Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Budafok U13 | O | V, 57 - 63 | 0 - 1 | TURBUCZ Barnabás Ádám (10) (MAFC/C) | VARGA Marcell (0) (MAFC/C ) | HORVÁTH Levente Gyula (2) (MAFC/C) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Simon Kristóf Kolos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya 2009 | I | V, 89 - 44 | 0 - 2 | SOPUCH Milán (9) (MAFC/C) | SOPUCH Milán (0) (MAFC/C ) | SOPUCH Milán (3) (MAFC/C) |
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kutrik Andrea |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | SZEDEÁK | I | V, 42 - 27 | 0 - 3 | OLÁH-VINICZAI Ákos (8) (MAFC/C) | SOPUCH Milán (0) (MAFC/C ) | LŐRINCZI Zsombor Attila (2) (MAFC/C) |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: Hartai Tamás, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya 2009 | O | V, 57 - 59 | 0 - 4 | KUDICH Barnabás (15) (MAFC/C) | SOPUCH Milán (0) (MAFC/C ) | KUDICH Barnabás (3) (MAFC/C) |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: Balogh Kristóf, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budafok U13 | I | V, 75 - 24 | 0 - 5 | VARGA Marcell (7) (MAFC/C) | VARGA Marcell (0) (MAFC/C ) | FAJSZI Horka (2) (MAFC/C) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kutrik Andrea |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Óbudai KA/C | I | V, 52 - 44 | 0 - 6 | VIDRA Áron (9) (MAFC/C) | VARGA Marcell (0) (MAFC/C ) | GINCSAI-KALI János (1) (MAFC/C) |
Aréna: III. kerületi Sporttelep | Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Borsos Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | SZEDEÁK | O | V, 24 - 49 | 0 - 7 | SOPUCH Milán (8) (MAFC/C) | WENDL Viktor (1) (MAFC/C ) | KUDICH Barnabás (2) (MAFC/C) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Hegedűs Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Malév Kobrák | O | V, 39 - 59 | 0 - 8 | FAJSZI Horka (13) (MAFC/C) | RATKÓCZI Mirkó Zsombor (1) (MAFC/C ) | FAJSZI Horka (1) (MAFC/C) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kitti, Hegedűs Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Malév Kobrák | I | V, 63 - 44 | 0 - 9 | ARANYI Tono (12) (MAFC/C) | VARGA Marcell (1) (MAFC/C ) | HORVÁTH Levente Gyula (3) (MAFC/C) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Hegedűs Attila, Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Óbudai KA/C | O | GY, 20 - 0 | 1 - 9 | |||
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok |