Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kőbánya Oldboys | I | V, 90 - 87 | 0 - 1 | POZSIK Zsombor (36) (TFSE U20) | POZSIK Zsombor (6) (TFSE U20 ) | ORMAI Botond Gábor (4) (TFSE U20) |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Dunaharaszti MTK | O | GY, 79 - 45 | 1 - 1 | RÉTI Gergely (24) (TFSE U20) | RÉTI Gergely (7) (TFSE U20 ) | POZSIK Zsombor (1) (TFSE U20) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Kiss Lenke KA | O | GY, 89 - 82 | 2 - 1 | POZSIK Zsombor (23) (TFSE U20) | RÉTI Gergely (3) (TFSE U20 ) | RÉTI Gergely (8) (TFSE U20) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Goda László, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budafok U20 | I | GY, 64 - 76 | 3 - 1 | DEÁK-BÁRDOS Richárd (15) (TFSE U20) | RÉTI Gergely (3) (TFSE U20 ) | TOMBOR Gergely (5) (TFSE U20) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium | Játékvezetők: Hervay Tibor, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | MAFC Martos | O | GY, 68 - 61 | 4 - 1 | POZSIK Zsombor (25) (TFSE U20) | POZSIK Zsombor (3) (TFSE U20 ) | POZSIK Zsombor (6) (TFSE U20) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Budavári Sport Egyesület | I | GY, 56 - 84 | 5 - 1 | DEÁK-BÁRDOS Richárd (32) (TFSE U20) | DEÁK-BÁRDOS Richárd (6) (TFSE U20 ) | BALSAY István (0) (TFSE U20) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Kruk Melinda, Bátovszky Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | PSK Csepel | I | GY, 69 - 93 | 6 - 1 | KOVÁCS Balázs Olivér (21) (TFSE U20) | RÉTI Gergely (4) (TFSE U20 ) | SZLÁVIK Bence (2) (TFSE U20) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: Major Ádám, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | QPAC | I | GY, 76 - 88 | 7 - 1 | RÉTI Gergely (28) (TFSE U20) | RÉTI Gergely (4) (TFSE U20 ) | RÉTI Gergely (6) (TFSE U20) |
Aréna: Szent Benedek Gimnázium | Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Budafok U20 | O | GY, 79 - 57 | 8 - 1 | ORMAI Botond Gábor (19) (TFSE U20) | RÉTI Gergely (4) (TFSE U20 ) | TOMBOR Gergely (2) (TFSE U20) |
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Hervay Tibor, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Dunaharaszti MTK | I | GY, 62 - 99 | 9 - 1 | RÉTI Gergely (28) (TFSE U20) | RÉTI Gergely (6) (TFSE U20 ) | RÉTI Gergely (2) (TFSE U20) |
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Budafok | I | GY, 83 - 109 | 10 - 1 | RÉTI Gergely (31) (TFSE U20) | RÉTI Gergely (9) (TFSE U20 ) | SZLÁVIK Bence (2) (TFSE U20) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Kiss Lenke KA | I | V, 80 - 76 | 10 - 2 | RÉTI Gergely (28) (TFSE U20) | RÉTI Gergely (8) (TFSE U20 ) | SZLÁVIK Bence (9) (TFSE U20) |
Aréna: Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Ludovika SE | O | GY, 89 - 73 | 11 - 2 | RÉTI Gergely (25) (TFSE U20) | RÉTI Gergely (5) (TFSE U20 ) | POZSIK Zsombor (5) (TFSE U20) |
Aréna: TF L2 Terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Kőbánya Oldboys | O | V, 88 - 92 | 11 - 3 | POZSIK Zsombor (27) (TFSE U20) | POZSIK Zsombor (4) (TFSE U20 ) | POZSIK Zsombor (7) (TFSE U20) |
Aréna: TF L2 Terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | MAFC Martos | I | V, 88 - 76 | 11 - 4 | RÉTI Gergely (30) (TFSE U20) | RÉTI Gergely (8) (TFSE U20 ) | POZSIK Zsombor (6) (TFSE U20) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Budavári Sport Egyesület | O | GY, 72 - 40 | 12 - 4 | POZSIK Zsombor (16) (TFSE U20) | RÉTI Gergely (3) (TFSE U20 ) | SZLÁVIK Bence (2) (TFSE U20) |
Aréna: TF L2 Terem | Játékvezetők: Kruk Melinda, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | PSK Csepel | O | V, 61 - 84 | 12 - 5 | KOVÁCS Balázs Olivér (16) (TFSE U20) | TOMBOR Gergely (2) (TFSE U20 ) | TOMBOR Gergely (3) (TFSE U20) |
Aréna: TF L2 Terem | Játékvezetők: Hervay Tibor, NAGY ISTVÁN |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Toldy Vízivárosi Hódok | I | V, 71 - 53 | 12 - 6 | SZLÁVIK Bence (13) (TFSE U20) | TOMBOR Gergely (1) (TFSE U20 ) | WEHNER Zsigmond (3) (TFSE U20) |
Aréna: Toldy Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Toldy Vízivárosi Hódok | O | GY, 70 - 63 | 13 - 6 | TOMBOR Gergely (17) (TFSE U20) | RÉTI Gergely (4) (TFSE U20 ) | SZLÁVIK Bence (5) (TFSE U20) |
Aréna: TF L2 Terem | Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Tóth Kitti |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Budafok | O | V, 53 - 88 | 13 - 7 | SZLÁVIK Bence (22) (TFSE U20) | RÉTI Gergely (3) (TFSE U20 ) | SZLÁVIK Bence (2) (TFSE U20) |
Aréna: TF L2 Terem | Játékvezetők: Hervay Tibor, Káré Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Ludovika SE | I | GY, 54 - 55 | 14 - 7 | RÉTI Gergely (20) (TFSE U20) | RÉTI Gergely (2) (TFSE U20 ) | RÉTI Gergely (6) (TFSE U20) |
Aréna: NKE kisterem | Játékvezetők: Major Ádám, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | SZPA-HSE Legends | I | GY, 94 - 105 | 15 - 7 | POZSIK Zsombor (43) (TFSE U20) | RÉTI Gergely (6) (TFSE U20 ) | SZLÁVIK Bence (3) (TFSE U20) |
Aréna: HIT Park Labdacsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, dr. Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | QPAC | O | V, 82 - 88 | 15 - 8 | RÉTI Gergely (39) (TFSE U20) | RÉTI Gergely (10) (TFSE U20 ) | POZSIK Zsombor (5) (TFSE U20) |
Aréna: TF L2 Terem | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tarnai Gyula Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | SZPA-HSE Legends | O | GY, 89 - 50 | 16 - 8 | RÉTI Gergely (24) (TFSE U20) | POZSIK Zsombor (4) (TFSE U20 ) | RÉTI Gergely (3) (TFSE U20) |
Aréna: TF L2 Terem | Játékvezetők: Hervay Tibor, Gombos Márk Bálint |