Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Budafok | O | V, 57 - 78 | 0 - 1 | PÉTER Zsolt Balázs (19) (Hidegkúti KK) | VARGA Ákos (1) (Hidegkúti KK ) | PÉTER Zsolt Balázs (3) (Hidegkúti KK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Lövei László, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Student SE | O | V, 52 - 68 | 0 - 2 | HEGYI András (14) (Hidegkúti KK) | DR. GLAVATITY Dénes (1) (Hidegkúti KK ) | HEGYI András (4) (Hidegkúti KK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Polonkai Balázs István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | SZPA-HSE U23 | O | V, 69 - 77 | 0 - 3 | PÉTER Zsolt Balázs (23) (Hidegkúti KK) | DR. GLAVATITY Dénes (3) (Hidegkúti KK ) | PÉTER Zsolt Balázs (3) (Hidegkúti KK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Öreg Kaszások | I | V, 66 - 58 | 0 - 4 | PÉTER Zsolt Balázs (17) (Hidegkúti KK) | SOMOGYI András Gábor (1) (Hidegkúti KK ) | NITSCH Gergely (4) (Hidegkúti KK) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Goda László, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | DMTK Haraszti Sasok | O | V, 55 - 76 | 0 - 5 | SZABÓ Bence Gyula (18) (Hidegkúti KK) | MÁTÉ Antal József (2) (Hidegkúti KK ) | NITSCH Gergely (3) (Hidegkúti KK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | NKE SE | O | V, 65 - 99 | 0 - 6 | MÁTÉ Antal József (18) (Hidegkúti KK) | MÁTÉ Antal József (4) (Hidegkúti KK ) | SZABÓ Bence Gyula (6) (Hidegkúti KK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | MAFC Martos | I | V, 100 - 65 | 0 - 7 | SZABÓ Bence Gyula (20) (Hidegkúti KK) | SZABÓ Bence Gyula (2) (Hidegkúti KK ) | PÉTER Zsolt Balázs (2) (Hidegkúti KK) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Major Ádám, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Kőbánya Oldboys | O | V, 78 - 88 | 0 - 8 | SZABÓ Bence Gyula (17) (Hidegkúti KK) | VARGA Ákos (2) (Hidegkúti KK ) | HEGYI András (3) (Hidegkúti KK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Budai Space Jam | I | GY, 72 - 75 | 1 - 8 | DR. GLAVATITY Dénes (17) (Hidegkúti KK) | MÁTÉ Antal József (3) (Hidegkúti KK ) | NITSCH Gergely (4) (Hidegkúti KK) |
Aréna: Mechatronikai Szakközépiskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Toldy Vízivárosi Hódok | I | GY, 70 - 74 | 2 - 8 | DR. GLAVATITY Dénes (20) (Hidegkúti KK) | DR. GLAVATITY Dénes (3) (Hidegkúti KK ) | DR. GLAVATITY Dénes (5) (Hidegkúti KK) |
Aréna: Toldy Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | BLF KK | I | GY, 66 - 76 | 3 - 8 | MÁTÉ Antal József (18) (Hidegkúti KK) | MÁTÉ Antal József (3) (Hidegkúti KK ) | HEGYI András (2) (Hidegkúti KK) |
Aréna: Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem | Játékvezetők: Nagy Viktor, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Budafok | I | V, 69 - 48 | 3 - 9 | DR. GLAVATITY Dénes (10) (Hidegkúti KK) | MÁTÉ Antal József (1) (Hidegkúti KK ) | MÁTÉ Antal József (3) (Hidegkúti KK) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy László, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Kiss Lenke KA | I | V, 88 - 54 | 3 - 10 | PÉTER Zsolt Balázs (16) (Hidegkúti KK) | MÁTÉ Antal József (2) (Hidegkúti KK ) | MÁTÉ Antal József (4) (Hidegkúti KK) |
Aréna: Nyár utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Goda László, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Student SE | I | V, 72 - 55 | 3 - 11 | SZABÓ Bence Gyula (16) (Hidegkúti KK) | DR. GLAVATITY Dénes (2) (Hidegkúti KK ) | SZABÓ Bence Gyula (5) (Hidegkúti KK) |
Aréna: Eötvös József Gimnázium | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | BLF KK | O | GY, 83 - 78 | 4 - 11 | DR. GLAVATITY Dénes (25) (Hidegkúti KK) | DR. GLAVATITY Dénes (4) (Hidegkúti KK ) | DR. GLAVATITY Dénes (5) (Hidegkúti KK) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Józsa András Junior |