Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA | QPAC | Október 1. szombat | 12:00 | 64 - 67 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Józsa András Junior |
MAFC Martos | Zuglói Sasok | Október 3. hétfő | 20:30 | 81 - 38 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Gruber Nikolett Lilla |
Budafok | HSE Major | Október 5. szerda | 20:20 | 59 - 52 | Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Kiss Bálint |
Józsefvárosi KC | HSE Major | Október 7. péntek | 20:15 | 90 - 61 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Gombos Márk Bálint |
Ludovika SE | Kiss Lenke KA | Október 7. péntek | 20:30 | 55 - 59 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Józsa András Junior |
SZPA-HSE | MAFC Martos | Október 7. péntek | 20:30 | 60 - 75 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Kozma Balázs |
Zuglói Sasok | Budafok | Október 9. vasárnap | 18:00 | 39 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Hőgerl Bence |
QPAC | Csepel-Bontó/Reg | Október 10. hétfő | 19:20 | 74 - 67 | Szent Benedek Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Tóth Kitti |
Toldy Vízivárosi Hódok | TFSE U20 | Október 11. kedd | 20:20 | 92 - 46 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Gombos Márk Bálint |
Zuglói Sasok | SZPA-HSE | Október 16. vasárnap | 18:00 | 85 - 66 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Pohánka Balázs |
MAFC Martos | Toldy Vízivárosi Hódok | Október 17. hétfő | 20:45 | 93 - 68 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Józsa András Junior |
Budafok | Józsefvárosi KC | Október 19. szerda | 20:20 | 79 - 61 | Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Kruk Melinda |
Csepel-Bontó/Reg | Ludovika SE | Október 20. csütörtök | 18:45 | 76 - 78 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Kozma Balázs |
HSE Major | DMTK | Október 20. csütörtök | 20:30 | 51 - 50 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Kiss Bálint |
Kőbánya Old Boys | QPAC | Október 20. csütörtök | 20:45 | 73 - 49 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Józsa András Junior |
SZPA-HSE | TFSE U20 | Október 22. szombat | 15:30 | 43 - 55 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Waigand Ágoston |
Kőbánya Old Boys | Józsefvárosi KC | Október 27. csütörtök | 20:45 | 121 - 69 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Kozma Balázs |
Ludovika SE | Toldy Vízivárosi Hódok | Október 28. péntek | 20:00 | 73 - 48 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Gaál István Tamás |
TFSE U20 | Kiss Lenke KA | Október 29. szombat | 19:30 | 56 - 79 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Szőts Dávid István |
DMTK | Józsefvárosi KC | November 3. csütörtök | 20:30 | 60 - 63 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Hartai Tamás |
Ludovika SE | Kőbánya Old Boys | November 4. péntek | 20:30 | 49 - 90 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Kozma Balázs |
SZPA-HSE | Budafok | November 5. szombat | 15:30 | 49 - 88 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Boros Krisztina |
QPAC | HSE Major | November 7. hétfő | 19:20 | 69 - 75 | Szent Benedek Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Vida József |
Kiss Lenke KA | MAFC Martos | November 8. kedd | 19:45 | 55 - 62 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
DMTK | Kőbánya Old Boys | November 10. csütörtök | 20:30 | 54 - 92 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Józsa András Junior |
Józsefvárosi KC | QPAC | November 11. péntek | 20:15 | 52 - 79 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Csoma Viktor |
TFSE U20 | Csepel-Bontó/Reg | November 12. szombat | 19:30 | 50 - 95 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Szőts Dávid István |
Zuglói Sasok | Kiss Lenke KA | November 13. vasárnap | 18:00 | 41 - 73 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Jankovics Viktor Zsolt |
MAFC Martos | Csepel-Bontó/Reg | November 14. hétfő | 20:45 | 60 - 82 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Kiss Bálint |
Toldy Vízivárosi Hódok | Zuglói Sasok | November 15. kedd | 20:20 | 69 - 60 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Hartai Tamás |
Budafok | DMTK | November 16. szerda | 19:30 | 75 - 55 | Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Szőke Attila |
