Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DMTK Haraszti Sasok | O | V, 63 - 75 | 0 - 1 | MOGYORÓSI Bálint (23) (SZPA-HSE U23) | MOGYORÓSI Bálint (1) (SZPA-HSE U23 ) | MOGYORÓSI Bálint (2) (SZPA-HSE U23) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Öreg Kaszások | O | GY, 88 - 73 | 1 - 1 | MOGYORÓSI Bálint (31) (SZPA-HSE U23) | MOGYORÓSI Bálint (5) (SZPA-HSE U23 ) | MOGYORÓSI Bálint (2) (SZPA-HSE U23) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Goda László, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Hidegkúti KK | I | GY, 69 - 77 | 2 - 1 | MOGYORÓSI Bálint (22) (SZPA-HSE U23) | OLÁH Krisztián (6) (SZPA-HSE U23 ) | MOGYORÓSI Bálint (2) (SZPA-HSE U23) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | NKE SE | O | GY, 84 - 57 | 3 - 1 | MLINÁRCSIK Izsák Csaba (25) (SZPA-HSE U23) | MLINÁRCSIK Izsák Csaba (3) (SZPA-HSE U23 ) | MOGYORÓSI Bálint (5) (SZPA-HSE U23) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Komlódi Benedek, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | MAFC Martos | I | V, 109 - 50 | 3 - 2 | OLÁH Krisztián (11) (SZPA-HSE U23) | UHLIK Bálint (1) (SZPA-HSE U23 ) | NAGY Béla Richárd (3) (SZPA-HSE U23) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kőbánya Oldboys | I | V, 107 - 86 | 3 - 3 | FODOR Bálint (20) (SZPA-HSE U23) | FODOR Bálint (3) (SZPA-HSE U23 ) | FODOR Bálint (5) (SZPA-HSE U23) |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: Józsa András Junior, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Budai Space Jam | O | GY, 95 - 79 | 4 - 3 | OLÁH Krisztián (23) (SZPA-HSE U23) | OLÁH Krisztián (6) (SZPA-HSE U23 ) | MOGYORÓSI Bálint (7) (SZPA-HSE U23) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Józsa András Junior, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Toldy Vízivárosi Hódok | I | GY, 75 - 78 | 5 - 3 | MLINÁRCSIK Izsák Csaba (17) (SZPA-HSE U23) | OLÁH Krisztián (3) (SZPA-HSE U23 ) | SZILÁGYI Áron (6) (SZPA-HSE U23) |
Aréna: Toldy Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Nagy Viktor, Szilágyi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kiss Lenke KA | I | V, 97 - 54 | 5 - 4 | OLÁH Krisztián (20) (SZPA-HSE U23) | OLÁH Krisztián (4) (SZPA-HSE U23 ) | MOGYORÓSI Bálint (8) (SZPA-HSE U23) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Gaál Norbert, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Budafok | O | GY, 75 - 61 | 6 - 4 | MOGYORÓSI Bálint (28) (SZPA-HSE U23) | MOGYORÓSI Bálint (3) (SZPA-HSE U23 ) | MOGYORÓSI Bálint (5) (SZPA-HSE U23) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Józsa András Junior, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Student SE | I | V, 85 - 68 | 6 - 5 | OLÁH Krisztián (28) (SZPA-HSE U23) | OLÁH Krisztián (4) (SZPA-HSE U23 ) | UHLIK Bálint (3) (SZPA-HSE U23) |
Aréna: Eötvös József Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | BLF KK | O | GY, 95 - 57 | 7 - 5 | MOGYORÓSI Bálint (31) (SZPA-HSE U23) | OLÁH Krisztián (5) (SZPA-HSE U23 ) | MOGYORÓSI Bálint (5) (SZPA-HSE U23) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Józsefvárosi KC | O | V, 58 - 80 | 7 - 6 | OLÁH Krisztián (28) (SZPA-HSE U23) | OLÁH Krisztián (7) (SZPA-HSE U23 ) | MOGYORÓSI Bálint (6) (SZPA-HSE U23) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | DMTK Haraszti Sasok | I | V, 82 - 78 | 7 - 7 | FODOR Bálint (23) (SZPA-HSE U23) | UHLIK Bálint (5) (SZPA-HSE U23 ) | FODOR Bálint (5) (SZPA-HSE U23) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Öreg Kaszások | I | GY, 84 - 89 | 8 - 7 | MOGYORÓSI Bálint (27) (SZPA-HSE U23) | MOGYORÓSI Bálint (4) (SZPA-HSE U23 ) | MOGYORÓSI Bálint (7) (SZPA-HSE U23) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Józsa András Junior, Jankovics Viktor Zsolt |