Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Török Flóris - Törekvés SE | O | V, 30 - 65 | 0 - 1 | FEITH Izabella (7) (Csata DSE) | VÁGÓ Lili (0) (Csata DSE ) | FEITH Izabella (3) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Bujtor Péter, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | O | V, 44 - 47 | 0 - 2 | BERNEI Emma (8) (Csata DSE) | KÖVESI Luca (1) (Csata DSE ) | FEITH Izabella (1) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MTK Budapest 2 | O | GY, 91 - 16 | 1 - 2 | BÉKI Johanna (17) (Csata DSE) | VÁGÓ Lili (0) (Csata DSE ) | BÉKI Johanna (3) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BEAC Újbuda KA | I | GY, 18 - 68 | 2 - 2 | BÉKI Johanna (21) (Csata DSE) | VÁGÓ Lili (0) (Csata DSE ) | BÉKI Johanna (5) (Csata DSE) |
Aréna: BEAC Sporttelep | Játékvezetők: Bujtor Péter, Ürögi Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Zsíros Akadémia Kőbánya | I | V, 45 - 38 | 2 - 3 | BÉKI Johanna (12) (Csata DSE) | VÁGÓ Lili (0) (Csata DSE ) | CSUBA Anna Eszter (2) (Csata DSE) |
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Boros Krisztina, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Török Flóris - Törekvés SE | I | V, 62 - 33 | 2 - 4 | BÉKI Johanna (9) (Csata DSE) | VÁGÓ Lili (0) (Csata DSE ) | ÁCS Emese (2) (Csata DSE) |
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont | Játékvezetők: Tahin András, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 42 - 44 | 3 - 4 | BÉKI Johanna (17) (Csata DSE) | BÉKI Johanna (1) (Csata DSE ) | BÉKI Johanna (2) (Csata DSE) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 63 - 33 | 4 - 4 | BÉKI Johanna (19) (Csata DSE) | BÉKI Johanna (1) (Csata DSE ) | BÉKI Johanna (8) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Zakár Adrienn, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | MTK Budapest 2 | I | GY, 48 - 99 | 5 - 4 | BÉKI Johanna (17) (Csata DSE) | VÁGÓ Lili (0) (Csata DSE ) | BÉKI Johanna (3) (Csata DSE) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Győri Ferenc, Koncsag Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | BEAC Újbuda KA | O | GY, 79 - 16 | 6 - 4 | BÉKI Johanna (24) (Csata DSE) | VÁGÓ Lili (0) (Csata DSE ) | CSUBA Anna Eszter (4) (Csata DSE) |
Aréna: Csata utcai Általános Iskola | Játékvezetők: Tahin András, Hőgerl Bence |