Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Október 21. péntek | 18:30 | 73 - 61 | Szigeti József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: |
KKS | BEAC Újbuda KA/M | November 12. szombat | 11:00 | 26 - 109 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Ürögi Zsolt , Juhász Ádám |
MTK Budapest | BEAC Újbuda KA/C | November 12. szombat | 11:00 | 25 - 81 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Novák Bence , Boros Krisztina |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Kiss Lenke KA | November 13. vasárnap | 16:30 | 52 - 68 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: |
BEAC Újbuda KA/M | MTK Budapest | November 23. szerda | 17:15 | 44 - 38 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők és VB elnök: Vigh Balázs , Tóth Olivér |
ICT Pilots Farkasrét | KKS | November 23. szerda | 18:00 | 116 - 13 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Gombos Márk Bálint , Renkecz Máté Gergő |
BEAC Újbuda KA/C | SZPA-HSE U16 | November 30. szerda | 18:00 | 83 - 12 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők és VB elnök: Kutrik Andrea , Tarr Emese Petra |
MTK Budapest | ICT Pilots Farkasrét | December 3. szombat | 11:00 | 53 - 49 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , Koncz Levente |
KKS | Csepel-Bontó | December 3. szombat | 11:00 | 26 - 52 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Szabó István , Szilágyi Zsolt József |
ICT Pilots Farkasrét | SZPA-HSE U16 | December 7. szerda | 18:00 | 69 - 40 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Bárány Levente , Tarr Emese Petra |
Csepel-Bontó | MTK Budapest | December 7. szerda | 18:30 | 30 - 50 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Gábor , Kutrik Andrea |
SZPA-HSE U16 | BEAC Újbuda KA/M | December 14. szerda | 17:00 | 24 - 64 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Gábor , Tóth Olivér |
BEAC Újbuda KA/M | BEAC Újbuda KA/C | Január 10. kedd | 16:00 | 66 - 46 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők és VB elnök: Vigh Balázs , Szőke Gábor |
BEAC Újbuda KA/M | ICT Pilots Farkasrét | Január 11. szerda | 17:15 | 97 - 21 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Gábor , Korpás Máté |
BEAC Újbuda KA/C | Csepel-Bontó | Január 14. szombat | 10:00 | 73 - 31 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők és VB elnök: Jankovics Viktor Zsolt , NAGY ISTVÁN |
SZPA-HSE U16 | BEAC Újbuda KA/C | Január 21. szombat | 13:00 | 27 - 65 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Nepp László Oszkár , Szőke Gábor |
ICT Pilots Farkasrét | BEAC Újbuda KA/C | Január 25. szerda | 18:00 | 47 - 66 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Nagy László , Vigh Balázs |
Csepel-Bontó | BEAC Újbuda KA/M | Január 25. szerda | 18:00 | 58 - 72 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Miháczi Ádám , Marjai Réka |
MTK Budapest | SZPA-HSE U16 | Január 28. szombat | 10:00 | 59 - 40 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Vigh Barnabás Dominik , Földesi Boglárka |
KKS | MTK Budapest | Február 4. szombat | 11:00 | 58 - 59 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bárány Levente , Tarr Emese Petra |
Csepel-Bontó | ICT Pilots Farkasrét | Február 6. hétfő | 19:00 | 52 - 49 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tóth Olivér , Kara Zsombor |
BEAC Újbuda KA/C | KKS | Február 11. szombat | 11:00 | 121 - 14 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Gábor , Boros Krisztina |
Csepel-Bontó | SZPA-HSE U16 | Február 15. szerda | 18:45 | 72 - 48 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Korpás Máté , Tőzsér Dénes Kelemen |
BEAC Újbuda KA/C | MTK Budapest | Február 18. szombat | 14:00 | 74 - 32 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán Gábor , Molnár Tamás |
BEAC Újbuda KA/M | KKS | Február 18. szombat | 15:45 | 104 - 34 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán Gábor , Molnár Tamás |
MTK Budapest | BEAC Újbuda KA/M | Február 25. szombat | 09:30 | 49 - 80 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Földesi Boglárka , Koncz Levente |
