Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | REGI Waldorf U23 | O | GY, 81 - 53 | 1 - 0 | ZSENGELLÉR Vilmos Richárd (19) (Honvéd Zrínyi SE/B) | BARNA Márton (4) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | LÁNCOS Gergely (2) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Kiss Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Treff 07 SE U23 | I | V, 58 - 44 | 1 - 1 | KÖVES Tamás (11) (Honvéd Zrínyi SE/B) | GÁLBORY Balázs (2) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | KÖVES Tamás (4) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Eötvös József Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Bujtor Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Treff 07 SE | I | V, 59 - 31 | 1 - 2 | ZSENGELLÉR Vilmos Richárd (9) (Honvéd Zrínyi SE/B) | NAGY Dániel Zoltán (1) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | ZSENGELLÉR Vilmos Richárd (3) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BEAC Und Einz | I | V, 89 - 54 | 1 - 3 | ZSENGELLÉR Vilmos Richárd (17) (Honvéd Zrínyi SE/B) | GÁLBORY Balázs (2) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | GÁLBORY Balázs (3) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Lónyay Református Gimnázium | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Jankovics Viktor Zsolt |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Eötvös Halak | O | V, 54 - 59 | 1 - 4 | LÁNCOS Gergely (12) (Honvéd Zrínyi SE/B) | KOVÁCS Ádám Tamás (1) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | LÁNCOS Gergely (2) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Németh Patrik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Parthus SE | O | GY, 96 - 59 | 2 - 4 | LÁNCOS Gergely (20) (Honvéd Zrínyi SE/B) | BARNA Márton (4) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | KOVÁCS Ádám Tamás (2) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Józsa András Junior, László Zsolt Károly |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Csepel-Bontó/B | I | GY, 71 - 101 | 3 - 4 | KÖVES Tamás (27) (Honvéd Zrínyi SE/B) | KÖVES Tamás (1) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | GÁLBORY Balázs (2) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Eötvös József Általános Iskola | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nagy László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kisbojtár | O | GY, 82 - 65 | 4 - 4 | GABOS Áron (23) (Honvéd Zrínyi SE/B) | KÖVES Tamás (1) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | KOVÁCS Ádám Tamás (6) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Álló Farkasok | O | GY, 69 - 68 | 5 - 4 | KOVÁCS Ádám Tamás (15) (Honvéd Zrínyi SE/B) | BARNA Márton (2) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | KOVÁCS Ádám Tamás (5) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szőke Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Optofit VKB Vác | I | V, 52 - 46 | 5 - 5 | KOVÁCS Ádám Tamás (12) (Honvéd Zrínyi SE/B) | ZSENGELLÉR Vilmos Richárd (1) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | KÖVES Tamás (1) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Monor SE | O | V, 64 - 79 | 5 - 6 | KÖVES Tamás (21) (Honvéd Zrínyi SE/B) | KÖVES Tamás (1) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | KÖVES Tamás (2) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Darazsak Old Boys/B | O | GY, 75 - 72 | 6 - 6 | GABOS Áron (23) (Honvéd Zrínyi SE/B) | GÁLBORY Balázs (2) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | KÖVES Tamás (6) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | REGI Waldorf U23 | I | V, 59 - 48 | 6 - 7 | ZSENGELLÉR Vilmos Richárd (15) (Honvéd Zrínyi SE/B) | BARNA Márton (2) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | KÖVES Tamás (2) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Réger Zsolt Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Treff 07 SE | O | V, 46 - 65 | 6 - 8 | MOLNÁR Dániel (16) (Honvéd Zrínyi SE/B) | BARNA Márton (2) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | KÖVES Tamás (2) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Vigh Balázs, Korpás Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Treff 07 SE U23 | O | V, 62 - 64 | 6 - 9 | KÖVES Tamás (17) (Honvéd Zrínyi SE/B) | GÁLBORY Balázs (1) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | KÖVES Tamás (7) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Eötvös Halak | I | V, 69 - 64 | 6 - 10 | KÖVES Tamás (19) (Honvéd Zrínyi SE/B) | GÁLBORY Balázs (2) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | GÁLBORY Balázs (2) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Hervay Tibor, Józsa András Junior |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | BEAC Und Einz | O | V, 55 - 68 | 6 - 11 | KÖVES Tamás (16) (Honvéd Zrínyi SE/B) | GÁLBORY Balázs (3) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | KÖVES Tamás (4) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Józsa András Junior, Kutrik Andrea |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Szentendrei KHSE U20 | I | V, 56 - 52 | 6 - 12 | ZSENGELLÉR Vilmos Richárd (22) (Honvéd Zrínyi SE/B) | HEGEDŰS András (1) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | ZSENGELLÉR Vilmos Richárd (3) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola | Játékvezetők: Bagi Bálint, Korpás Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Parthus SE | I | GY, 37 - 78 | 7 - 12 | ZSENGELLÉR Vilmos Richárd (27) (Honvéd Zrínyi SE/B) | GÁLBORY Balázs (2) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | ZSENGELLÉR Vilmos Richárd (1) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Fészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Hartai Tamás, Tarnai Gyula Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Csepel-Bontó/B | O | GY, 99 - 29 | 8 - 12 | LÁNCOS Gergely (26) (Honvéd Zrínyi SE/B) | BARNA Márton (5) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | LÁNCOS Gergely (3) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Vass Dávid Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Kisbojtár | I | V, 79 - 54 | 8 - 13 | KÖVES Tamás (13) (Honvéd Zrínyi SE/B) | BARNA Márton (3) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | GÁLBORY Balázs (1) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Álló Farkasok | I | V, 108 - 47 | 8 - 14 | BARNA Márton (12) (Honvéd Zrínyi SE/B) | BARNA Márton (4) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | KÖVES Tamás (7) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Babits Mihály Gimnázium | Játékvezetők: Bagi Bálint, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Optofit VKB Vác | O | V, 57 - 68 | 8 - 15 | KÖVES Tamás (19) (Honvéd Zrínyi SE/B) | KÖVES Tamás (2) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | LÁNCOS Gergely (5) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Kiss Bálint, Lukács Rezső Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Szentendrei KHSE U20 | O | GY, 20 - 0 | 9 - 15 | KÖVES Tamás (0) (Honvéd Zrínyi SE/B) | KÖVES Tamás (0) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | KÖVES Tamás (0) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Vass Dávid Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Monor SE | I | V, 86 - 62 | 9 - 16 | ZSENGELLÉR Vilmos Richárd (20) (Honvéd Zrínyi SE/B) | BARNA Márton (2) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | KÖVES Tamás (3) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: József Attila Gimnázium | Játékvezetők: Józsa András Junior, Győri Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Darazsak Old Boys/B | I | V, 103 - 66 | 9 - 17 | LÁNCOS Gergely (17) (Honvéd Zrínyi SE/B) | MOLNÁR Dániel (3) (Honvéd Zrínyi SE/B ) | KÖVES Tamás (2) (Honvéd Zrínyi SE/B) |
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium | Játékvezetők: Győri Ferenc, Szilágyi Zsolt József |