Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Treff 07 SE U23 | Csepel-Bontó/B | Szeptember 30. péntek | 19:20 | 100 - 26 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Hegedűs Attila |
Treff 07 SE | Parthus SE | Október 2. vasárnap | 10:30 | 71 - 63 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
Kisbojtár | Monor SE | Október 2. vasárnap | 12:00 | 65 - 45 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Józsa András Junior |
Törekvés SE | Budafok/B | Október 2. vasárnap | 19:00 | 70 - 41 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Pál Roland |
Budai TriplaDupla | Hobbi SK | Október 2. vasárnap | 19:30 | 77 - 52 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , Hőgerl Bence |
Eldorádó KE | E5vös NGRK | Október 5. szerda | 18:45 | 52 - 53 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
Honvéd Zrínyi SE/B | REGI Waldorf U23 | Október 6. csütörtök | 19:00 | 81 - 53 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Kiss Bálint |
Diósdi Sasok KE | Bravos | Október 6. csütörtök | 20:15 | 90 - 88 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Bujtor Péter |
Parthus SE | Eötvös Halak | Október 7. péntek | 19:15 | 81 - 57 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Hartai Tamás |
Treff 07 SE U23 | Honvéd Zrínyi SE/B | Október 7. péntek | 19:20 | 58 - 44 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Bujtor Péter |
Hobbi SK | Bravos | Október 9. vasárnap | 09:00 | 35 - 54 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Cap City Crew | Eldorádó KE | Október 9. vasárnap | 15:00 | 57 - 73 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Józsa András Junior |
REGI Waldorf U23 | Álló Farkasok | Október 9. vasárnap | 18:30 | 55 - 54 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , Réger Zsolt Péter |
Budai TriplaDupla | E5vös NGRK | Október 9. vasárnap | 19:30 | 69 - 87 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Szőts Dávid István , Hegedűs Attila |
Budai Mind1 | Diósdi Sasok KE | Október 10. hétfő | 20:45 | 83 - 71 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Hegedűs Attila |
7 + SC | BEAC Kobak | Október 12. szerda | 19:15 | 67 - 63 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gruber Nikolett Lilla , Kiss Bálint |
Csepel-Bontó/B | Treff 07 SE | Október 13. csütörtök | 18:50 | 32 - 98 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Józsa András Junior |
Szentendrei KHSE U20 | Monor SE | Október 13. csütörtök | 19:15 | 78 - 102 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Kiss Bálint |
Powear-TFT | Törekvés SE | Október 13. csütörtök | 20:45 | 47 - 59 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Gruber Nikolett Lilla |
Bravos | E5vös NGRK | Október 14. péntek | 20:45 | 37 - 64 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Jankovics Viktor Zsolt |
BEAC Und Einz | Parthus SE | Október 14. péntek | 21:00 | 68 - 74 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Korompai Zsolt László |
Optofit VKB Vác | REGI Waldorf U23 | Október 15. szombat | 17:00 | 74 - 36 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Tarnai Gyula Csaba |
Treff 07 SE | Honvéd Zrínyi SE/B | Október 16. vasárnap | 10:30 | 59 - 31 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Józsa András Junior |
Kisbojtár | Szentendrei KHSE U20 | Október 16. vasárnap | 13:30 | 71 - 79 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Bagi Bálint |
Eötvös Halak | Csepel-Bontó/B | Október 16. vasárnap | 15:00 | 100 - 32 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Réger Zsolt Péter |
Törekvés SE | BEAC Kobak | Október 16. vasárnap | 17:30 | 59 - 64 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Magyar Zoltán Gábor |
TFSE Senior | Budafok/B | Október 16. vasárnap | 18:30 | 73 - 58 | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Szőts Dávid István |
Budai TriplaDupla | Cap City Crew | Október 16. vasárnap | 19:30 | 63 - 74 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Szőke Attila |
Álló Farkasok | Treff 07 SE U23 | Október 17. hétfő | 19:20 | 52 - 72 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Kara Zsombor |
Budai Mind1 | Színyei KC | Október 17. hétfő | 20:45 | 58 - 74 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Hartai Tamás |
Eldorádó KE | 7 + SC | Október 19. szerda | 18:45 | 87 - 45 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
Budafok/B | Budai Bikák | Október 20. csütörtök | 19:00 | 50 - 59 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán Gábor , Koncsag Csaba |
Darazsak Old Boys/B | Optofit VKB Vác | Október 21. péntek | 20:00 | 60 - 76 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Hartai Tamás |
Diósdi Sasok KE | Hobbi SK | Október 25. kedd | 20:15 | 54 - 73 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , NAGY ISTVÁN |
7 + SC | Powear-TFT | Október 26. szerda | 19:15 | 60 - 48 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bujtor Péter , Vigh Balázs |
Álló Farkasok | Darazsak Old Boys/B | Október 26. szerda | 19:20 | 79 - 76 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
Bravos | Cap City Crew | Október 26. szerda | 20:45 | 63 - 59 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tóth Kitti , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Budafok/B | Budai Mind1 | Október 27. csütörtök | 19:00 | 76 - 78 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Hartai Tamás |
Színyei KC | Diósdi Sasok KE | Október 28. péntek | 20:00 | 89 - 91 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
Budai Bikák | BEAC Kobak | Október 28. péntek | 20:10 | 67 - 64 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Káré Gergő |
BEAC Und Einz | Honvéd Zrínyi SE/B | Október 28. péntek | 21:00 | 89 - 54 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Jankovics Viktor Zsolt |
Optofit VKB Vác | Szentendrei KHSE U20 | Október 29. szombat | 17:00 | 20 - 0 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tahin András , Török Béla |
Törekvés SE | Eldorádó KE | Október 30. vasárnap | 19:30 | 29 - 71 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Korpás Máté |
Darazsak Old Boys/B | Szentendrei KHSE U20 | November 3. csütörtök | 20:45 | 112 - 67 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Kiss Bálint |
Powear-TFT | TFSE Senior | November 3. csütörtök | 20:45 | 85 - 66 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Gombos Márk Bálint |
Parthus SE | Kisbojtár | November 4. péntek | 19:15 | 76 - 65 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Boros Krisztina |
Treff 07 SE U23 | Optofit VKB Vác | November 4. péntek | 19:20 | 60 - 56 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Hervay Tibor |
Színyei KC | Budafok/B | November 4. péntek | 20:00 | 82 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Tahin András |
Budai Bikák | Eldorádó KE | November 4. péntek | 20:10 | 49 - 75 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Sancilio Alexis , Bárány Levente |
Bravos | 7 + SC | November 4. péntek | 20:45 | 77 - 73 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Csoma Viktor |
Eötvös Halak | BEAC Und Einz | November 4. péntek | 21:00 | 62 - 66 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Vigh Balázs , Kutrik Andrea |
Treff 07 SE | Álló Farkasok | November 6. vasárnap | 09:00 | 53 - 49 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Hartai Tamás |
Hobbi SK | Cap City Crew | November 6. vasárnap | 15:00 | 53 - 63 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Gaál István Tamás |