KKS | ICT Pilots Farkasrét | Február 25. szombat | 11:00 | 35 - 65 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Konta Csanád János , Sancilio Mattia |
SZPA-HSE U16 | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Február 28. kedd | 17:30 | 16 - 66 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Bujtor Péter , Kovács Gedeon |
BEAC Újbuda KA/M | SZPA-HSE U16 | Március 3. péntek | 16:30 | 70 - 30 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Boros Krisztina , Földesi Zsófia |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | ICT Pilots Farkasrét | Március 5. vasárnap | 11:00 | 95 - 46 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Zakár Adrienn , Földesi Zsófia |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | KKS | Március 5. vasárnap | 13:00 | 88 - 21 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Zakár Adrienn , Földesi Zsófia |
Csepel-Bontó | KKS | Március 8. szerda | 18:45 | 54 - 36 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Gábor , Földesi Boglárka |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | SZPA-HSE U16 | Március 9. csütörtök | 16:00 | 62 - 45 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Kovács István , Tahin András |
MTK Budapest | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Március 11. szombat | 10:00 | 58 - 67 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Borsos Balázs , Szőts Dávid István |
Kiss Lenke KA | KKS | Március 14. kedd | 18:30 | 97 - 24 | Szigeti József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Gábor , Marjai Réka |
MTK Budapest | Csepel-Bontó | Március 18. szombat | 10:00 | 55 - 41 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Renkecz Máté Gergő , Puskás Ágnes Réka |
KKS | Kiss Lenke KA | Március 18. szombat | 11:00 | 39 - 71 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Fulai Bátor Szebasztián , Tőzsér Dénes Kelemen |
SZPA-HSE U16 | ICT Pilots Farkasrét | Március 18. szombat | 13:00 | 38 - 54 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Gábor , Koncz Levente |
MTK Budapest | Kiss Lenke KA | Március 25. szombat | 10:00 | 48 - 71 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: NAGY ISTVÁN , Porkoláb Mercédesz Anett |
KKS | BEAC Újbuda KA/C | Március 25. szombat | 11:00 | 38 - 103 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Meszlényi-Bodnár Zoltán , Komáromi Brigitta Tünde |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Csepel-Bontó | Március 25. szombat | 15:00 | 61 - 42 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Bátovszky Zsolt , Fulai Bátor Szebasztián |
ICT Pilots Farkasrét | BEAC Újbuda KA/M | Március 29. szerda | 18:00 | 33 - 86 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Korpás Máté , Földesi Zsófia |
Csepel-Bontó | BEAC Újbuda KA/C | Március 29. szerda | 18:45 | 18 - 64 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Gábor , Tarr Emese Petra |
SZPA-HSE U16 | MTK Budapest | Április 1. szombat | 10:00 | 29 - 76 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán Gábor , Tahin András |
BEAC Újbuda KA/M | Csepel-Bontó | Április 12. szerda | 17:15 | 76 - 20 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők és VB elnök: Kovács István , Marjai Réka |
BEAC Újbuda KA/C | ICT Pilots Farkasrét | Április 14. péntek | 18:00 | 105 - 40 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők és VB elnök: Marjai Réka , Tarr Emese Petra |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | BEAC Újbuda KA/C | Április 15. szombat | 12:30 | 45 - 67 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tarnai Gyula Csaba , Tahin András |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | MTK Budapest | Április 15. szombat | 14:30 | 64 - 35 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: NAGY ISTVÁN , Hegedűs Attila |
BEAC Újbuda KA/C | BEAC Újbuda KA/M | Április 18. kedd | 16:00 | 47 - 71 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők és VB elnök: Bujtor Péter , Renkecz Máté Gergő |
