Ranglisták - Budapest, Fiú Serdülő B - 2023/2024 Ranglisták - Budapest, Fiú Serdülő B - 2023/2024
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 toth-bendeguz

Tóth Bendegúz

5 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 10 141
2 gulyas-bence-andras

Gulyás Bence András

5 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 10 99
3 li-mu

Li Mu

3 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 13 98
4 csaky-levente

Csáky Levente

1-5 Budafok Budafok 12 89
5 kis-borisz-milan

Kis Borisz Milán

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 12 79
6 kerezsi-medard

Kerezsi Medárd

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 9 78
7 marossy-kornel

Marossy Kornél

1-5 Budafok Budafok 8 73
8 mckie-alexander

McKie Alexander

1 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 9 72
9 kochnyak-balazs

Kochnyák Balázs

3 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 10 69
10 balint-dome-arpad

Bálint Döme Árpád

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 8 69
11 molnar-milos

Molnár Milos

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 64
12 daroczi-gergo

Daróczi Gergő

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 7 60
13 bohn-levente-janos

Bohn Levente János

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 13 59
14 nagy-barnabas

Nagy Barnabás

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 13 59
15 fecsko-bendeguz

Fecskó Bendegúz

1-2 Gödi SE Gödi SE 9 57
16 loczi-istvan

Lóczi István

1 Gödi SE Gödi SE 9 55
17 tallmayer-aron-jozsef

Tallmayer Áron József

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 13 54
18 orban-bendeguz

Orbán Bendegúz

1-5 Budafok Budafok 9 52
19 korompay-kornel

Korompay Kornél

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 10 52
20 varallyay-koppany

Várallyay Koppány

4 TFSE U14/B TFSE U14/B 6 51
21 nemeth-botond

Németh Botond

3-4 Gödi SE Gödi SE 7 51
22 kovacs-vencel-david

Kovács Vencel Dávid

1 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 50
23 devai-mate

Dévai Máté

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 8 49
24 harmati-levente

Harmati Levente

1-2 Gödi SE Gödi SE 7 48
25 proksz-gellert

Proksz Gellért

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 7 47
26 telek-csaba

Telek Csaba

1-2 Gödi SE Gödi SE 10 46
27 csontos-erik

Csontos Erik

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 46
28 kelemen-csongor

Kelemen Csongor

2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 7 46
29 toth-aron

Tóth Áron

1-5 Budafok Budafok 11 44
30 janosi-gergo-mate

Jánosi Gergő Máté

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 11 43
31 bereczki-szilard

Bereczki Szilárd

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 10 43
32 ruva-pal-raul

Ruva Pál Raul

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 6 43
33 richter-peter

Richter Péter

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 9 42
34 czinkos-marton-pal

Czinkos Márton Pál

2-3 Gödi SE Gödi SE 9 41
35 szabo-botond-bulcsu

Szabó Botond Bulcsú

2-3 Gödi SE Gödi SE 7 40
36 ollai-peter

Ollai Péter

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 11 39
37 hartmann-tibor-gabor

Hartmann Tibor Gábor

2 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 11 39
38 balogh-felix

Balogh Félix

1-5 Budafok Budafok 12 38
39 auffenberg-marton

Auffenberg Márton

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 12 38
40 keresztes-csaba

Keresztes Csaba

3 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 12 36
41 mehes-gergely

Méhes Gergely

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 8 36
42 nagy-zalan

Nagy Zalán

1-5 Budafok Budafok 10 36
43 csontos-aron

Csontos Áron

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 35
44 juhasz-zoltan

Juhász Zoltán

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 10 33
45 acsai-domonkos

Acsai Domonkos

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 9 32
46 magyar-adam-barnabas

Magyar Ádám Barnabás

3 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 9 32
47 oszfolk-zsolt

Oszfolk Zsolt

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 9 32
48 zentai-peter

Zentai Péter

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 7 32
49 kiss-hindulak-balazs

Kiss-Hindulák Balázs

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 10 31
50 bajor-domonkos

Bajor Domonkos

3 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 31
51 tallai-zarand

Tállai Zaránd

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 12 31
52 kocse-kornel

Köcse Kornél

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 8 30
53 papp-nagy-zoard-zsolt

Papp-Nagy Zoárd Zsolt

2 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 10 28
54 szabo-david-bence

Szabó Dávid Bence

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 11 28
55 viola-zente

Viola Zente

1-5 Budafok Budafok 8 28
56 szasz-nagy-daniel

Szász-Nagy Dániel

4 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 13 28
57 brunner-adam-emil