Kiss Lenke KA | SZPA-HSE | November 17. csütörtök | 19:30 | 108 - 49 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Tahin András |
Kőbánya Old Boys | TFSE U20 | November 17. csütörtök | 20:45 | 131 - 39 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , NAGY ISTVÁN |
Ludovika SE | Józsefvárosi KC | November 18. péntek | 20:30 | 80 - 57 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , dr. Németh Patrik |
TFSE U20 | HSE Major | November 19. szombat | 19:30 | 52 - 44 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Józsa András Junior |
QPAC | DMTK | November 21. hétfő | 19:20 | 86 - 53 | Szent Benedek Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Hartai Tamás |
HSE Major | MAFC Martos | November 21. hétfő | 20:45 | 43 - 88 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Győri Ferenc |
Toldy Vízivárosi Hódok | Budafok | November 22. kedd | 20:20 | 71 - 76 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Hartai Tamás |
Csepel-Bontó/Reg | Zuglói Sasok | November 24. csütörtök | 18:45 | 99 - 74 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Gombos Márk Bálint |
DMTK | Ludovika SE | November 24. csütörtök | 20:30 | 68 - 83 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Hegedűs Attila |
Józsefvárosi KC | TFSE U20 | November 25. péntek | 20:15 | 91 - 67 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Tóth Kitti |
MAFC Martos | Józsefvárosi KC | November 28. hétfő | 20:45 | 74 - 35 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Hartai Tamás |
Budafok | QPAC | November 30. szerda | 20:20 | 69 - 64 | Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: B. Németh Kristóf , Hegedűs Attila |
Toldy Vízivárosi Hódok | Kiss Lenke KA | December 1. csütörtök | 20:20 | 42 - 91 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Kiss Bálint |
Ludovika SE | QPAC | December 2. péntek | 20:30 | 76 - 70 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Szőts Dávid István |
SZPA-HSE | Csepel-Bontó/Reg | December 2. péntek | 20:30 | 71 - 109 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Zádeczki Donát László |
Kiss Lenke KA | Budafok | December 3. szombat | 16:00 | 76 - 70 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
TFSE U20 | DMTK | December 4. vasárnap | 10:00 | 79 - 56 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , Nagy László |
HSE Major | Zuglói Sasok | December 4. vasárnap | 17:00 | 47 - 54 | NKE kisterem |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , B. Németh Kristóf |
Csepel-Bontó/Reg | Toldy Vízivárosi Hódok | December 8. csütörtök | 18:45 | 100 - 57 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Hartai Tamás |
Kőbánya Old Boys | SZPA-HSE | December 8. csütörtök | 20:45 | 153 - 71 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Hartai Tamás |
Józsefvárosi KC | Zuglói Sasok | December 9. péntek | 20:15 | 75 - 64 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Vigh Balázs |
Kiss Lenke KA | Csepel-Bontó/Reg | December 10. szombat | 15:00 | 63 - 66 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Kruk Melinda , Pohánka Balázs |
Zuglói Sasok | Kőbánya Old Boys | December 11. vasárnap | 18:00 | 63 - 120 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Józsa András Junior |
QPAC | TFSE U20 | December 12. hétfő | 19:20 | 80 - 71 | Szent Benedek Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , Gombos Márk Bálint |
MAFC Martos | DMTK | December 12. hétfő | 20:45 | 99 - 43 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Bárány Levente |
Csepel-Bontó/Reg | Budafok | December 15. csütörtök | 18:45 | 95 - 98 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , NAGY ISTVÁN |
Toldy Vízivárosi Hódok | Kőbánya Old Boys | December 15. csütörtök | 20:20 | 81 - 108 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Csoma Viktor |
Józsefvárosi KC | SZPA-HSE | December 16. péntek | 20:15 | 112 - 71 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Gombos Márk Bálint |
TFSE U20 | Ludovika SE | December 17. szombat | 13:00 | 43 - 75 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: NAGY ISTVÁN , Nagy László |
Zuglói Sasok | DMTK | December 18. vasárnap | 16:30 | 104 - 69 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Hartai Tamás |
MAFC Martos | QPAC | December 19. hétfő | 20:45 | 88 - 50 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Szentpáli-Gavallér Csaba |