E5vös NGRK | Diósdi Sasok KE | November 6. vasárnap | 16:30 | 79 - 50 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Gaál István Tamás |
TFSE Senior | BEAC Kobak | November 6. vasárnap | 18:30 | 68 - 63 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Tarnai Gyula Csaba |
REGI Waldorf U23 | Monor SE | November 6. vasárnap | 18:30 | 36 - 77 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Tahin András |
Budai TriplaDupla | Törekvés SE | November 6. vasárnap | 19:30 | 65 - 52 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Vigh Balázs , Koncsag Csaba |
Budai Mind1 | Powear-TFT | November 7. hétfő | 20:45 | 92 - 74 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Győri Ferenc |
Honvéd Zrínyi SE/B | Eötvös Halak | November 10. csütörtök | 19:10 | 54 - 59 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , dr. Németh Patrik |
Parthus SE | Csepel-Bontó/B | November 11. péntek | 19:15 | 98 - 50 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Tarnai Gyula Csaba |
Optofit VKB Vác | Treff 07 SE | November 12. szombat | 17:00 | 49 - 61 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Korompai Zsolt László |
Cap City Crew | E5vös NGRK | November 13. vasárnap | 12:00 | 66 - 75 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
Eötvös Halak | Álló Farkasok | November 13. vasárnap | 13:30 | 84 - 57 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
Kisbojtár | Darazsak Old Boys/B | November 13. vasárnap | 15:00 | 52 - 61 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Józsa András Junior |
BEAC Kobak | Budai Mind1 | November 13. vasárnap | 16:30 | 61 - 70 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , Szőke Attila |
Eldorádó KE | TFSE Senior | November 16. szerda | 18:45 | 87 - 51 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Zádeczki Donát László |
7 + SC | Hobbi SK | November 16. szerda | 19:15 | 88 - 53 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Szőts Dávid István , Bujtor Péter |
Csepel-Bontó/B | BEAC Und Einz | November 17. csütörtök | 18:50 | 29 - 85 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Hartai Tamás |
Budafok/B | Diósdi Sasok KE | November 17. csütörtök | 19:00 | 76 - 78 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Vida József |
Monor SE | Treff 07 SE U23 | November 17. csütörtök | 19:00 | 46 - 68 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Sancilio Alexis , Korpás Máté |
Honvéd Zrínyi SE/B | Parthus SE | November 17. csütörtök | 19:10 | 96 - 59 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , László Zsolt Károly |
Szentendrei KHSE U20 | REGI Waldorf U23 | November 17. csütörtök | 19:15 | 51 - 48 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Antoni Márk Ágoston , Vigh Balázs |
Powear-TFT | Színyei KC | November 17. csütörtök | 20:45 | 56 - 61 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Kiss Bálint |
Treff 07 SE U23 | Szentendrei KHSE U20 | November 18. péntek | 19:20 | 81 - 54 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Nagy László |
Bravos | Budai Bikák | November 18. péntek | 20:45 | 88 - 69 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , NAGY ISTVÁN |
Treff 07 SE | Monor SE | November 20. vasárnap | 10:30 | 46 - 54 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
Eötvös Halak | Optofit VKB Vác | November 20. vasárnap | 15:00 | 61 - 49 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Szőke Attila |
E5vös NGRK | 7 + SC | November 20. vasárnap | 16:30 | 82 - 46 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Szőke Attila |
BEAC Kobak | Cap City Crew | November 20. vasárnap | 16:30 | 76 - 70 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Nagy László , Vigh Balázs |
Törekvés SE | Hobbi SK | November 20. vasárnap | 18:00 | 68 - 33 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők és VB elnök: Novák Bence , Pál Roland |
REGI Waldorf U23 | Darazsak Old Boys/B | November 20. vasárnap | 18:30 | 68 - 102 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Réger Zsolt Péter , Kutrik Andrea |
TFSE Senior | Budai TriplaDupla | November 20. vasárnap | 18:30 | 65 - 72 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Tóth Kitti |
Álló Farkasok | BEAC Und Einz | November 21. hétfő | 19:20 | 51 - 72 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Budai Mind1 | Eldorádó KE | November 21. hétfő | 20:45 | 37 - 63 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Kiss Bálint |
Csepel-Bontó/B | Kisbojtár | November 24. csütörtök | 18:50 | 55 - 101 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Vida József |
Monor SE | Darazsak Old Boys/B | November 24. csütörtök | 19:00 | 74 - 86 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Kozma Balázs , Szilágyi Zsolt József |
Budafok/B | Powear-TFT | November 24. csütörtök | 19:00 | 53 - 69 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: NAGY ISTVÁN , Korpás Máté |
Diósdi Sasok KE | Cap City Crew | November 24. csütörtök | 20:15 | 74 - 66 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Nagy László , Koncsag Csaba |
Parthus SE | Álló Farkasok | November 25. péntek | 19:15 | 58 - 64 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , Korompai Zsolt László |
Budai Bikák | Hobbi SK | November 25. péntek | 20:10 | 72 - 40 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Nagy László |
BEAC Und Einz | Optofit VKB Vác | November 25. péntek | 21:15 | 55 - 51 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Korpás Máté |
E5vös NGRK | Törekvés SE | November 27. vasárnap | 13:30 | 66 - 53 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Réger Zsolt Péter |
Kisbojtár | REGI Waldorf U23 | November 27. vasárnap | 15:00 | 52 - 41 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Réger Zsolt Péter |
BEAC Kobak | Budafok/B | November 27. vasárnap | 16:30 | 62 - 32 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Attila , Nagy László |
TFSE Senior | Bravos | November 27. vasárnap | 18:30 | 75 - 87 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Kiss Bálint |
Budai TriplaDupla | Budai Mind1 | November 27. vasárnap | 19:30 | 45 - 55 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Hartai Tamás |
Eldorádó KE | Színyei KC | November 30. szerda | 18:45 | 68 - 66 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Tahin András |
7 + SC | Cap City Crew | November 30. szerda | 19:15 | 69 - 64 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Nagy László |
Csepel-Bontó/B | Honvéd Zrínyi SE/B | December 1. csütörtök | 18:50 | 71 - 101 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Nagy László |
Monor SE | Eötvös Halak | December 1. csütörtök | 19:00 | 72 - 54 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Korpás Máté |
Szentendrei KHSE U20 | Treff 07 SE | December 1. csütörtök | 19:15 | 47 - 73 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Horváth Csongor Béla |
Powear-TFT | Diósdi Sasok KE | December 1. csütörtök | 20:45 | 79 - 70 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Gombos Márk Bálint |
Treff 07 SE U23 | REGI Waldorf U23 | December 2. péntek | 19:20 | 76 - 48 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Gaál István Tamás |
Színyei KC | Budai TriplaDupla | December 2. péntek | 20:00 | 69 - 56 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Kiss Bálint |
Bravos | Budai Mind1 | December 2. péntek | 20:45 | 83 - 60 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , László Zsolt Károly |
BEAC Und Einz | Kisbojtár | December 2. péntek | 21:15 | 72 - 58 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Kutrik Andrea |
Optofit VKB Vác | Parthus SE | December 3. szombat | 17:00 | 78 - 42 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , Horváth Péter |
Treff 07 SE | Darazsak Old Boys/B | December 4. vasárnap | 10:30 | 55 - 59 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Zádeczki Donát László |
Eötvös Halak | Szentendrei KHSE U20 | December 4. vasárnap | 13:30 | 75 - 63 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Vida József |
E5vös NGRK | Budai Bikák | December 4. vasárnap | 16:30 | 59 - 56 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Pohánka Balázs |
Cap City Crew | Törekvés SE | December 4. vasárnap | 18:00 | 42 - 57 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Józsa András Junior |
TFSE Senior | Hobbi SK | December 4. vasárnap | 18:30 | 73 - 76 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Hegedűs Attila , Bujtor Péter |
Álló Farkasok | Csepel-Bontó/B | December 5. hétfő | 19:20 | 84 - 39 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Honvéd Zrínyi SE/B | Kisbojtár | December 5. hétfő | 19:40 | 82 - 65 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Pohánka Balázs |
Budafok/B | Eldorádó KE | December 8. csütörtök | 19:00 | 36 - 58 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Vigh Balázs , Szabó István |
Diósdi Sasok KE | 7 + SC | December 8. csütörtök | 20:15 | 59 - 61 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Hervay Tibor |
Powear-TFT | BEAC Kobak | December 8. csütörtök | 20:45 | 62 - 52 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vigh Balázs , Korpás Máté |
Parthus SE | Monor SE | December 9. péntek | 19:15 | 53 - 71 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , Korompai Zsolt László |
Budai Bikák | Cap City Crew | December 9. péntek | 20:10 | 51 - 58 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Nagy László |
Darazsak Old Boys/B | Eötvös Halak | December 9. péntek | 20:45 | 79 - 68 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Hegedűs Attila |
E5vös NGRK | Hobbi SK | December 10. szombat | 16:30 | 82 - 53 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Gaál István Tamás |
Kisbojtár | Treff 07 SE U23 | December 11. vasárnap | 13:30 | 0 - 20 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
BEAC Kobak | Diósdi Sasok KE | December 11. vasárnap | 16:30 | 80 - 40 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Szőke Attila |
TFSE Senior | E5vös NGRK | December 11. vasárnap | 18:30 | 48 - 101 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Magyar Zoltán Gábor |
Budai TriplaDupla | Budafok/B | December 11. vasárnap | 19:30 | 78 - 51 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Vigh Balázs |
Budai Mind1 | Hobbi SK | December 12. hétfő | 20:45 | 56 - 71 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Bujtor Péter , Vigh Balázs |
REGI Waldorf U23 | Treff 07 SE | December 13. kedd | 18:30 | 56 - 63 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Réger Zsolt Péter |
Diósdi Sasok KE | Törekvés SE | December 13. kedd | 20:15 | 64 - 61 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Korompai Zsolt László |
Eldorádó KE | Powear-TFT | December 14. szerda | 18:45 | 58 - 66 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
Csepel-Bontó/B | Optofit VKB Vác | December 15. csütörtök | 18:50 | 19 - 56 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Szabó István |
Budafok/B | Bravos | December 15. csütörtök | 19:00 | 53 - 83 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Nagy László |
Honvéd Zrínyi SE/B | Álló Farkasok | December 15. csütörtök | 19:10 | 69 - 68 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Szőke Gábor |
Szentendrei KHSE U20 | BEAC Und Einz | December 15. csütörtök | 19:15 | 69 - 79 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
Budai Bikák | Budai TriplaDupla | December 16. péntek | 20:10 | 66 - 47 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Sancilio Alexis |
BEAC Und Einz | Darazsak Old Boys/B | December 16. péntek | 21:15 | 79 - 75 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Tóth Kitti |
Optofit VKB Vác | Honvéd Zrínyi SE/B | December 17. szombat | 17:00 | 52 - 46 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bátovszky Zsolt , Hartai Tamás |
Hobbi SK | Színyei KC | December 18. vasárnap | 09:00 | 43 - 88 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Hegedűs Attila |
E5vös NGRK | Budai Mind1 | December 18. vasárnap | 10:30 | 78 - 26 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Hegedűs Attila |
Treff 07 SE | Treff 07 SE U23 | December 18. vasárnap | 12:00 | 51 - 39 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
Cap City Crew | TFSE Senior | December 18. vasárnap | 13:30 | 96 - 56 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
Budai TriplaDupla | Powear-TFT | December 18. vasárnap | 19:30 | 45 - 47 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Hartai Tamás |
Álló Farkasok | Kisbojtár | December 19. hétfő | 19:20 | 43 - 62 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Goda László |
Monor SE | Csepel-Bontó/B | December 19. hétfő | 19:30 | 90 - 43 | Monor Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Gombos Márk Bálint , Hegedűs Attila |
Darazsak Old Boys/B | Treff 07 SE U23 | December 20. kedd | 20:45 | 90 - 67 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , dr. Németh Patrik |
Bravos | Powear-TFT | Január 6. péntek | 19:00 | 50 - 66 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Pohánka Balázs |
TFSE Senior | 7 + SC | Január 8. vasárnap | 18:30 | 74 - 71 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Vigh Balázs |
REGI Waldorf U23 | BEAC Und Einz | Január 8. vasárnap | 18:30 | 52 - 71 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Zádeczki Donát László , Réger Zsolt Péter |
Budai TriplaDupla | BEAC Kobak | Január 8. vasárnap | 19:30 | 61 - 52 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Nagy László |
Álló Farkasok | Optofit VKB Vác | Január 9. hétfő | 19:20 | 37 - 72 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Eldorádó KE | Diósdi Sasok KE | Január 11. szerda | 18:45 | 73 - 59 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Tahin András |
Parthus SE | REGI Waldorf U23 | Január 13. péntek | 20:00 | 72 - 45 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Korpás Máté |
Budai Bikák | Powear-TFT | Január 13. péntek | 20:10 | 63 - 70 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Nagy László , László Zsolt Károly |
Darazsak Old Boys/B | Csepel-Bontó/B | Január 13. péntek | 20:45 | 123 - 45 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gombos Márk Bálint , Szőke Gábor |
BEAC Und Einz | Treff 07 SE U23 | Január 13. péntek | 21:15 | 49 - 51 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Kovács István |
Optofit VKB Vác | Kisbojtár | Január 14. szombat | 17:00 | 76 - 33 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Hartai Tamás |
Eötvös Halak | Treff 07 SE | Január 15. vasárnap | 10:30 | 39 - 59 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
E5vös NGRK | Budafok/B | Január 15. vasárnap | 12:00 | 78 - 52 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Cap City Crew | Színyei KC | Január 15. vasárnap | 13:30 | 70 - 74 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Szentpáli-Gavallér Csaba |
BEAC Kobak | Bravos | Január 15. vasárnap | 16:30 | 45 - 54 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Nagy László , Szőke Attila |
