Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Ziccer KS | ÁSE nemecsek | Október 10. szombat | 19:45 | 86 - 55 | Sashalmi Közösségi terem |
Játékvezetők és VB elnök: Major Ádám , NAGY ISTVÁN |
HSE | BLF KK | Október 18. vasárnap | 13:30 | 65 - 55 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Polonkai Balázs István , Sancilio Alexis |
Budai Bikák | Budai TriplaDupla | Október 18. vasárnap | 14:50 | 46 - 54 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
Hobbi SK | Budai Bikák | Október 25. vasárnap | 11:50 | 37 - 61 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Matics Sándor |
E5vös NGRK | Álló Farkasok | Október 25. vasárnap | 14:50 | 110 - 39 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Pohánka Balázs |
Szinyei KC | HSE | Október 31. szombat | 13:30 | 65 - 59 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Balog György Attila , Matics Sándor |
Ziccer KS | E5vös NGRK | Október 31. szombat | 19:20 | 84 - 97 | Sashalmi Közösségi terem |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Tahin András |
Álló Farkasok | Újpest-MT Old Boys | November 7. szombat | 10:30 | 43 - 65 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Hartai Tamás |
Ziccer KS | Szinyei KC | November 7. szombat | 19:20 | 68 - 61 | Sashalmi Közösségi terem |
Játékvezetők és VB elnök: Matics Sándor , Ntasis Lazaros |
ÁSE nemecsek | Budai TriplaDupla | November 8. vasárnap | 12:00 | 44 - 53 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Balog György Attila , Pohánka Balázs |
Budai Bikák | Újpest-MT Old Boys | November 8. vasárnap | 16:30 | 64 - 46 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Bujtor Péter |
HSE | Budai Bikák | November 14. szombat | 15:00 | 40 - 45 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál Norbert , Simon Kristóf Kolos |
Hobbi SK | ÁSE nemecsek | November 15. vasárnap | 12:00 | 68 - 38 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Lövei László |
E5vös NGRK | Budai TriplaDupla | November 15. vasárnap | 13:30 | 37 - 49 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Lövei László |
Álló Farkasok | Hobbi SK | November 22. vasárnap | 12:00 | 44 - 55 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Goda László |
ÁSE nemecsek | BLF KK | November 22. vasárnap | 15:00 | 20 - 0 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Tahin András |
Budai Bikák | Álló Farkasok | November 29. vasárnap | 16:30 | 78 - 41 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Horváth Péter |
Ziccer KS | Álló Farkasok | December 1. kedd | 19:20 | 95 - 57 | Sashalmi Közösségi terem |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Matics Sándor |
Hobbi SK | Ziccer KS | December 6. vasárnap | 13:20 | 46 - 77 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Pohánka Balázs |
Budai Bikák | ÁSE nemecsek | December 13. vasárnap | 14:50 | 20 - 0 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: |
Ziccer KS | BLF KK | December 15. kedd | 19:20 | 93 - 59 | Sashalmi Közösségi terem |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Bagi Bálint |
Álló Farkasok | HSE | Január 11. hétfő | 20:15 | 44 - 53 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Kiss Bálint |
Hobbi SK | Szinyei KC | Január 17. vasárnap | 16:20 | 65 - 36 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Pohánka Balázs |
Ziccer KS | Budai Bikák | Január 23. szombat | 19:20 | 48 - 53 | Sashalmi Közösségi terem |
Játékvezetők és VB elnök: Minár László Balázs , Józsa András Junior |
Hobbi SK | BLF KK | Január 24. vasárnap | 09:00 | 67 - 45 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Jankovics Viktor Zsolt |
Budai TriplaDupla | HSE | Január 24. vasárnap | 18:50 | 53 - 28 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Tarnai Gyula Csaba |