Brunner Ádám Emil

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 7 28
58 berlinger-mark

Berlinger Márk

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 9 28
59 sandor-fulop

Sándor Fülöp

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 9 27
60 garbacz-ambrus

Garbacz Ambrus

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 10 27
61 toth-balazs

Tóth Balázs

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 10 27
62 palotas-zsolt

Palotás Zsolt

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 7 27
63 margitics-adam

Margitics Ádám

2 Malév Kobrák Malév Kobrák 10 27
64 mark-szilard-leonard

Márk Szilárd Leonárd

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 13 27
65 balazs-marton-levente

Balázs Márton Levente

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 8 27
66 misinszki-adam

Misinszki Ádám

2 Malév Kobrák Malév Kobrák 7 26
67 vigh-balazs

Vigh Balázs

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 10 26
68 pach-armand

Pach Armand

1-3 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 5 26
69 kun-adam-peter

Kun Ádám Péter

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 25
70 kaba-levent

Kaba Levent

1 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 9 24
71 kovacs-tanno-leo

Kovács-Tanno Leó

5 TFSE U14/B TFSE U14/B 5 24
72 tuzson-mark

Tuzson Márk

1-3 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 13 24
73 inczeffy-vince

Inczeffy Vince

1-5 Budafok Budafok 8 24
74 keresztes-samuel

Keresztes Sámuel

5 Újbuda Basket Újbuda Basket 3 24
75 budai-adam

Budai Ádám

2 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 9 24
76 kopsa-komaromi-barnabas

Kopsa-Komáromi Barnabás

2 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 10 23
77 nemet-zoltan

Német Zoltán

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 7 22
78 wanjau-kachubi-aziz-hamzah

Wanjau-Kachubi Aziz Hamzah

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 6 22
79 tarnoki-barnabas

Tárnoki Barnabás

3-4 TFSE U14/B TFSE U14/B 7 22
80 baltay-tade-bence

Baltay Tádé Bence

1 TFSE U14/B TFSE U14/B 6 21
81 pal-soma

Pál Soma

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 10 21
82 pataki-benedek-agoston

Pataki Benedek Ágoston

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 8 21
83 kurtan-gabor-domos

Kurtán Gábor Domos

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 20
84 hamza-hunor-jutocsa

Hamza Hunor Jutocsa

1-5 Budafok Budafok 8 20
85 kovacs-bende-csongor

Kovács Bende Csongor

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 11 20
86 balogh-akos

Balogh Ákos

2 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 12 20
87 sylvester-marton

Sylvester Márton

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 18
88 ban-dominik-peter

Bán Dominik Péter

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 7 18
89 ujlakan-kolos

Ujlakán Kolos

3 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 8 18
90 gyor-balazs

Győr Balázs

1-5 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 5 18
91 fekete-noel-kornel

Fekete Noel Kornél

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 6 17
92 perei-aron

Perei Áron

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 12 16
93 herberth-andras

Herberth András

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 16
94 fekete-abel-mark

Fekete Ábel Márk

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 8 16
95 radnai-jacint-balint

Radnai Jácint Bálint

3 TFSE U14/B TFSE U14/B 7 16
96 horvath-aron

Horváth Áron

4 Újbuda Basket Újbuda Basket 3 15
97 burghardt-bertold

Burghardt Bertold

4 TFSE U14/B TFSE U14/B 7 15
98 kiss-akos-balazs

Kiss Ákos Balázs

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 13 15
99 borsody-mate-ede

Borsody Máté Ede

1 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 7 15
100 kochnyak-david

Kochnyák Dávid

1 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 8 15
101 rasztik-bende-bors

Rasztik Bende Bors

3 TFSE U14/B TFSE U14/B 5 14
102 udvardi-lakos-gergely-domos

Udvardi-Lakos Gergely Domos

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 8 14
103 szabo-mihaly-simon

Szabó Mihály Simon

2-3 TFSE U14/B TFSE U14/B 3 14
104 kapitany-milan

Kapitány Milán

1-2 Újbuda Basket Újbuda Basket 5 14
105 olti-tamas

Olti Tamás

5 TFSE U14/B TFSE U14/B 4 14
106 somogyi-doman

Somogyi Domán

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 14
107 dutka-illes-johanan

Dutka Illés Johanán

2-4 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 9 14
108 kadar-bence

Kádár Bence

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 8 14
109 csobi-arnold-krisztian

Csöbi Arnold Krisztián

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 9 14
110 pataki-daniel

Pataki Dániel

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 9 13
111 soos-marton

Soós Márton

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 4 13
112 kuti-barnabas

Kuti Barnabás

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 10 13
113 gulyas-rego-bence