Törekvés SE | TFSE Senior | Január 15. vasárnap | 19:30 | 82 - 64 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Magyar Zoltán Gábor |
Monor SE | BEAC Und Einz | Január 16. hétfő | 19:00 | 46 - 60 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Józsa András Junior |
Eldorádó KE | Budai TriplaDupla | Január 18. szerda | 18:45 | 64 - 46 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Tóth Kitti |
7 + SC | Budai Mind1 | Január 18. szerda | 19:15 | 74 - 50 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Vida József |
Csepel-Bontó/B | Szentendrei KHSE U20 | Január 19. csütörtök | 18:50 | 66 - 84 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: NAGY ISTVÁN , Sancilio Alexis |
Budafok/B | Cap City Crew | Január 19. csütörtök | 19:00 | 80 - 87 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: László Zsolt Károly , Szabó István |
Honvéd Zrínyi SE/B | Monor SE | Január 19. csütörtök | 19:10 | 64 - 79 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
Diósdi Sasok KE | Budai Bikák | Január 19. csütörtök | 20:15 | 68 - 59 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Vigh Balázs |
Powear-TFT | Hobbi SK | Január 19. csütörtök | 20:45 | 68 - 59 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Szőts Dávid István |
Bravos | Eldorádó KE | Január 20. péntek | 19:15 | 61 - 73 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Gombos Márk Bálint |
Treff 07 SE U23 | Parthus SE | Január 20. péntek | 19:20 | 20 - 0 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Korpás Máté |
Színyei KC | 7 + SC | Január 20. péntek | 20:20 | 80 - 78 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Kiss Bálint |
Hobbi SK | BEAC Kobak | Január 22. vasárnap | 09:00 | 64 - 48 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gombos Márk Bálint , Hegedűs Attila |
Treff 07 SE | BEAC Und Einz | Január 22. vasárnap | 10:30 | 45 - 35 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gombos Márk Bálint , Hegedűs Attila |
Kisbojtár | Eötvös Halak | Január 22. vasárnap | 12:00 | 56 - 44 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
E5vös NGRK | Powear-TFT | Január 22. vasárnap | 13:30 | 61 - 55 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
TFSE Senior | Budai Bikák | Január 22. vasárnap | 18:30 | 50 - 58 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Szőts Dávid István |
REGI Waldorf U23 | Csepel-Bontó/B | Január 22. vasárnap | 18:30 | 63 - 58 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tahin András , Sancilio Mattia |
Budai TriplaDupla | Diósdi Sasok KE | Január 22. vasárnap | 19:30 | 52 - 57 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Tarnai Gyula Csaba |
Álló Farkasok | Szentendrei KHSE U20 | Január 23. hétfő | 19:20 | 91 - 45 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Budai Mind1 | Törekvés SE | Január 23. hétfő | 20:45 | 62 - 40 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Vida József |
Monor SE | Optofit VKB Vác | Január 26. csütörtök | 19:00 | 43 - 65 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Kozma Balázs |
Honvéd Zrínyi SE/B | Darazsak Old Boys/B | Január 26. csütörtök | 19:10 | 75 - 72 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Józsa András Junior |
Diósdi Sasok KE | TFSE Senior | Január 26. csütörtök | 20:15 | 46 - 58 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Bujtor Péter |
Budai Bikák | Budai Mind1 | Január 27. péntek | 20:10 | 90 - 59 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Nagy László , Vigh Balázs |
Darazsak Old Boys/B | Álló Farkasok | Január 27. péntek | 20:45 | 99 - 60 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Káré Gergő , Szőke Gábor |
Hobbi SK | Budafok/B | Január 29. vasárnap | 13:30 | 65 - 73 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Józsa András Junior |
Cap City Crew | Powear-TFT | Január 29. vasárnap | 15:00 | 62 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Pohánka Balázs |
BEAC Kobak | E5vös NGRK | Január 29. vasárnap | 16:30 | 37 - 83 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Nagy László , Szőke Attila |
REGI Waldorf U23 | Honvéd Zrínyi SE/B | Január 29. vasárnap | 18:30 | 59 - 48 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Réger Zsolt Péter |
Törekvés SE | Színyei KC | Január 29. vasárnap | 19:30 | 57 - 68 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Bátovszky Zsolt |
Budai TriplaDupla | Bravos | Január 29. vasárnap | 19:30 | 71 - 84 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Hartai Tamás |
Eldorádó KE | Hobbi SK | Február 1. szerda | 18:45 | 48 - 53 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Korompai Zsolt László |
7 + SC | Budafok/B | Február 1. szerda | 19:15 | 57 - 48 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Attila , Győri Ferenc |
Bravos | Színyei KC | Február 1. szerda | 20:45 | 69 - 61 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Gaál István Tamás |
Eötvös Halak | REGI Waldorf U23 | Február 2. csütörtök | 18:00 | 63 - 67 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Győri Ferenc , Szilágyi Zsolt József |
Monor SE | Kisbojtár | Február 2. csütörtök | 19:00 | 55 - 62 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gere Kálmán Richárd , Szabó István |
Honvéd Zrínyi SE/B | Treff 07 SE | Február 2. csütörtök | 19:10 | 46 - 65 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Vigh Balázs , Korpás Máté |
Szentendrei KHSE U20 | Optofit VKB Vác | Február 2. csütörtök | 19:15 | 41 - 82 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Gombos Márk Bálint |
Színyei KC | Powear-TFT | Február 3. péntek | 20:10 | 87 - 81 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Bagi Bálint |
Darazsak Old Boys/B | Parthus SE | Február 3. péntek | 20:45 | 92 - 61 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Hobbi SK | Budai TriplaDupla | Február 5. vasárnap | 09:00 | 52 - 54 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Józsa András Junior |
E5vös NGRK | Eldorádó KE | Február 5. vasárnap | 10:30 | 66 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Józsa András Junior |
Cap City Crew | BEAC Kobak | Február 5. vasárnap | 12:00 | 57 - 59 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
Kisbojtár | Treff 07 SE | Február 5. vasárnap | 13:30 | 51 - 36 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
Törekvés SE | Bravos | Február 5. vasárnap | 19:30 | 67 - 57 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Hartai Tamás |
Budai Mind1 | TFSE Senior | Február 6. hétfő | 20:45 | 72 - 66 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Hartai Tamás |
Budafok/B | Törekvés SE | Február 9. csütörtök | 19:00 | 48 - 76 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gruber Nikolett Lilla , Hartai Tamás |
Monor SE | Álló Farkasok | Február 9. csütörtök | 19:00 | 35 - 59 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Kozma Balázs , Szabó István |
Honvéd Zrínyi SE/B | Treff 07 SE U23 | Február 9. csütörtök | 19:10 | 62 - 64 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Józsa András Junior |
Powear-TFT | 7 + SC | Február 9. csütörtök | 20:45 | 69 - 74 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Vigh Balázs |
Parthus SE | Treff 07 SE | Február 10. péntek | 19:15 | 65 - 79 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Gaál István Tamás |
Bravos | Hobbi SK | Február 10. péntek | 20:45 | 69 - 63 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Tóth Kitti |
BEAC Und Einz | Eötvös Halak | Február 10. péntek | 21:15 | 88 - 62 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Korpás Máté |
Optofit VKB Vác | Darazsak Old Boys/B | Február 11. szombat | 17:00 | 56 - 58 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bujtor Péter , Tahin András |
Treff 07 SE | Csepel-Bontó/B | Február 12. vasárnap | 10:30 | 85 - 40 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Józsa András Junior |
Eötvös Halak | Parthus SE | Február 12. vasárnap | 12:00 | 79 - 48 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Józsa András Junior |
Kisbojtár | BEAC Und Einz | Február 12. vasárnap | 13:30 | 37 - 79 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Bátovszky Zsolt |
E5vös NGRK | Budai TriplaDupla | Február 12. vasárnap | 16:30 | 73 - 45 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Pohánka Balázs |
BEAC Kobak | 7 + SC | Február 12. vasárnap | 16:30 | 58 - 43 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Sancilio Alexis , Szőke Attila |
Törekvés SE | Powear-TFT | Február 12. vasárnap | 19:30 | 61 - 49 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , dr. Horváth Brúnó József |
Álló Farkasok | REGI Waldorf U23 | Február 13. hétfő | 19:20 | 77 - 63 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
Eldorádó KE | Cap City Crew | Február 15. szerda | 18:45 | 90 - 82 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Korompai Zsolt László |
Csepel-Bontó/B | Eötvös Halak | Február 16. csütörtök | 18:50 | 57 - 68 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Tóth Olivér |
Monor SE | Szentendrei KHSE U20 | Február 16. csütörtök | 19:45 | 74 - 66 | Monor Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Vigh Balázs |
Diósdi Sasok KE | Budai Mind1 | Február 16. csütörtök | 20:15 | 69 - 70 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Bujtor Péter |
Parthus SE | BEAC Und Einz | Február 17. péntek | 19:15 | 44 - 92 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Vigh Balázs , Kovács István |
Treff 07 SE U23 | Álló Farkasok | Február 17. péntek | 19:20 | 73 - 83 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Sancilio Alexis |
Darazsak Old Boys/B | Monor SE | Február 17. péntek | 20:45 | 86 - 61 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Kozma Balázs , NAGY ISTVÁN |
Hobbi SK | Diósdi Sasok KE | Február 19. vasárnap | 10:30 | 65 - 51 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
E5vös NGRK | Bravos | Február 19. vasárnap | 13:30 | 75 - 68 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Kruk Melinda |
BEAC Kobak | Törekvés SE | Február 19. vasárnap | 16:30 | 36 - 67 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Korompai Zsolt László , Steiner Máté |
TFSE Senior | Színyei KC | Február 19. vasárnap | 18:30 | 92 - 85 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Sancilio Alexis |
REGI Waldorf U23 | Optofit VKB Vác | Február 19. vasárnap | 18:30 | 50 - 58 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Pohánka Balázs |
7 + SC | Eldorádó KE | Február 22. szerda | 19:15 | 52 - 38 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Vigh Balázs |
Színyei KC | BEAC Kobak | Február 22. szerda | 20:00 | 55 - 80 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Szentpáli-Gavallér Csaba |
BEAC Und Einz | Csepel-Bontó/B | Február 23. csütörtök | 18:50 | 103 - 53 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Vigh Balázs |
Budafok/B | TFSE Senior | Február 23. csütörtök | 19:00 | 58 - 68 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gombos Márk Bálint , dr. Horváth Brúnó József |
Powear-TFT | Budai Bikák | Február 23. csütörtök | 20:45 | 60 - 46 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Gruber Nikolett Lilla |
Optofit VKB Vác | Treff 07 SE U23 | Február 25. szombat | 17:00 | 66 - 45 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Bujtor Péter |
Hobbi SK | E5vös NGRK | Február 26. vasárnap | 10:30 | 49 - 64 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Cap City Crew | Bravos | Február 26. vasárnap | 12:00 | 61 - 68 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Kruk Melinda |
Eötvös Halak | Honvéd Zrínyi SE/B | Február 26. vasárnap | 13:30 | 69 - 64 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Józsa András Junior |
Kisbojtár | Parthus SE | Február 26. vasárnap | 15:00 | 79 - 49 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Zádeczki Donát László |
BEAC Kobak | Budai Bikák | Február 26. vasárnap | 16:30 | 47 - 60 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , Szőke Attila |
TFSE Senior | Powear-TFT | Február 26. vasárnap | 18:30 | 60 - 49 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , NAGY ISTVÁN |
Budai TriplaDupla | 7 + SC | Február 26. vasárnap | 19:30 | 57 - 74 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Vigh Balázs |
Álló Farkasok | Treff 07 SE | Február 27. hétfő | 19:20 | 47 - 68 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
Budai Mind1 | Budafok/B | Február 27. hétfő | 20:45 | 55 - 47 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Tóth Kitti |
Diósdi Sasok KE | Színyei KC | Február 28. kedd | 20:15 | 79 - 73 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Korpás Máté |
Eldorádó KE | Törekvés SE | Március 1. szerda | 18:45 | 61 - 48 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Józsa András Junior |
7 + SC | Budai Bikák | Március 1. szerda | 19:15 | 50 - 59 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Szőke Attila |
Monor SE | REGI Waldorf U23 | Március 2. csütörtök | 19:00 | 65 - 58 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Korpás Máté |
Honvéd Zrínyi SE/B | BEAC Und Einz | Március 2. csütörtök | 19:10 | 55 - 68 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Kutrik Andrea |
Treff 07 SE U23 | Monor SE | Március 3. péntek | 19:20 | 56 - 54 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bujtor Péter , Korompai Zsolt László |
Treff 07 SE | Optofit VKB Vác | Március 5. vasárnap | 10:30 | 51 - 55 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Magyar Zoltán Gábor |
E5vös NGRK | Színyei KC | Március 5. vasárnap | 12:00 | 65 - 68 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Magyar Zoltán Gábor |
Cap City Crew | Hobbi SK | Március 5. vasárnap | 16:30 | 33 - 49 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Jankovics Viktor Zsolt |
REGI Waldorf U23 | Szentendrei KHSE U20 | Március 5. vasárnap | 18:30 | 44 - 52 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tahin András , Belák Dorka |
Törekvés SE | Budai TriplaDupla | Március 5. vasárnap | 19:30 | 63 - 49 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Sancilio Alexis |
Álló Farkasok | Eötvös Halak | Március 6. hétfő | 19:20 | 60 - 82 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Vigh Balázs |
Eldorádó KE | Budai Bikák | Március 8. szerda | 18:45 | 49 - 42 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
7 + SC | Bravos | Március 8. szerda | 19:15 | 55 - 61 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Gaál István Tamás |
Csepel-Bontó/B | Parthus SE | Március 9. csütörtök | 18:50 | 68 - 90 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Pál Roland , Tóth Olivér |
Budafok/B | Színyei KC | Március 9. csütörtök | 19:00 | 57 - 76 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hegedűs Attila , Vigh Balázs |
Szentendrei KHSE U20 | Honvéd Zrínyi SE/B | Március 9. csütörtök | 19:15 | 56 - 52 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Korpás Máté |
Diósdi Sasok KE | E5vös NGRK | Március 9. csütörtök | 20:15 | 61 - 71 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Kiss Bálint , Szilágyi Zsolt József |
Powear-TFT | Budai Mind1 | Március 9. csütörtök | 20:45 | 77 - 65 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , NAGY ISTVÁN |
Bravos | Törekvés SE | Március 10. péntek | 19:15 | 56 - 59 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Kozma Balázs |
Treff 07 SE U23 | Eötvös Halak | Március 10. péntek | 19:20 | 72 - 61 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Tóth Olivér |
Hobbi SK | 7 + SC | Március 12. vasárnap | 09:00 | 51 - 70 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , Horváth Péter |
E5vös NGRK | Cap City Crew | Március 12. vasárnap | 10:30 | 68 - 35 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , Horváth Péter |
TFSE Senior | Eldorádó KE | Március 12. vasárnap | 18:30 | 57 - 51 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Szőts Dávid István |
Budai Mind1 | BEAC Kobak | Március 13. hétfő | 20:45 | 61 - 73 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Vigh Balázs |
Diósdi Sasok KE | Budafok/B | Március 16. csütörtök | 20:15 | 54 - 78 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Vigh Balázs |
Parthus SE | Honvéd Zrínyi SE/B | Március 17. péntek | 19:15 | 37 - 78 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Tarnai Gyula Csaba |
Budai Bikák | Bravos | Március 17. péntek | 20:10 | 58 - 47 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Vass Dávid Áron |
Darazsak Old Boys/B | REGI Waldorf U23 | Március 17. péntek | 20:45 | 79 - 67 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Kruk Melinda |
BEAC Und Einz | Álló Farkasok | Március 17. péntek | 21:15 | 82 - 74 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán Gábor , Korpás Máté |
Optofit VKB Vác | Eötvös Halak | Március 18. szombat | 17:00 | 64 - 59 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , Horváth Péter |
Hobbi SK | Törekvés SE | Március 19. vasárnap | 12:00 | 55 - 53 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
Kisbojtár | Csepel-Bontó/B | Március 19. vasárnap | 13:30 | 75 - 33 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
BEAC Kobak | Színyei KC | Március 19. vasárnap | 16:30 | 55 - 90 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , dr. Horváth Brúnó József |
Budai TriplaDupla | TFSE Senior | Március 19. vasárnap | 19:30 | 68 - 84 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Vass Dávid Áron |
Eldorádó KE | Budai Mind1 | Március 22. szerda | 18:45 | 57 - 62 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tóth Kitti , Tahin András |
7 + SC | E5vös NGRK | Március 22. szerda | 19:15 | 73 - 76 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Korompai Zsolt László |
Bravos | TFSE Senior | Március 22. szerda | 20:45 | 56 - 50 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Józsa András Junior |
Honvéd Zrínyi SE/B | Csepel-Bontó/B | Március 23. csütörtök | 19:10 | 99 - 29 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Vass Dávid Áron |
Szentendrei KHSE U20 | Treff 07 SE U23 | Március 23. csütörtök | 19:15 | 48 - 38 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
Powear-TFT | Budafok/B | Március 23. csütörtök | 20:45 | 55 - 52 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gruber Nikolett Lilla , Hegedűs Attila |
Budai Bikák | Törekvés SE | Március 24. péntek | 20:10 | 59 - 54 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bátovszky Zsolt , Sancilio Alexis |
Darazsak Old Boys/B | Treff 07 SE | Március 24. péntek | 20:45 | 90 - 53 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Tahin András |
Optofit VKB Vác | BEAC Und Einz | Március 25. szombat | 17:00 | 48 - 58 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , Horváth Péter |
Hobbi SK | Budai Bikák | Március 26. vasárnap | 09:00 | 57 - 43 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Pohánka Balázs |
Treff 07 SE | Szentendrei KHSE U20 | Március 26. vasárnap | 10:30 | 61 - 42 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Pohánka Balázs |
Eötvös Halak | Monor SE | Március 26. vasárnap | 13:30 | 48 - 58 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Tarnai Gyula Csaba |
Cap City Crew | 7 + SC | Március 26. vasárnap | 16:30 | 60 - 66 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Szentpáli-Gavallér Csaba |
BEAC Kobak | TFSE Senior | Március 26. vasárnap | 16:30 | 58 - 50 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Szőke Attila |
REGI Waldorf U23 | Kisbojtár | Március 26. vasárnap | 18:30 | 78 - 57 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tahin András , Hőgerl Bence |
Törekvés SE | E5vös NGRK | Március 26. vasárnap | 19:30 | 43 - 88 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Pál Roland |
Álló Farkasok | Parthus SE | Március 27. hétfő | 19:20 | 71 - 61 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Kruk Melinda , Szilágyi Zsolt József |
Budai Mind1 | Budai TriplaDupla | Március 27. hétfő | 20:45 | 47 - 56 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Sancilio Alexis , Korpás Máté |
Színyei KC | TFSE Senior | Március 29. szerda | 20:00 | 91 - 71 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Pohánka Balázs |
Csepel-Bontó/B | Treff 07 SE U23 | Március 30. csütörtök | 18:50 | 35 - 80 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Szilágyi Zsolt József |
Budafok/B | BEAC Kobak | Március 30. csütörtök | 19:00 | 48 - 55 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Vigh Balázs |
Diósdi Sasok KE | Powear-TFT | Március 30. csütörtök | 20:15 | 79 - 58 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bujtor Péter , Gere Kálmán Richárd |
Treff 07 SE U23 | Darazsak Old Boys/B | Március 31. péntek | 19:20 | 48 - 83 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Vigh Balázs |
BEAC Und Einz | Monor SE | Március 31. péntek | 21:15 | 80 - 49 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Kruk Melinda |
Kisbojtár | Honvéd Zrínyi SE/B | Április 2. vasárnap | 13:30 | 79 - 54 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Hobbi SK | TFSE Senior | Április 2. vasárnap | 15:00 | 63 - 54 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Szentpáli-Gavallér Csaba |
BEAC Kobak | Powear-TFT | Április 2. vasárnap | 16:30 | 65 - 61 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán Gábor , Hőgerl Bence |
Budai TriplaDupla | Színyei KC | Április 2. vasárnap | 19:30 | 56 - 67 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Magyar Zoltán Gábor |
Törekvés SE | Cap City Crew | Április 2. vasárnap | 19:30 | 62 - 37 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők és VB elnök: Belák Zoltán , Gombos Márk Bálint |
Budai Mind1 | Bravos | Április 3. hétfő | 20:45 | 59 - 65 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Bujtor Péter |
REGI Waldorf U23 | Treff 07 SE U23 | Április 4. kedd | 19:00 | 65 - 79 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Réger Zsolt Péter |
Eldorádó KE | Budafok/B | Április 5. szerda | 18:45 | 91 - 47 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
Csepel-Bontó/B | Álló Farkasok | Április 6. csütörtök | 18:50 | 42 - 75 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Vass Dávid Áron |
Szentendrei KHSE U20 | Eötvös Halak | Április 6. csütörtök | 19:15 | 48 - 51 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Tahin András |
Budai TriplaDupla | Budai Bikák | Április 6. csütörtök | 20:50 | 48 - 83 | Szent Margit Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gombos Márk Bálint , Borsos Balázs |
Bravos | Diósdi Sasok KE | Április 12. szerda | 20:45 | 96 - 67 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Korompai Zsolt László |
Budafok/B | Budai TriplaDupla | Április 13. csütörtök | 19:00 | 59 - 73 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Vigh Balázs |
Szentendrei KHSE U20 | Darazsak Old Boys/B | Április 13. csütörtök | 19:15 | 52 - 60 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
Treff 07 SE U23 | Kisbojtár | Április 14. péntek | 19:20 | 69 - 62 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Kruk Melinda |
Budai Bikák | E5vös NGRK | Április 14. péntek | 20:10 | 62 - 74 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Korompai Zsolt László |
BEAC Und Einz | Szentendrei KHSE U20 | Április 14. péntek | 21:15 | 83 - 48 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Sancilio Mattia |
Optofit VKB Vác | Csepel-Bontó/B | Április 15. szombat | 17:00 | 76 - 34 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Belák Zoltán , Borsos Balázs |
Hobbi SK | Budai Mind1 | Április 16. vasárnap | 09:00 | 57 - 64 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
Treff 07 SE | REGI Waldorf U23 | Április 16. vasárnap | 10:30 | 61 - 19 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
E5vös NGRK | TFSE Senior | Április 16. vasárnap | 12:00 | 91 - 40 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Eötvös Halak | Darazsak Old Boys/B | Április 16. vasárnap | 15:00 | 36 - 51 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tóth Kitti , Tarnai Gyula Csaba |
BEAC Kobak | Eldorádó KE | Április 16. vasárnap | 16:30 | 63 - 55 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán Gábor , Szőke Attila |
Törekvés SE | 7 + SC | Április 16. vasárnap | 19:30 | 69 - 72 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Borsos Balázs |
Cap City Crew | Budai Bikák | Április 16. vasárnap | 19:30 | 76 - 64 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Horváth Péter |
7 + SC | Törekvés SE | Április 19. szerda | 19:15 | 61 - 58 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán Gábor , Sancilio Alexis |
Álló Farkasok | Honvéd Zrínyi SE/B | Április 19. szerda | 19:20 | 108 - 47 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Diósdi Sasok KE | BEAC Kobak | Április 20. csütörtök | 20:15 | 57 - 59 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Sancilio Alexis , Bujtor Péter |
Powear-TFT | Eldorádó KE | Április 20. csütörtök | 20:45 | 52 - 57 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Győri Ferenc |
Cap City Crew | Budai TriplaDupla | Április 20. csütörtök | 20:50 | 84 - 59 | Szent Margit Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Szőts Dávid István |
Parthus SE | Szentendrei KHSE U20 | Április 21. péntek | 19:15 | 50 - 105 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , Korpás Máté |
Színyei KC | Hobbi SK | Április 21. péntek | 20:00 | 72 - 62 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Belák Zoltán , Tahin András |
Budai Bikák | 7 + SC | Április 21. péntek | 20:10 | 80 - 76 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: NAGY ISTVÁN , Korompai Zsolt László |
Darazsak Old Boys/B | BEAC Und Einz | Április 21. péntek | 20:45 | 76 - 61 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Gombos Márk Bálint |
Bravos | Budafok/B | Április 21. péntek | 20:45 | 82 - 53 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Kozma Balázs |
Kisbojtár | Álló Farkasok | Április 23. vasárnap | 16:00 | 65 - 48 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Horváth Péter |
BEAC Kobak | Budai TriplaDupla | Április 23. vasárnap | 16:30 | 45 - 47 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Tarnai Gyula Csaba |
REGI Waldorf U23 | Eötvös Halak | Április 23. vasárnap | 18:30 | 72 - 76 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bátovszky Zsolt , Belák Zoltán |
TFSE Senior | Cap City Crew | Április 23. vasárnap | 18:30 | 72 - 97 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Tarnai Gyula Csaba |
Törekvés SE | Diósdi Sasok KE | Április 23. vasárnap | 20:00 | 81 - 62 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők és VB elnök: Tóth Kitti , Magyar Zoltán Gábor |
Budai Mind1 | E5vös NGRK | Április 24. hétfő | 20:45 | 65 - 78 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Gaál István Tamás |
Eldorádó KE | BEAC Kobak | Április 26. szerda | 18:45 | 51 - 55 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Szilágyi Zsolt József |
Színyei KC | Bravos | Április 26. szerda | 20:00 | 66 - 89 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Csepel-Bontó/B | Monor SE | Április 27. csütörtök | 18:50 | 50 - 87 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Gábor , Fulai Bátor Szebasztián |
Honvéd Zrínyi SE/B | Optofit VKB Vác | Április 27. csütörtök | 19:10 | 57 - 68 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Kiss Bálint , Lukács Rezső Tamás |
Szentendrei KHSE U20 | Parthus SE | Április 27. csütörtök | 19:15 | 87 - 45 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Vass Dávid Áron |
Cap City Crew | Diósdi Sasok KE | Április 27. csütörtök | 20:15 | 77 - 72 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Korpás Máté |
Powear-TFT | Budai TriplaDupla | Április 27. csütörtök | 20:45 | 73 - 72 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Gaál István Tamás |
Színyei KC | E5vös NGRK | Április 28. péntek | 20:00 | 50 - 133 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Tóth Kitti |
Darazsak Old Boys/B | Kisbojtár | Április 28. péntek | 20:45 | 101 - 57 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Vigh Balázs , Kiss Bálint |
Törekvés SE | Budai Bikák | Április 30. vasárnap | 19:30 | 52 - 77 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők és VB elnök: Tóth Kitti , Belák Zoltán |
Budai Mind1 | Cap City Crew | Május 1. hétfő | 20:45 | 82 - 90 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Hartai Tamás |
Diósdi Sasok KE | Eldorádó KE | Május 2. kedd | 20:15 | 50 - 85 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Szilágyi Zsolt József |
Budafok/B | Hobbi SK | Május 4. csütörtök | 19:00 | 35 - 74 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gombos Márk Bálint , Szilágyi Zsolt József |
Honvéd Zrínyi SE/B | Szentendrei KHSE U20 | Május 4. csütörtök | 19:10 | 20 - 0 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Vass Dávid Áron |
Treff 07 SE U23 | Treff 07 SE | Május 4. csütörtök | 19:10 | 38 - 56 | Treff Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Lukács Rezső Tamás |
BEAC Und Einz | REGI Waldorf U23 | Május 4. csütörtök | 20:00 | 73 - 53 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Belák Zoltán , Tahin András |
Powear-TFT | Bravos | Május 4. csütörtök | 20:45 | 57 - 80 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Bátovszky Zsolt |
Színyei KC | Cap City Crew | Május 5. péntek | 20:00 | 59 - 76 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Szilágyi Zsolt József |
Budai Bikák | Diósdi Sasok KE | Május 5. péntek | 20:10 | 118 - 47 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Fulai Bátor Szebasztián |
Bravos | BEAC Kobak | Május 5. péntek | 20:45 | 59 - 71 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Hőgerl Bence |
Optofit VKB Vác | Álló Farkasok | Május 6. szombat | 17:00 | 69 - 58 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Sancilio Mattia |
Treff 07 SE | Kisbojtár | Május 7. vasárnap | 12:00 | 63 - 31 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Bagi Bálint |
Eötvös Halak | Treff 07 SE U23 | Május 7. vasárnap | 13:30 | 60 - 57 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
Hobbi SK | Powear-TFT | Május 7. vasárnap | 15:00 | 64 - 39 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
TFSE Senior | Törekvés SE | Május 7. vasárnap | 18:30 | 51 - 73 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Tarnai Gyula Csaba |
Budai TriplaDupla | Eldorádó KE | Május 7. vasárnap | 19:30 | 43 - 55 | Kertészeti Egyetem |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Sancilio Mattia |
Parthus SE | Treff 07 SE U23 | Május 9. kedd | 19:50 | 63 - 66 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Tarnai Gyula Csaba |
Színyei KC | Budai Bikák | Május 10. szerda | 20:00 | 61 - 65 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Tóth Kitti |
Monor SE | Honvéd Zrínyi SE/B | Május 11. csütörtök | 19:00 | 86 - 62 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Győri Ferenc |
Budafok/B | E5vös NGRK | Május 11. csütörtök | 19:00 | 66 - 100 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Sancilio Alexis , Bujtor Péter |
Szentendrei KHSE U20 | Csepel-Bontó/B | Május 11. csütörtök | 19:15 | 93 - 56 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Vass Dávid Áron |
Színyei KC | Eldorádó KE | Május 12. péntek | 20:10 | 72 - 59 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Budai Bikák | TFSE Senior | Május 12. péntek | 20:10 | 90 - 61 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Bujtor Péter |
Treff 07 SE | Eötvös Halak | Május 14. vasárnap | 13:30 | 43 - 35 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Pohánka Balázs |
Kisbojtár | Optofit VKB Vác | Május 14. vasárnap | 15:00 | 40 - 37 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Magyar Zoltán Gábor |
Cap City Crew | Budafok/B | Május 14. vasárnap | 16:30 | 83 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Magyar Zoltán Gábor |
BEAC Kobak | Hobbi SK | Május 14. vasárnap | 16:30 | 50 - 76 | Mechatronikai Szakközépiskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Hegedűs Attila |
REGI Waldorf U23 | Parthus SE | Május 14. vasárnap | 18:30 | 85 - 46 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tóth Kitti , Tahin András |
Törekvés SE | Budai Mind1 | Május 14. vasárnap | 19:30 | 69 - 77 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Kiss Bálint |
Álló Farkasok | Monor SE | Május 15. hétfő | 19:20 | 49 - 76 | Babits Mihály Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tóth Kitti , Belák Zoltán |
Diósdi Sasok KE | Budai TriplaDupla | Május 16. kedd | 20:15 | 53 - 61 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Vigh Balázs |
Eldorádó KE | Bravos | Május 17. szerda | 18:45 | 65 - 55 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Belák Zoltán , Tahin András |
7 + SC | Színyei KC | Május 17. szerda | 19:15 | 84 - 57 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hegedűs Attila , Szőke Attila |
Monor SE | Parthus SE | Május 18. csütörtök | 18:00 | 73 - 45 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: NAGY ISTVÁN , Belák Zoltán |
Csepel-Bontó/B | Darazsak Old Boys/B | Május 18. csütörtök | 18:50 | 52 - 87 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bátovszky Zsolt , Gere Kálmán Richárd |
Szentendrei KHSE U20 | Kisbojtár | Május 18. csütörtök | 19:15 | 44 - 67 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Tahin András |
Powear-TFT | E5vös NGRK | Május 18. csütörtök | 20:45 | 53 - 75 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bátovszky Zsolt , Sancilio Alexis |
Színyei KC | Törekvés SE | Május 19. péntek | 20:00 | 81 - 59 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Belák Zoltán , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Budai Bikák | Budafok/B | Május 19. péntek | 20:10 | 92 - 57 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán Gábor , Sancilio Alexis |
Darazsak Old Boys/B | Honvéd Zrínyi SE/B | Május 19. péntek | 20:45 | 103 - 66 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Győri Ferenc , Szilágyi Zsolt József |
BEAC Und Einz | Treff 07 SE | Május 19. péntek | 21:15 | 53 - 64 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Sancilio Mattia |
Optofit VKB Vác | Monor SE | Május 20. szombat | 17:00 | 54 - 62 | Piarista Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Szentpáli-Gavallér Csaba , Szőke Gábor |
Hobbi SK | Eldorádó KE | Május 21. vasárnap | 10:30 | 46 - 63 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Bagi Bálint |
Eötvös Halak | Kisbojtár | Május 21. vasárnap | 12:00 | 41 - 40 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Magyar Zoltán Gábor |
E5vös NGRK | BEAC Kobak | Május 21. vasárnap | 13:30 | 68 - 54 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Magyar Zoltán Gábor |
TFSE Senior | Diósdi Sasok KE | Május 21. vasárnap | 18:30 | 49 - 62 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Attila , Vigh Balázs |
Budai Mind1 | Budai Bikák | Május 22. hétfő | 20:45 | 56 - 69 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Hegedűs Attila , dr. Horváth Brúnó József |
TFSE Senior | Budai Mind1 | Május 24. szerda | 18:45 | 55 - 67 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Tóth Kitti , Hartai Tamás |
Monor SE | Treff 07 SE | Május 24. szerda | 19:00 | 54 - 55 | József Attila Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Vass Dávid Áron |
7 + SC | Diósdi Sasok KE | Május 24. szerda | 19:15 | 85 - 41 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán Gábor , Hegedűs Attila |
Csepel-Bontó/B | REGI Waldorf U23 | Május 25. csütörtök | 18:50 | 44 - 88 | Eötvös József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Steiner Máté , Szilágyi Zsolt József |
Budafok/B | 7 + SC | Május 25. csütörtök | 19:00 | 43 - 53 | Kempelen Farkas Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: NAGY ISTVÁN , Gere Kálmán Richárd |
Treff 07 SE U23 | BEAC Und Einz | Május 25. csütörtök | 19:10 | 61 - 62 | Treff Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Korpás Máté |
Szentendrei KHSE U20 | Álló Farkasok | Május 25. csütörtök | 19:15 | 59 - 49 | MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Vass Dávid Áron |
Bravos | Budai TriplaDupla | Május 25. csütörtök | 20:30 | 58 - 70 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Szilágyi Zsolt József |
Powear-TFT | Cap City Crew | Május 25. csütörtök | 20:45 | 75 - 78 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Vigh Balázs |
Parthus SE | Optofit VKB Vác | Május 26. péntek | 19:20 | 47 - 73 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Tarnai Gyula Csaba |
Cap City Crew | Budai Mind1 | Május 29. hétfő | 20:45 | 54 - 79 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Hartai Tamás |
Budai Bikák | Színyei KC | Május 30. kedd | 20:10 | 66 - 97 | Újbudai Petőfi Sándor Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Magyar Zoltán Gábor |
7 + SC | Budai TriplaDupla | Május 31. szerda | 19:15 | 52 - 51 | Törökugrató Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Szőke Attila |
Színyei KC | Budai Mind1 | Május 31. szerda | 20:00 | 103 - 65 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
Parthus SE | Darazsak Old Boys/B | Június 2. péntek | 19:30 | 62 - 74 | Fészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Tarnai Gyula Csaba |
7 + SC | TFSE Senior | Június 4. vasárnap | 18:00 | 82 - 73 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Gombos Márk Bálint |
Budai Mind1 | 7 + SC | Június 8. csütörtök | 20:45 | 58 - 59 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Hartai Tamás |