QPAC | Zuglói Sasok | Január 9. hétfő | 19:20 | 114 - 66 | Szent Benedek Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Szőts Dávid István |
Budafok | TFSE U20 | Január 9. hétfő | 19:30 | 101 - 40 | Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gruber Nikolett Lilla , Gombos Márk Bálint |
MAFC Martos | Kőbánya Old Boys | Január 9. hétfő | 20:45 | 80 - 63 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Józsa András Junior |
Csepel-Bontó/Reg | Kőbánya Old Boys | Január 12. csütörtök | 18:45 | 78 - 85 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Vida József |
Toldy Vízivárosi Hódok | Józsefvárosi KC | Január 12. csütörtök | 20:20 | 71 - 54 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Gruber Nikolett Lilla |
SZPA-HSE | QPAC | Január 13. péntek | 20:30 | 64 - 75 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Jankovics Viktor Zsolt |
Zuglói Sasok | Ludovika SE | Január 15. vasárnap | 18:00 | 44 - 98 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Hartai Tamás |
MAFC Martos | TFSE U20 | Január 16. hétfő | 20:45 | 100 - 46 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Hervay Tibor |
DMTK | Toldy Vízivárosi Hódok | Január 19. csütörtök | 20:30 | 52 - 63 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Hegedűs Attila |
Kőbánya Old Boys | Budafok | Január 19. csütörtök | 20:45 | 71 - 80 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gruber Nikolett Lilla , Gombos Márk Bálint |
Ludovika SE | SZPA-HSE | Január 20. péntek | 20:00 | 99 - 63 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Gruber Nikolett Lilla |
Kiss Lenke KA | DMTK | Január 21. szombat | 14:00 | 83 - 57 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Káré Gergő |
TFSE U20 | Zuglói Sasok | Január 21. szombat | 18:00 | 63 - 75 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Tóth Kitti |
HSE Major | Kőbánya Old Boys | Január 22. vasárnap | 11:00 | 48 - 88 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , NAGY ISTVÁN |
QPAC | Toldy Vízivárosi Hódok | Január 23. hétfő | 19:20 | 76 - 65 | Szent Benedek Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Szőts Dávid István |
Budafok | MAFC Martos | Január 25. szerda | 19:30 | 42 - 76 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Gombos Márk Bálint |
Csepel-Bontó/Reg | Józsefvárosi KC | Január 26. csütörtök | 18:45 | 69 - 55 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Korompai Zsolt László |
DMTK | SZPA-HSE | Január 26. csütörtök | 20:30 | 57 - 75 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Sancilio Alexis |
TFSE U20 | SZPA-HSE | Január 28. szombat | 18:00 | 93 - 42 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , NAGY ISTVÁN |
Zuglói Sasok | MAFC Martos | Január 29. vasárnap | 18:00 | 54 - 69 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Tarnai Gyula Csaba |
QPAC | Kiss Lenke KA | Január 30. hétfő | 19:20 | 51 - 75 | Szent Benedek Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Jankovics Viktor Zsolt |
HSE Major | Ludovika SE | Január 31. kedd | 20:30 | 44 - 69 | NKE kisterem |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Pohánka Balázs |
Toldy Vízivárosi Hódok | Ludovika SE | Február 2. csütörtök | 20:20 | 44 - 82 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Horváth Csongor Béla |
DMTK | Csepel-Bontó/Reg | Február 2. csütörtök | 20:30 | 47 - 96 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Bujtor Péter |
Józsefvárosi KC | Kiss Lenke KA | Február 3. péntek | 20:15 | 64 - 91 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Kruk Melinda |
HSE Major | Budafok | Február 5. vasárnap | 13:00 | 44 - 86 | NKE kisterem |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Hegedűs Attila |
DMTK | HSE Major | Február 9. csütörtök | 20:30 | 56 - 58 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , NAGY ISTVÁN |
Kőbánya Old Boys | Kiss Lenke KA | Február 9. csütörtök | 20:45 | 92 - 72 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Tóth Kitti |
Kiss Lenke KA | Ludovika SE | Február 11. szombat | 13:00 | 70 - 53 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Tarnai Gyula Csaba |
TFSE U20 | Toldy Vízivárosi Hódok | Február 11. szombat | 18:00 | 57 - 69 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Magyar Zoltán Gábor |
HSE Major | Józsefvárosi KC | Február 12. vasárnap | 15:45 | 73 - 48 | NKE kisterem |
