Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | TFSE/B U16 | O | GY, 112 - 29 | 1 - 0 | ZSOLDOS Bence (20) (Újpest-MT/C) | SZŐCS Zsombor (0) (Újpest-MT/C ) | LOVÁSZ Bence (2) (Újpest-MT/C) |
Aréna: PHOENIX Sportcsarnok Fót | Játékvezetők: Bujtor Péter, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Csepel-Bontó U16/B | O | GY, 105 - 26 | 2 - 0 | ZSOLDOS Bence (15) (Újpest-MT/C) | MAGYAR Ádám Zorán (1) (Újpest-MT/C ) | KINCSES Kristóf András (2) (Újpest-MT/C) |
Aréna: PHOENIX Sportcsarnok Fót | Játékvezetők: Fekete Csaba, Farkas Dominik |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | MAFC-U15 | I | V, 60 - 44 | 2 - 1 | VARGA Bálint Ferenc (13) (Újpest-MT/C) | VARGA Bálint Ferenc (1) (Újpest-MT/C ) | VARGA Bálint Ferenc (6) (Újpest-MT/C) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Pohánka Balázs, Kovács István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Budafok | I | GY, 19 - 73 | 3 - 1 | KINCSES Kristóf András (16) (Újpest-MT/C) | SOMOGYI-NAGY András (1) (Újpest-MT/C ) | ERTINGER Ádám (2) (Újpest-MT/C) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium | Játékvezetők: Nagy László, Bárány Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Malév SC | O | GY, 67 - 32 | 4 - 1 | KINCSES Kristóf András (15) (Újpest-MT/C) | SZŐCS Zsombor (0) (Újpest-MT/C ) | SZŐCS Zsombor (2) (Újpest-MT/C) |
Aréna: PHOENIX Sportcsarnok Fót | Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Tahin András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | TFSE/B U16 | I | GY, 25 - 101 | 5 - 1 | KIS Lehel Sándor (21) (Újpest-MT/C) | KIS Lehel Sándor (3) (Újpest-MT/C ) | KOCZKA Bocsárd (2) (Újpest-MT/C) |
Aréna: Testnevelési Egyetem L2 Terem | Játékvezetők: Győri Ferenc, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | MAFC-U15 | O | V, 65 - 67 | 5 - 2 | ERTINGER Ádám (12) (Újpest-MT/C) | SZŐCS Zsombor (0) (Újpest-MT/C ) | SZULÁK Csaba Levente (2) (Újpest-MT/C) |
Aréna: PHOENIX Sportcsarnok Fót | Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Budafok | O | GY, 70 - 32 | 6 - 2 | SOMOGYI-NAGY András (16) (Újpest-MT/C) | SZŐCS Zsombor (0) (Újpest-MT/C ) | KOCZKA Bocsárd (3) (Újpest-MT/C) |
Aréna: PHOENIX Sportcsarnok Fót | Játékvezetők: Boros Krisztina, Korpás Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Malév SC | I | V, 78 - 76 | 6 - 3 | HINKÓ András Márton (20) (Újpest-MT/C) | BODNÁR Áron (1) (Újpest-MT/C ) | BODNÁR Áron (4) (Újpest-MT/C) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Boros Dániel |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | TFSE/B U16 | I | GY, 39 - 109 | 7 - 3 | KINCSES Kristóf András (34) (Újpest-MT/C) | NAGY-MAJOR Artemon (2) (Újpest-MT/C ) | HORVÁTH Kristóf (4) (Újpest-MT/C) |
Aréna: Testnevelési Egyetem L2 Terem | Játékvezetők: Szőts Dávid István, dr. Horváth Brúnó József |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | MAFC-U15 | I | V, 85 - 50 | 7 - 4 | HINKÓ András Márton (13) (Újpest-MT/C) | VARGA Bálint Ferenc (1) (Újpest-MT/C ) | VARGA Bálint Ferenc (5) (Újpest-MT/C) |
Aréna: Őrmezei Általános Iskola | Játékvezetők: Hartai Tamás, Miháczi Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Budafok | I | GY, 38 - 77 | 8 - 4 | BODNÁR Áron (14) (Újpest-MT/C) | SZŐCS Zsombor (2) (Újpest-MT/C ) | HINKÓ András Márton (3) (Újpest-MT/C) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Malév SC | O | GY, 64 - 54 | 9 - 4 | ZSOLDOS Bence (17) (Újpest-MT/C) | HORVÁTH Kristóf (1) (Újpest-MT/C ) | LIEBHAUSER Artúr (5) (Újpest-MT/C) |
Aréna: PHOENIX Sportcsarnok Fót | Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Csepel-Bontó U16/B | I | GY, 30 - 81 | 10 - 4 | ZSOLDOS Bence (21) (Újpest-MT/C) | VARGA Bálint Ferenc (1) (Újpest-MT/C ) | ZSOLDOS Bence (3) (Újpest-MT/C) |
Aréna: Kazinczy Általános Iskola | Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Mészáros Nándor Lajos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Csepel-Bontó U16/B | O | GY, 98 - 36 | 11 - 4 | KINCSES Kristóf András (28) (Újpest-MT/C) | HORVÁTH Kristóf (2) (Újpest-MT/C ) | KINCSES Kristóf András (2) (Újpest-MT/C) |
Aréna: PHOENIX Sportcsarnok Fót | Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szőke Gábor |