Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | MAFC Martos | I | GY, 78 - 80 | 1 - 0 | GRKOVIC Marko (21) (Újpest-MT U20/B) | FÜLÖP Áron (2) (Újpest-MT U20/B ) | GRKOVIC Marko (3) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Józsefvárosi KC | I | GY, 53 - 62 | 2 - 0 | IPACS Donát (17) (Újpest-MT U20/B) | IPACS Donát (3) (Újpest-MT U20/B ) | ZEVE Szabolcs (2) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | QPAC | O | GY, 73 - 66 | 3 - 0 | MICEV Nikola (19) (Újpest-MT U20/B) | IPACS Donát (2) (Újpest-MT U20/B ) | MICEV Nikola (3) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Budafok | O | GY, 90 - 57 | 4 - 0 | PAP Dániel (18) (Újpest-MT U20/B) | ZEVE Szabolcs (2) (Újpest-MT U20/B ) | GRKOVIC Marko (3) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | DMTK Haraszti Sasok | O | V, 73 - 78 | 4 - 1 | GRKOVIC Marko (18) (Újpest-MT U20/B) | JENEI Koppány Tamás (2) (Újpest-MT U20/B ) | IPACS Donát (5) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Bagi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Kőbánya Oldboys | O | GY, 94 - 80 | 5 - 1 | GRKOVIC Marko (29) (Újpest-MT U20/B) | FÜLÖP Áron (4) (Újpest-MT U20/B ) | GRKOVIC Marko (7) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | SOTE | I | GY, 77 - 90 | 6 - 1 | POLLÁK Árpád (23) (Újpest-MT U20/B) | POLLÁK Árpád (7) (Újpest-MT U20/B ) | GRKOVIC Marko (3) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: SOTE Csarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | WSK Bikák | O | GY, 20 - 0 | 7 - 1 | |||
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | SZPA-HSE U23 | I | GY, 69 - 135 | 8 - 1 | POLLÁK Árpád (34) (Újpest-MT U20/B) | POLLÁK Árpád (8) (Újpest-MT U20/B ) | GRKOVIC Marko (6) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | DMTK Haraszti Sasok | I | GY, 69 - 74 | 9 - 1 | POLLÁK Árpád (27) (Újpest-MT U20/B) | POLLÁK Árpád (7) (Újpest-MT U20/B ) | GRKOVIC Marko (4) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Magyar Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Budafok | I | GY, 0 - 2 | 10 - 1 | |||
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | WSK Bikák | I | GY, 0 - 2 | 11 - 1 | |||
Aréna: British International School |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | NKE SE | I | GY, 60 - 72 | 12 - 1 | MICEV Nikola (27) (Újpest-MT U20/B) | TÁRKÁNYI András (2) (Újpest-MT U20/B ) | MICEV Nikola (8) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Bagi Bálint, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | NKE SE | O | GY, 87 - 68 | 13 - 1 | MICEV Nikola (21) (Újpest-MT U20/B) | MICEV Nikola (3) (Újpest-MT U20/B ) | IPACS Donát (6) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Ntasis Lazaros |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Kőbánya Oldboys | I | V, 76 - 53 | 13 - 2 | FÜLÖP Áron (11) (Újpest-MT U20/B) | IPACS Donát (2) (Újpest-MT U20/B ) | BALOGH Attila (2) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Major Ádám, Bagi Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | QPAC | I | GY, 66 - 77 | 14 - 2 | GRKOVIC Marko (23) (Újpest-MT U20/B) | POLLÁK Árpád (5) (Újpest-MT U20/B ) | GRKOVIC Marko (3) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: Szent Benedek Gimnázium | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Csoma Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Budafok U20 | O | GY, 103 - 63 | 15 - 2 | POLLÁK Árpád (24) (Újpest-MT U20/B) | POLLÁK Árpád (5) (Újpest-MT U20/B ) | MICEV Nikola (3) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | SOTE | O | GY, 107 - 62 | 16 - 2 | MICEV Nikola (23) (Újpest-MT U20/B) | POLLÁK Árpád (3) (Újpest-MT U20/B ) | POLLÁK Árpád (2) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Ntasis Lazaros |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | SZPA-HSE U23 | O | GY, 97 - 66 | 17 - 2 | MICEV Nikola (23) (Újpest-MT U20/B) | FÜLÖP Áron (2) (Újpest-MT U20/B ) | MICEV Nikola (5) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Józsefvárosi KC | O | GY, 103 - 47 | 18 - 2 | MICEV Nikola (25) (Újpest-MT U20/B) | POLLÁK Árpád (3) (Újpest-MT U20/B ) | IPACS Donát (3) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Matics Sándor, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Budafok U20 | I | GY, 41 - 86 | 19 - 2 | POLLÁK Árpád (13) (Újpest-MT U20/B) | POLLÁK Árpád (3) (Újpest-MT U20/B ) | IPACS Donát (2) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: Hartai Tamás, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | MAFC Martos | O | GY, 84 - 74 | 20 - 2 | GRKOVIC Marko (20) (Újpest-MT U20/B) | POLLÁK Árpád (2) (Újpest-MT U20/B ) | GRKOVIC Marko (4) (Újpest-MT U20/B) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Kozma Balázs, Káré Gergő |