Játékvezetők és VB elnök: Hegedűs Attila , Sancilio Mattia |
MAFC Martos | SZPA-HSE | Február 13. hétfő | 20:45 | 106 - 61 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Vigh Balázs |
Csepel-Bontó/Reg | QPAC | Február 16. csütörtök | 18:45 | 71 - 60 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , NAGY ISTVÁN |
Kőbánya Old Boys | DMTK | Február 16. csütörtök | 20:45 | 92 - 49 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Gombos Márk Bálint |
Ludovika SE | Csepel-Bontó/Reg | Február 17. péntek | 20:00 | 78 - 81 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , dr. Németh Patrik |
Józsefvárosi KC | Budafok | Február 17. péntek | 20:15 | 42 - 96 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán Gábor , Gombos Márk Bálint |
SZPA-HSE | Zuglói Sasok | Február 17. péntek | 20:30 | 61 - 68 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Jankovics Viktor Zsolt |
Kiss Lenke KA | TFSE U20 | Február 18. szombat | 18:00 | 89 - 59 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Kruk Melinda |
QPAC | Kőbánya Old Boys | Február 20. hétfő | 19:20 | 51 - 86 | Szent Benedek Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gyurka Tamás , Darai Zoé Grèta |
Budafok | Ludovika SE | Február 22. szerda | 19:30 | 76 - 44 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gruber Nikolett Lilla , Hartai Tamás |
Kiss Lenke KA | HSE Major | Február 23. csütörtök | 19:00 | 100 - 45 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Zádeczki Donát László , Tahin András |
Toldy Vízivárosi Hódok | MAFC Martos | Február 23. csütörtök | 20:20 | 75 - 95 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Józsa András Junior |
Józsefvárosi KC | DMTK | Február 24. péntek | 20:15 | 71 - 61 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , NAGY ISTVÁN |
HSE Major | QPAC | Február 26. vasárnap | 13:50 | 35 - 74 | NKE kisterem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , NAGY ISTVÁN |
Zuglói Sasok | Toldy Vízivárosi Hódok | Február 26. vasárnap | 18:00 | 43 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Pohánka Balázs , Pál Roland |
MAFC Martos | Kiss Lenke KA | Február 27. hétfő | 20:45 | 71 - 60 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gruber Nikolett Lilla , Hartai Tamás |
Budafok | SZPA-HSE | Március 1. szerda | 20:30 | 97 - 63 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Káré Gergő |
Csepel-Bontó/Reg | TFSE U20 | Március 2. csütörtök | 18:45 | 85 - 50 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bátovszky Zsolt , Hartai Tamás |
Kőbánya Old Boys | Ludovika SE | Március 2. csütörtök | 20:45 | 100 - 77 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Pohánka Balázs |
SZPA-HSE | Toldy Vízivárosi Hódok | Március 3. péntek | 20:30 | 69 - 75 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tóth Kitti , B. Németh Kristóf |
Kiss Lenke KA | Zuglói Sasok | Március 4. szombat | 18:00 | 88 - 57 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Káré Gergő , Mészáros Nándor Lajos |
HSE Major | Csepel-Bontó/Reg | Március 5. vasárnap | 12:45 | 52 - 81 | NKE kisterem |
Játékvezetők és VB elnök: Hegedűs Attila , Győri Ferenc |
QPAC | Józsefvárosi KC | Március 6. hétfő | 19:20 | 75 - 60 | Szent Benedek Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Gaál István Tamás |
Budafok | Zuglói Sasok | Március 8. szerda | 20:30 | 109 - 41 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Gombos Márk Bálint |
Csepel-Bontó/Reg | MAFC Martos | Március 9. csütörtök | 18:45 | 72 - 91 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Jankovics Viktor Zsolt |
Toldy Vízivárosi Hódok | SZPA-HSE | Március 9. csütörtök | 20:20 | 68 - 71 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Sancilio Alexis |
Józsefvárosi KC | Kőbánya Old Boys | Március 10. péntek | 20:15 | 52 - 99 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Magyar Zoltán Gábor |
Ludovika SE | HSE Major | Március 10. péntek | 20:30 | 20 - 0 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus |
Játékvezetők és VB elnök: Szőts Dávid István , Gombos Márk Bálint |
TFSE U20 | Kőbánya Old Boys | Március 14. kedd | 20:30 | 61 - 94 | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Sancilio Alexis |
Józsefvárosi KC | Ludovika SE | Március 17. péntek | 20:15 | 64 - 74 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Zuglói Sasok | Csepel-Bontó/Reg | Március 19. vasárnap | 18:00 | 56 - 75 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Budafok | Toldy Vízivárosi Hódok | Március 22. szerda | 20:30 | 71 - 60 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Hervay Tibor |
Kiss Lenke KA | Toldy Vízivárosi Hódok | Március 25. szombat | 18:00 | 69 - 47 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Szentpáli-Gavallér Csaba |
TFSE U20 | Józsefvárosi KC | Március 25. szombat | 18:00 | 68 - 65 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Szőts Dávid István |
QPAC | Budafok | Március 27. hétfő | 19:20 | 72 - 78 | Szent Benedek Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Hartai Tamás |
MAFC Martos | HSE Major | Március 27. hétfő | 20:45 | 89 - 74 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Vigh Balázs |
DMTK | QPAC | Március 30. csütörtök | 20:30 | 44 - 67 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Sancilio Alexis |
Kőbánya Old Boys | Zuglói Sasok | Március 30. csütörtök | 20:45 | 131 - 79 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Tóth Kitti |
Józsefvárosi KC | MAFC Martos | Március 31. péntek | 20:15 | 46 - 103 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Szőts Dávid István |
Ludovika SE | DMTK | Március 31. péntek | 20:30 | 69 - 47 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Gombos Márk Bálint |
Zuglói Sasok | HSE Major | Április 2. vasárnap | 18:00 | 44 - 38 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Goda László |
QPAC | Ludovika SE | Április 3. hétfő | 19:20 | 74 - 83 | Szent Benedek Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Budafok | Kiss Lenke KA | Április 5. szerda | 20:00 | 48 - 65 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Sancilio Alexis |
Toldy Vízivárosi Hódok | Csepel-Bontó/Reg | Április 6. csütörtök | 20:15 | 69 - 83 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Vass Dávid Áron |
Csepel-Bontó/Reg | SZPA-HSE | Április 13. csütörtök | 18:45 | 103 - 63 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Gombos Márk Bálint |
DMTK | MAFC Martos | Április 13. csütörtök | 20:30 | 49 - 91 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Hegedűs Attila |
TFSE U20 | QPAC | Április 15. szombat | 18:00 | 39 - 79 | Testnevelési Egyetem L2 Terem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Kruk Melinda |
HSE Major | SZPA-HSE | Április 16. vasárnap | 10:00 | 72 - 52 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Győri Ferenc , Sancilio Mattia |
Zuglói Sasok | Józsefvárosi KC | Április 16. vasárnap | 18:00 | 57 - 59 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Horváth Péter |
QPAC | MAFC Martos | Április 17. hétfő | 19:20 | 74 - 92 | Szent Benedek Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Vida József |
SZPA-HSE | Kiss Lenke KA | Április 18. kedd | 20:00 | 35 - 86 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Vida József |
Ludovika SE | Budafok | Április 19. szerda | 21:00 | 61 - 55 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus |
Játékvezetők és VB elnök: NAGY ISTVÁN , Pál Roland |
Csepel-Bontó/Reg | Kiss Lenke KA | Április 20. csütörtök | 18:45 | 71 - 67 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Szilágyi Zsolt József |
DMTK | Zuglói Sasok | Április 20. csütörtök | 20:30 | 58 - 79 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , NAGY ISTVÁN |
Kőbánya Old Boys | Toldy Vízivárosi Hódok | Április 20. csütörtök | 20:45 | 115 - 82 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Bagi Bálint |
SZPA-HSE | Józsefvárosi KC | Április 21. péntek | 20:30 | 58 - 67 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Novák Bence , Szilágyi Zsolt József |
Ludovika SE | TFSE U20 | Április 21. péntek | 20:30 | 72 - 32 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán Gábor , Zádeczki Donát László |
Kiss Lenke KA | Kőbánya Old Boys | Április 25. kedd | 19:00 | 74 - 78 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Bagi Bálint |
Budafok | Csepel-Bontó/Reg | Április 26. szerda | 20:30 | 81 - 70 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Magyar Zoltán Gábor |
SZPA-HSE | Kőbánya Old Boys | Április 27. csütörtök | 20:00 | 82 - 95 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Belák Zoltán , Tóth Olivér |