HSE | Hobbi SK | Január 31. vasárnap | 13:30 | 57 - 43 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Nagy László , Horváth Péter |
Budai TriplaDupla | Álló Farkasok | Január 31. vasárnap | 18:50 | 76 - 41 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Horváth Brúnó József |
ÁSE nemecsek | Álló Farkasok | Február 7. vasárnap | 11:50 | 54 - 59 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Matics Sándor |
Budai TriplaDupla | Budai Bikák | Február 7. vasárnap | 18:50 | 69 - 62 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , Szőke Attila |
Ziccer KS | Újpest-MT Old Boys | Február 13. szombat | 19:20 | 84 - 49 | Sashalmi Közösségi terem |
Játékvezetők és VB elnök: Lövei László , Matics Sándor |
E5vös NGRK | ÁSE nemecsek | Február 14. vasárnap | 14:50 | 69 - 57 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Minár László Balázs , Pohánka Balázs |
Budai Bikák | Hobbi SK | Február 14. vasárnap | 16:20 | 61 - 49 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Minár László Balázs , Pohánka Balázs |
Budai TriplaDupla | Szinyei KC | Február 14. vasárnap | 18:50 | 67 - 41 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Simon Kristóf Kolos , Szőke Attila |
Szinyei KC | Álló Farkasok | Február 21. vasárnap | 12:00 | 64 - 45 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
E5vös NGRK | Hobbi SK | Február 21. vasárnap | 16:30 | 49 - 66 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Balogh Kristóf |
Budai Bikák | BLF KK | Február 21. vasárnap | 18:00 | 20 - 0 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Lövei László , NAGY ISTVÁN |
Budai TriplaDupla | ÁSE nemecsek | Február 21. vasárnap | 18:50 | 94 - 47 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Németh Fanni |
Újpest-MT Old Boys | Álló Farkasok | Február 22. hétfő | 20:15 | 54 - 62 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Csabai-Kaskötő Brigitta , Réger Zsolt Péter |
Újpest-MT Old Boys | Szinyei KC | Február 27. szombat | 09:00 | 61 - 86 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Zádeczki Donát László |
ÁSE nemecsek | Hobbi SK | Február 28. vasárnap | 13:20 | 39 - 82 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Major Ádám |
Budai Bikák | HSE | Február 28. vasárnap | 17:50 | 55 - 45 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Matics Sándor |
Budai TriplaDupla | E5vös NGRK | Február 28. vasárnap | 18:50 | 79 - 54 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Nagy László , Tőzsér Dénes Kelemen |
Álló Farkasok | E5vös NGRK | Március 5. péntek | 20:00 | 54 - 56 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Réger Zsolt Péter |
Hobbi SK | E5vös NGRK | Március 7. vasárnap | 12:00 | 54 - 60 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Réger Zsolt Péter |
HSE | Szinyei KC | Március 7. vasárnap | 15:30 | 63 - 52 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Nagy László , Horváth Péter |
E5vös NGRK | Újpest-MT Old Boys | Március 14. vasárnap | 11:50 | 0 - 20 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Matics Sándor , Horváth Péter |
Hobbi SK | Újpest-MT Old Boys | Március 21. vasárnap | 10:30 | 63 - 56 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Matics Sándor |
Hobbi SK | Álló Farkasok | Április 11. vasárnap | 13:30 | 60 - 61 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Matics Sándor , Simon Kristóf Kolos |
HSE | ÁSE nemecsek | Április 11. vasárnap | 13:45 | 72 - 55 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: NAGY ISTVÁN , Tarnai Gyula Csaba |
Újpest-MT Old Boys | Budai TriplaDupla | Április 18. vasárnap | 10:30 | 55 - 70 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , Bujtor Péter |
Budai Bikák | E5vös NGRK | Április 18. vasárnap | 18:00 | 58 - 40 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Balogh Kristóf , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Ziccer KS | HSE | Április 20. kedd | 19:20 | 112 - 61 | Sashalmi Közösségi terem |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Major Ádám |
E5vös NGRK | BLF KK | Április 24. szombat | 13:00 | 79 - 49 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
Hobbi SK | Budai TriplaDupla | Április 25. vasárnap | 12:00 | 34 - 52 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Gaál István Tamás |
HSE | Álló Farkasok | Április 25. vasárnap | 12:00 | 69 - 57 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Ntasis Lazaros |
Újpest-MT Old Boys | Budai Bikák | Május 1. szombat | 14:30 | 36 - 104 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Bátovszky Zsolt , Tóth Kitti |
Budai TriplaDupla | Újpest-MT Old Boys | Május 2. vasárnap | 18:50 | 98 - 52 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Tarnai Gyula Csaba |
Álló Farkasok | Budai TriplaDupla | Május 7. péntek | 20:45 | 60 - 78 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Matics Sándor , Réger Zsolt Péter |
Hobbi SK | HSE | Május 9. vasárnap | 10:30 | 50 - 59 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Matics Sándor |
ÁSE nemecsek | E5vös NGRK | Május 9. vasárnap | 12:00 | 49 - 64 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Bagi Bálint |
Budai Bikák | Ziccer KS | Május 9. vasárnap | 18:00 | 66 - 70 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán , Tarnai Gyula Csaba |
Budai TriplaDupla | BLF KK | Május 9. vasárnap | 18:50 | 75 - 68 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Rózsavölgyi Alexandra , Gruber Nikolett Lilla |
Álló Farkasok | Budai Bikák | Május 14. péntek | 20:45 | 55 - 82 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Réger Zsolt Péter |
BLF KK | Ziccer KS | Május 15. szombat | 19:20 | 63 - 88 | Sashalmi Közösségi terem |
Játékvezetők és VB elnök: Sancilio Alexis , Tahin András |
HSE | Budai TriplaDupla | Május 16. vasárnap | 12:00 | 49 - 56 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Gruber Nikolett Lilla |
E5vös NGRK | Szinyei KC | Május 16. vasárnap | 13:30 | 75 - 56 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Bátovszky Zsolt |
ÁSE nemecsek | Budai Bikák | Május 16. vasárnap | 16:30 | 39 - 78 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , NAGY ISTVÁN |
BLF KK | Hobbi SK | Május 16. vasárnap | 18:00 | 54 - 60 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Balogh Kristóf |
Budai TriplaDupla | Ziccer KS | Május 20. csütörtök | 19:30 | 84 - 56 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Gaál István Tamás |
BLF KK | Budai Bikák | Május 22. szombat | 11:30 | 54 - 70 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Sancilio Alexis , Réger Zsolt Péter |
Ziccer KS | Budai TriplaDupla | Május 27. csütörtök | 19:20 | 78 - 57 | Sashalmi Közösségi terem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Matics Sándor |
Álló Farkasok | BLF KK | Május 28. péntek | 21:00 | 49 - 85 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tóth Kitti , Bárány Levente |
Újpest-MT Old Boys | Hobbi SK | Május 30. vasárnap | 09:00 | 48 - 61 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Goda László |
HSE | Ziccer KS | Május 30. vasárnap | 13:45 | 57 - 74 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , László Zsolt Károly |
Szinyei KC | Budai Bikák | Május 30. vasárnap | 17:30 | 46 - 60 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Minár László Balázs , Pohánka Balázs |
BLF KK | Budai TriplaDupla | Május 30. vasárnap | 18:50 | 41 - 82 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Simon Kristóf Kolos , Szőke Attila |
Álló Farkasok | ÁSE nemecsek | Május 31. hétfő | 21:00 | 73 - 66 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Hartai Tamás |
ÁSE nemecsek | Szinyei KC | Június 1. kedd | 0 - 2 | Tungsram Csarnok | |
Játékvezetők és VB elnök: |
Újpest-MT Old Boys | ÁSE nemecsek | Június 1. kedd | 2 - 0 | Babits Mihály Gimnázium | |
Játékvezetők és VB elnök: |
Szinyei KC | ÁSE nemecsek | Június 1. kedd | 2 - 0 | Tungsram Csarnok | |
Játékvezetők és VB elnök: |
ÁSE nemecsek | HSE | Június 1. kedd | 0 - 2 | Tungsram Csarnok | |
Játékvezetők és VB elnök: |
ÁSE nemecsek | Újpest-MT Old Boys | Június 1. kedd | 0 - 2 | Tungsram Csarnok | |
Játékvezetők és VB elnök: |
BLF KK | ÁSE nemecsek | Június 1. kedd | 20 - 0 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | |
Játékvezetők és VB elnök: |
ÁSE nemecsek | Ziccer KS | Június 1. kedd | 0 - 2 | Lázár Ervin Általános Iskola | |
Játékvezetők és VB elnök: |
Budai TriplaDupla | Hobbi SK | Június 3. csütörtök | 19:30 | 102 - 39 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Dr. Oláh Márk , Simon Kristóf Kolos |
Ziccer KS | Hobbi SK | Június 5. szombat | 19:20 | 20 - 0 | Sashalmi Közösségi terem |
Játékvezetők és VB elnök: |
Újpest-MT Old Boys | E5vös NGRK | Június 6. vasárnap | 0 - 2 | Karinthy Frigyes ÁMK | |
Játékvezetők és VB elnök: |
Szinyei KC | Újpest-MT Old Boys | Június 6. vasárnap | 2 - 0 | Tungsram Csarnok | |
Játékvezetők és VB elnök: |
Újpest-MT Old Boys | HSE | Június 6. vasárnap | 0 - 2 | Babits Mihály Gimnázium | |
Játékvezetők és VB elnök: |
Újpest-MT Old Boys | Ziccer KS | Június 6. vasárnap | 0 - 2 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | |
Játékvezetők és VB elnök: Simon Kristóf Kolos , Sancilio Alexis |
HSE | Újpest-MT Old Boys | Június 6. vasárnap | 10:30 | 2 - 0 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: |
E5vös NGRK | Budai Bikák | Június 6. vasárnap | 16:30 | 56 - 60 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Bagi Bálint |
HSE | E5vös NGRK | Június 7. hétfő | 0 - 2 | Sport 11 Sportcentrum | |
Játékvezetők és VB elnök: |
BLF KK | HSE | Június 7. hétfő | 0 - 2 | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | |
Játékvezetők és VB elnök: |
Álló Farkasok | Szinyei KC | Június 7. hétfő | 21:00 | 51 - 84 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Réger Zsolt Péter |
BLF KK | Újpest-MT Old Boys | Június 8. kedd | 20:30 | 42 - 52 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Rózsavölgyi Alexandra , László Zsolt Károly |
BLF KK | E5vös NGRK | Június 10. csütörtök | 0 - 2 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | |
Játékvezetők és VB elnök: |
BLF KK | Szinyei KC | Június 10. csütörtök | 0 - 2 | Tungsram Csarnok | |
Játékvezetők és VB elnök: |
Szinyei KC | E5vös NGRK | Június 10. csütörtök | 0 - 2 | Lázár Ervin Általános Iskola | |
Játékvezetők és VB elnök: |
Budai Bikák | Szinyei KC | Június 10. csütörtök | 2 - 0 | Tungsram Csarnok | |
Játékvezetők és VB elnök: |
Szinyei KC | Budai TriplaDupla | Június 10. csütörtök | 19:30 | 36 - 81 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Nagy László |
Szinyei KC | BLF KK | Június 13. vasárnap | 10:30 | 33 - 52 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Goda László |
E5vös NGRK | HSE | Június 13. vasárnap | 12:00 | 40 - 42 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Goda László |
Álló Farkasok | Ziccer KS | Június 14. hétfő | 21:00 | 68 - 96 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Tóth Kitti |
Szinyei KC | Ziccer KS | Június 17. csütörtök | 0 - 2 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | |
Játékvezetők és VB elnök: |
Újpest-MT Old Boys | BLF KK | Június 20. vasárnap | 13:30 | 0 - 2 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: |
Szinyei KC | Hobbi SK | Június 20. vasárnap | 15:00 | 0 - 20 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Hartai Tamás |
E5vös NGRK | Ziccer KS | Június 20. vasárnap | 16:30 | 48 - 66 | Tungsram Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Hartai Tamás |
BLF KK | Álló Farkasok | Június 21. hétfő | 21:00 | 68 - 38 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |