgáz | Bp. Honvéd Monsters | Október 24. csütörtök | 19:45 | 64 - 57 | Berzsenyi Dániel Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tóth Kitti , NAGY ISTVÁN |
Saskacsák MF | VICE KS | Október 24. csütörtök | 20:30 | 51 - 65 | Egressy Gábor Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Jankovics Viktor Zsolt |
Ultimate Warriors | Budafok/A | Október 27. vasárnap | 18:00 | 58 - 45 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Magyar Zoltán |
Centi-Eötvös | Sberbank Rockers Kerék | Október 28. hétfő | 21:00 | 80 - 96 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Dr. Oláh Márk |
Diósdi Sasok | VICE KS | Október 29. kedd | 20:10 | 66 - 88 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Minár László Balázs , Gaál István Tamás |
Malév SC | Saskacsák MF | Október 30. szerda | 20:00 | 70 - 57 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: NAGY ISTVÁN , Csoma Viktor |
VICE KS | Bp. Honvéd Monsters | November 3. vasárnap | 16:30 | 59 - 47 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Sancilio Alexis |
Honvéd Zrínyi SE/A | Budai XI. Öregfiúk | November 7. csütörtök | 19:10 | 92 - 69 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Matics Sándor |
VICE KS | Közgáz | November 10. vasárnap | 18:00 | 46 - 33 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Nepp László Oszkár , Bárány Levente |
Sberbank Rockers Kerék | Budafok/A | November 10. vasárnap | 20:15 | 87 - 64 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál Norbert , Komlódi Benedek |
Szentendrei Kinizsi | Centi-Eötvös | November 11. hétfő | 20:00 | 70 - 53 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Hartai Tamás |
Bp. Honvéd Monsters | Malév SC | November 13. szerda | 19:45 | 72 - 60 | IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Lövei László , Jankovics Viktor Zsolt |
Közgáz | Diósdi Sasok | November 14. csütörtök | 19:45 | 74 - 73 | Berzsenyi Dániel Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Major Ádám , Szilágyi Tamás |
Budai XI. Öregfiúk | Hajós Alfréd DSE | November 14. csütörtök | 20:10 | 84 - 92 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők és VB elnök: Matics Sándor , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Saskacsák MF | Ultimate Warriors | November 14. csütörtök | 20:30 | 42 - 64 | Egressy Gábor Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán , Sancilio Alexis |
Malév SC | VICE KS | November 16. szombat | 15:00 | 61 - 75 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , Hartai Tamás |
Ultimate Warriors | Bp. Honvéd Monsters | November 17. vasárnap | 18:00 | 53 - 43 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Minár László Balázs , Sancilio Alexis |
Sberbank Rockers Kerék | Saskacsák MF | November 17. vasárnap | 20:15 | 58 - 59 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Polonkai Balázs István , Hartai Tamás |
Centi-Eötvös | Honvéd Zrínyi SE/A | November 18. hétfő | 21:00 | 59 - 81 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Józsa András Junior |
Budafok/A | Szentendrei Kinizsi | November 21. csütörtök | 18:50 | 50 - 67 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Rózsavölgyi Alexandra |
Budai XI. Öregfiúk | Centi-Eötvös | November 21. csütörtök | 20:10 | 74 - 73 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Matics Sándor |
VICE KS | Ultimate Warriors | November 24. vasárnap | 18:00 | 34 - 54 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Kozma Balázs , Sancilio Alexis |
Szentendrei Kinizsi | Saskacsák MF | November 25. hétfő | 20:00 | 45 - 51 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Lövei László , Bagi Bálint |
Diósdi Sasok | Malév SC | November 26. kedd | 20:10 | 80 - 78 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Minár László Balázs , Sancilio Alexis |
Bp. Honvéd Monsters | Sberbank Rockers Kerék | November 27. szerda | 19:45 | 65 - 83 | IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Sancilio Alexis |
Honvéd Zrínyi SE/A | Budafok/A | November 28. csütörtök | 19:10 | 117 - 51 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Kapros Roland |
Budai XI. Öregfiúk | Szentendrei Kinizsi | November 28. csütörtök | 20:10 | 55 - 63 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők és VB elnök: Nagy Viktor , Sancilio Alexis |
Hajós Alfréd DSE | Közgáz | November 30. szombat | 10:00 | 60 - 79 | Hajós Alfréd Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán , Sancilio Alexis |
Ultimate Warriors | Diósdi Sasok | December 1. vasárnap | 18:00 | 69 - 59 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Hartai Tamás |
Sberbank Rockers Kerék | VICE KS | December 1. vasárnap | 20:15 | 106 - 88 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Kapros Roland |
Bp. Honvéd Monsters | Szentendrei Kinizsi | December 4. szerda | 19:45 | 40 - 59 | IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Gruber Nikolett Lilla |
Budafok/A | Budai XI. Öregfiúk | December 5. csütörtök | 18:50 | 63 - 58 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Gaál Norbert |
Közgáz | Ultimate Warriors | December 5. csütörtök | 19:45 | 66 - 75 | Berzsenyi Dániel Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Szőke Gábor |
Saskacsák MF | Honvéd Zrínyi SE/A | December 5. csütörtök | 20:30 | 36 - 74 | Egressy Gábor Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Szentpáli-Gavallér Csaba |
VICE KS | Szentendrei Kinizsi | December 8. vasárnap | 18:00 | 61 - 51 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Komlódi Benedek |
Centi-Eötvös | Budafok/A | December 9. hétfő | 21:15 | 78 - 62 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Simon Kristóf Kolos |
Diósdi Sasok | Sberbank Rockers Kerék | December 10. kedd | 20:10 | 75 - 110 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Minár László Balázs , Hervay Tibor |
Budafok/A | Hajós Alfréd DSE | December 12. csütörtök | 18:50 | 73 - 67 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Dr. Oláh Márk , Szilágyi Tamás |
Budai XI. Öregfiúk | Saskacsák MF | December 12. csütörtök | 20:10 | 54 - 67 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők és VB elnök: Nagy Viktor , Jankovics Viktor Zsolt |
Ultimate Warriors | Malév SC | December 15. vasárnap | 18:00 | 62 - 57 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Józsa András Junior |
VICE KS | Honvéd Zrínyi SE/A | December 15. vasárnap | 19:30 | 54 - 50 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Józsa András Junior |
Sberbank Rockers Kerék | Közgáz | December 15. vasárnap | 20:15 | 77 - 70 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Major Ádám , Szőke Attila |
Szentendrei Kinizsi | Diósdi Sasok | December 16. hétfő | 20:00 | 74 - 60 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Szőts Dávid István |
Hajós Alfréd DSE | Malév SC | December 18. szerda | 19:15 | 71 - 59 | Budapest Baptista Középiskola Tornaterme |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Goda László |
Bp. Honvéd Monsters | Budai XI. Öregfiúk | December 18. szerda | 19:45 | 101 - 60 | IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , László Zsolt Károly |
Centi-Eötvös | Hajós Alfréd DSE | Január 6. hétfő | 21:15 | 93 - 71 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Szilágyi Bálint |
Budafok/A | Saskacsák MF | Január 9. csütörtök | 18:50 | 64 - 72 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Rózsavölgyi Alexandra , Gaál Norbert |
Közgáz | Szentendrei Kinizsi | Január 9. csütörtök | 19:45 | 64 - 59 | Berzsenyi Dániel Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Tóth Kitti |
Budai XI. Öregfiúk | VICE KS | Január 9. csütörtök | 20:10 | 88 - 77 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Jankovics Viktor Zsolt |
Hajós Alfréd DSE | Ultimate Warriors | Január 10. péntek | 19:00 | 46 - 56 | Budapest Baptista Középiskola Tornaterme |
Játékvezetők és VB elnök: Minár László Balázs , László Zsolt Károly |
Malév SC | Sberbank Rockers Kerék | Január 11. szombat | 15:00 | 70 - 72 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Jankovics Viktor Zsolt |
Ultimate Warriors | Honvéd Zrínyi SE/A | Január 12. vasárnap | 19:30 | 48 - 32 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Józsa András Junior |
Centi-Eötvös | Bp. Honvéd Monsters | Január 13. hétfő | 21:15 | 59 - 62 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Gaál Norbert |
Diósdi Sasok | Honvéd Zrínyi SE/A | Január 14. kedd | 20:10 | 81 - 97 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Major Ádám , Csoma Viktor |
Saskacsák MF | Hajós Alfréd DSE | Január 16. csütörtök | 20:30 | 59 - 55 | Egressy Gábor Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Matics Sándor |
VICE KS | Centi-Eötvös | Január 19. vasárnap | 16:30 | 73 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Józsa András Junior |
Sberbank Rockers Kerék | Ultimate Warriors | Január 19. vasárnap | 20:15 | 65 - 59 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Csoma Viktor |
Szentendrei Kinizsi | Malév SC | Január 20. hétfő | 20:00 | 69 - 65 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Diósdi Sasok | Budai XI. Öregfiúk | Január 21. kedd | 20:10 | 67 - 81 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Minár László Balázs , Tóth Kitti |
Budafok/A | VICE KS | Január 23. csütörtök | 18:50 | 59 - 94 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Major Ádám , Szilágyi Tamás |
Közgáz | Budai XI. Öregfiúk | Január 23. csütörtök | 19:45 | 73 - 60 | Berzsenyi Dániel Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Lövei László , Gaál Norbert |
Saskacsák MF | Centi-Eötvös | Január 23. csütörtök | 20:30 | 66 - 64 | Egressy Gábor Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Nagy Viktor , Jankovics Viktor Zsolt |
Hajós Alfréd DSE | Sberbank Rockers Kerék | Január 24. péntek | 19:00 | 71 - 79 | Budapest Baptista Középiskola Tornaterme |
Játékvezetők és VB elnök: Lövei László , Hartai Tamás |
Malév SC | Honvéd Zrínyi SE/A | Január 25. szombat | 15:00 | 55 - 92 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán , Matics Sándor |
Ultimate Warriors | Szentendrei Kinizsi | Január 26. vasárnap | 18:00 | 97 - 49 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Matics Sándor |
Centi-Eötvös | Diósdi Sasok | Január 27. hétfő | 21:15 | 71 - 63 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Gaál Norbert |
Bp. Honvéd Monsters | Saskacsák MF | Január 29. szerda | 19:45 | 73 - 52 | IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Minár László Balázs , Józsa András Junior |
Honvéd Zrínyi SE/A | Ultimate Warriors | Január 30. csütörtök | 19:10 | 61 - 82 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Közgáz | Centi-Eötvös | Január 30. csütörtök | 19:45 | 65 - 64 | Berzsenyi Dániel Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Major Ádám , Tóth Kitti |
Budai XI. Öregfiúk | Malév SC | Január 30. csütörtök | 20:10 | 56 - 70 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Matics Sándor |
Diósdi Sasok | Budafok/A | Január 30. csütörtök | 20:10 | 84 - 83 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Hervay Tibor |
Hajós Alfréd DSE | Bp. Honvéd Monsters | Január 31. péntek | 19:00 | 69 - 55 | Budapest Baptista Középiskola Tornaterme |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , László Zsolt Károly |
VICE KS | Saskacsák MF | Február 2. vasárnap | 18:00 | 64 - 55 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Matics Sándor |
Szentendrei Kinizsi | Sberbank Rockers Kerék | Február 3. hétfő | 20:00 | 65 - 82 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Lövei László , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Bp. Honvéd Monsters | Hajós Alfréd DSE | Február 5. szerda | 19:45 | 72 - 61 | IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Jankovics Viktor Zsolt |
Malév SC | Közgáz | Február 5. szerda | 20:00 | 50 - 49 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , NAGY ISTVÁN |
Hajós Alfréd DSE | Diósdi Sasok | Február 8. szombat | 10:00 | 70 - 65 | Hajós Alfréd Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál Norbert , Jankovics Viktor Zsolt |
Hajós Alfréd DSE | VICE KS | Február 12. szerda | 19:15 | 60 - 58 | Budapest Baptista Középiskola Tornaterme |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , László Zsolt Károly |
Budafok/A | Közgáz | Február 13. csütörtök | 18:50 | 62 - 84 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Major Ádám , Sancilio Alexis |
Honvéd Zrínyi SE/A | Bp. Honvéd Monsters | Február 13. csütörtök | 19:10 | 73 - 68 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Csoma Viktor |