Toldy Vízivárosi Hódok | HSE Major | Április 27. csütörtök | 20:20 | 84 - 55 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Sancilio Mattia |
DMTK | Kiss Lenke KA | Április 27. csütörtök | 20:30 | 63 - 88 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hegedűs Attila , Vigh Balázs |
TFSE U20 | Budafok | Május 2. kedd | 20:20 | 39 - 72 | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Sancilio Alexis |
DMTK | TFSE U20 | Május 4. csütörtök | 20:30 | 71 - 45 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Bujtor Péter |
Kőbánya Old Boys | MAFC Martos | Május 4. csütörtök | 20:45 | 85 - 89 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Pohánka Balázs |
SZPA-HSE | DMTK | Május 5. péntek | 20:30 | 59 - 51 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Goda László , Tóth Kitti |
HSE Major | Kiss Lenke KA | Május 7. vasárnap | 14:00 | 34 - 72 | NKE kisterem |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Magyar Zoltán Gábor |
Zuglói Sasok | QPAC | Május 7. vasárnap | 18:00 | 56 - 68 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Belák Zoltán |
MAFC Martos | Ludovika SE | Május 8. hétfő | 20:45 | 89 - 60 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Hegedűs Attila |
Józsefvárosi KC | Toldy Vízivárosi Hódok | Május 9. kedd | 20:20 | 66 - 68 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Magyar Zoltán Gábor |
Kiss Lenke KA | Józsefvárosi KC | Május 11. csütörtök | 18:30 | 104 - 36 | Fóti úti Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bagi Bálint , Pohánka Balázs |
DMTK | Budafok | Május 11. csütörtök | 20:30 | 59 - 72 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hegedűs Attila , Vigh Balázs |
Kőbánya Old Boys | Csepel-Bontó/Reg | Május 11. csütörtök | 20:45 | 87 - 62 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Vida József |
Ludovika SE | Zuglói Sasok | Május 12. péntek | 20:30 | 90 - 53 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus |
Játékvezetők és VB elnök: Kruk Melinda , Magyar Zoltán Gábor |
SZPA-HSE | HSE Major | Május 12. péntek | 20:30 | 54 - 69 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Sancilio Alexis , Vass Dávid Áron |
QPAC | SZPA-HSE | Május 15. hétfő | 19:20 | 112 - 41 | Szent Benedek Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Hegedűs Attila |
Ludovika SE | MAFC Martos | Május 17. szerda | 20:30 | 61 - 81 | Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , NAGY ISTVÁN |
Csepel-Bontó/Reg | HSE Major | Május 18. csütörtök | 18:45 | 89 - 62 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Vigh Balázs |
Toldy Vízivárosi Hódok | DMTK | Május 18. csütörtök | 20:20 | 66 - 78 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Józsa András Junior |
Józsefvárosi KC | Csepel-Bontó/Reg | Május 19. péntek | 20:15 | 45 - 102 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: NAGY ISTVÁN , Vigh Balázs |
SZPA-HSE | Ludovika SE | Május 19. péntek | 20:30 | 47 - 83 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Korompai Zsolt László |
Zuglói Sasok | TFSE U20 | Május 21. vasárnap | 18:00 | 91 - 49 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Belák Zoltán |
MAFC Martos | Budafok | Május 22. hétfő | 20:45 | 82 - 58 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Hartai Tamás |
HSE Major | Toldy Vízivárosi Hódok | Május 23. kedd | 20:20 | 57 - 72 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Vida József , Gombos Márk Bálint |
Csepel-Bontó/Reg | DMTK | Május 25. csütörtök | 18:45 | 105 - 52 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Németh Patrik , Vigh Balázs |
Toldy Vízivárosi Hódok | QPAC | Május 25. csütörtök | 20:20 | 81 - 88 | Toldy Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Józsa András Junior , Gombos Márk Bálint |
Kőbánya Old Boys | HSE Major | Május 25. csütörtök | 20:45 | 108 - 61 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Nepp László Oszkár , Szentpáli-Gavallér Csaba |
TFSE U20 | MAFC Martos | Május 30. kedd | 20:20 | 47 - 81 | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Józsa András Junior |
Budafok | Kőbánya Old Boys | Május 31. szerda | 19:30 | 66 - 74 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hervay Tibor , Hegedűs Attila |
HSE Major | TFSE U20 | Június 1. csütörtök | 18:00 | 59 - 46 | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium |
Játékvezetők és VB elnök: Tőzsér Dénes Kelemen , Vass Dávid Áron |