ICT Pilots Farkasrét | Csepel-Bontó | Április 19. szerda | 18:00 | 52 - 45 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Tóth Olivér , Bíró Brigitta |
BEAC Újbuda KA/M | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Április 20. csütörtök | 17:15 | 81 - 47 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők és VB elnök: Vigh Balázs , Lukács Rezső Tamás |
SZPA-HSE U16 | KKS | Április 20. csütörtök | 17:30 | 82 - 64 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Porkoláb Mercédesz Anett , Bíró Brigitta |
MTK Budapest | KKS | Április 22. szombat | 10:00 | 58 - 53 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Kovács Róbert Márió , Porkoláb Mercédesz Anett |
SZPA-HSE U16 | Kiss Lenke KA | Április 25. kedd | 17:00 | 43 - 85 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Kovács Gedeon , Renkecz Máté Gergő |
KKS | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Április 25. kedd | 17:00 | 54 - 57 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Bíró Brigitta |
Kiss Lenke KA | MTK Budapest | Április 27. csütörtök | 18:30 | 73 - 37 | Szigeti József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Puskás Ágnes Réka , Renkecz Máté Gergő |
SZPA-HSE U16 | Csepel-Bontó | Május 2. kedd | 17:30 | 41 - 63 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Kutrik Andrea , Földesi Boglárka |
ICT Pilots Farkasrét | Kiss Lenke KA | Május 3. szerda | 18:00 | 52 - 81 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Gábor , Porkoláb Mercédesz Anett |
BEAC Újbuda KA/M | Kiss Lenke KA | Május 7. vasárnap | 10:00 | 70 - 53 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők és VB elnök: Bujtor Péter , Földesi Boglárka |
KKS | SZPA-HSE U16 | Május 9. kedd | 18:00 | 48 - 30 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Boros Krisztina , Fulai Bátor Szebasztián |
ICT Pilots Farkasrét | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Május 10. szerda | 18:00 | 58 - 87 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Hartai Tamás , Meszlényi-Bodnár Zoltán |
Kiss Lenke KA | ICT Pilots Farkasrét | Május 11. csütörtök | 18:30 | 74 - 47 | Szigeti József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Gábor , Szilágyi Zsolt József |
BEAC Újbuda KA/C | Kiss Lenke KA | Május 13. szombat | 10:00 | 92 - 47 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők és VB elnök: Kovács István , Győri Ferenc |
Csepel-Bontó | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Május 13. szombat | 11:45 | 61 - 62 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: dr. Horváth Brúnó József , Mészáros Nándor Lajos |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | BEAC Újbuda KA/M | Május 17. szerda | 17:30 | 52 - 78 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Vigh Balázs , Bíró Brigitta |
ICT Pilots Farkasrét | MTK Budapest | Május 17. szerda | 18:00 | 61 - 49 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: NAGY ISTVÁN , Brunner Brúnó |
Kiss Lenke KA | BEAC Újbuda KA/C | Május 17. szerda | 18:00 | 37 - 64 | Szigeti József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Tóth Kitti , Renkecz Máté Gergő |
BEAC Újbuda KA/C | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Május 20. szombat | 10:00 | 71 - 64 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők és VB elnök: Kovács István , Bíró Brigitta |
Csepel-Bontó | Kiss Lenke KA | Május 22. hétfő | 19:15 | 65 - 59 | Kazinczy Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Korompai Zsolt László , Kutrik Andrea |
Kiss Lenke KA | SZPA-HSE U16 | Május 23. kedd | 18:30 | 102 - 28 | Szigeti József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Kutrik Andrea , Bíró Brigitta |
Kiss Lenke KA | BEAC Újbuda KA/M | Május 24. szerda | 17:30 | 46 - 71 | Szigeti József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vigh Balázs , Tarr Emese Petra |
Kiss Lenke KA | Csepel-Bontó | Május 30. kedd | 18:30 | 35 - 33 | Szigeti József Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Vass Dávid Áron , Szőke Gábor |