Saskacsák MF | Diósdi Sasok | Február 13. csütörtök | 20:30 | 64 - 51 | Egressy Gábor Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Nagy Viktor , Dr. Oláh Márk |
Hajós Alfréd DSE | Szentendrei Kinizsi | Február 14. péntek | 19:00 | 68 - 72 | Budapest Baptista Középiskola Tornaterme |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Magyar Zoltán |
Sberbank Rockers Kerék | Honvéd Zrínyi SE/A | Február 16. vasárnap | 20:15 | 77 - 80 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Józsa András Junior |
Centi-Eötvös | Malév SC | Február 17. hétfő | 21:15 | 75 - 68 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Dr. Oláh Márk |
Bp. Honvéd Monsters | VICE KS | Február 19. szerda | 19:45 | 63 - 44 | IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Magyar Zoltán |
Honvéd Zrínyi SE/A | Szentendrei Kinizsi | Február 20. csütörtök | 19:10 | 79 - 72 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Dr. Oláh Márk , Lövei László |
Közgáz | Saskacsák MF | Február 20. csütörtök | 19:45 | 55 - 58 | Berzsenyi Dániel Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Tóth Kitti |
VICE KS | Hajós Alfréd DSE | Február 23. vasárnap | 18:00 | 80 - 50 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
Centi-Eötvös | Ultimate Warriors | Február 24. hétfő | 21:15 | 50 - 83 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Sancilio Alexis |
Diósdi Sasok | Bp. Honvéd Monsters | Február 25. kedd | 20:10 | 64 - 93 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Minár László Balázs , Major Ádám |
Budafok/A | Ultimate Warriors | Február 27. csütörtök | 18:50 | 34 - 100 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Gaál Norbert |
Saskacsák MF | Malév SC | Február 27. csütörtök | 20:30 | 61 - 50 | Egressy Gábor Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Jankovics Viktor Zsolt |
Budai XI. Öregfiúk | Sberbank Rockers Kerék | Február 27. csütörtök | 20:30 | 65 - 97 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők és VB elnök: Nagy Viktor , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Hajós Alfréd DSE | Honvéd Zrínyi SE/A | Február 28. péntek | 19:00 | 76 - 85 | Budapest Baptista Középiskola Tornaterme |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Tóth Kitti |
VICE KS | Diósdi Sasok | Március 1. vasárnap | 18:00 | 102 - 66 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Matics Sándor |
Sberbank Rockers Kerék | Centi-Eötvös | Március 1. vasárnap | 20:15 | 86 - 73 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Magyar Zoltán |
Szentendrei Kinizsi | Budai XI. Öregfiúk | Március 2. hétfő | 20:00 | 75 - 68 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Hartai Tamás |
Bp. Honvéd Monsters | Közgáz | Március 4. szerda | 19:45 | 50 - 42 | IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Szilágyi Bálint , Magyar Zoltán |
Budafok/A | Sberbank Rockers Kerék | Március 5. csütörtök | 18:50 | 58 - 79 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Major Ádám , Csoma Viktor |
Budai XI. Öregfiúk | Honvéd Zrínyi SE/A | Március 5. csütörtök | 20:10 | 61 - 78 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők és VB elnök: Nagy Viktor , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Ultimate Warriors | Saskacsák MF | Március 8. vasárnap | 18:00 | 47 - 31 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Jankovics Viktor Zsolt |
Centi-Eötvös | Szentendrei Kinizsi | Március 9. hétfő | 21:15 | 78 - 66 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Hartai Tamás |
Diósdi Sasok | Hajós Alfréd DSE | Március 10. kedd | 20:10 | 104 - 76 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Major Ádám |
Bp. Honvéd Monsters | Budafok/A | Március 11. szerda | 19:45 | 64 - 29 | IX. kerületi Sportcsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , László Zsolt Károly |
Közgáz | VICE KS | Március 12. csütörtök | 19:45 | 72 - 90 | Berzsenyi Dániel Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Lövei László , Magyar Zoltán |
Ultimate Warriors | Budai XI. Öregfiúk | Március 12. csütörtök | 20:10 | 77 - 54 | Karinthy Frigyes ÁMK |
Játékvezetők és VB elnök: Nagy Viktor , Sancilio Alexis |