Gulyás Regő Bence

3-4 TFSE U14/B TFSE U14/B 6 13
114 balazs-zaper-dominik

Balázs-Záper Dominik

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 7 13
115 buss-aron

Buss Áron

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 7 13
116 labas-attila-mate

Lábas Attila Máté

1-3 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 9 13
117 schok-benedek

Schök Benedek

1-5 Budafok Budafok 11 13
118 czobor-leonard-szabolcs

Czobor Leonárd Szabolcs

5 TFSE U14/B TFSE U14/B 4 13
119 olah-zsigmond-peter

Oláh Zsigmond Péter

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 5 12
120 nagy-peter-soma

Nagy Péter Soma

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 6 12
121 ivan-botond-andras

Iván Botond András

3 TFSE U14/B TFSE U14/B 7 12
122 merkl-david

Merkl Dávid

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 8 12
123 demjen-balint-benett

Demjén Bálint Benett

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 11 12
124 tenke-aron

Tenke Áron

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 9 12
125 kecskemeti-david-laszlo

Kecskeméti Dávid László

4-5 Gödi SE Gödi SE 7 12
126 kovacs-kolos

Kovács Kolos

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 2 12
127 mohacsi-barnabas

Mohácsi Barnabás

3 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 7 12
128 kossik-mate

Kossik Máté

1-2 TFSE U14/B TFSE U14/B 9 11
129 petohazi-barnabas

Petőházi Barnabás

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 5 11
130 geczy-szabo-david

Géczy-Szabó Dávid

3 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 10 11
131 bartha-balazs

Bartha Balázs

1-5 Budafok Budafok 10 11
132 balatoni-miklos-bence

Balatoni Miklós Bence

1-3 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 7 11
133 szigeti-agoston

Szigeti Ágoston

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 11 11
134 terdik-noel

Terdik Noel

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 7 11
135 helfer-daniel

Helfer Dániel

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 7 11
136 balint-marcell

Bálint Marcell

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 4 10
137 zsigri-dome

Zsigri Döme

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 5 10
138 kuty-robert

Kuty Róbert

3 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 3 10
139 abella-pentek-aron

Abella-Péntek Áron

4 Malév Kobrák Malév Kobrák 7 10
140 bonifert-peter

Bonifert Péter

3 Malév Kobrák Malév Kobrák 10 10
141 barna-gergo-botond

Barna Gergő Botond

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 11 10
142 botyanszki-nandor-botond

Botyánszki Nándor Botond

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 8 9
143 halasz-daniel

Halász Dániel

1-5 Budafok Budafok 6 9
144 klimaj-titusz-oliver

Klimaj Titusz Olivér

1 TFSE U14/B TFSE U14/B 7 9
145 bucsuk-daniel

Bucsuk Dániel

2 Újbuda Basket Újbuda Basket 6 9
146 toth-zsigmond-lorinc

Tóth Zsigmond Lőrinc

2-3 TFSE U14/B TFSE U14/B 5 9
147 martinez-donat-aron

Martinez Donát Áron

2-3 TFSE U14/B TFSE U14/B 5 9
148 sponga-balint

Sponga Bálint

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 8
149 zila-aron-laszlo

Zila Áron László

5 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 8
150 sallai-antal-botond

Sallai Antal Botond

2 Malév Kobrák Malév Kobrák 10 8
151 molnar-miklos-andras

Molnár Miklós András

1-3 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 9 8
152 vandenbussche-armin-steven

Vandenbussche Ármin Steven

4 TFSE U14/B TFSE U14/B 4 8
153 hammer-vince

Hammer Vince

2 TFSE U14/B TFSE U14/B 4 8
154 fehervari-zsombor

Fehérvári Zsombor

3 TFSE U14/B TFSE U14/B 5 8
155 cardona-hajos-boris

Cardona-Hájos Boris

4 TFSE U14/B TFSE U14/B 6 8
156 olah-zeteny

Oláh Zétény

1-3 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 4 8
157 csizmazia-kornel

Csizmazia Kornél

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 4 8
158 ballago-jonatan

Ballagó Jonatán

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 13 8
159 balogi-ferenc-daniel

Balogi Ferenc Dániel

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 7
160 neszmelyi-papp-huba

Neszmélyi-Papp Huba

3 TFSE U14/B TFSE U14/B 3 7
161 harazin-nandor-marton

Harazin Nándor Márton

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 7
162 bognar-alex

Bognár Alex

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 6 7
163 talaber-marcell

Talabér Marcell

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 10 7
164 temesi-mate

Temesi Máté

1-2 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 8 7
165 geszler-domonkos-mihaly

Geszler Domonkos Mihály

1-2 Gödi SE Gödi SE 10 7
166 gyorgy-mozes-mark

György-Mózes Márk

3 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 7
167 szucs-zoard-zoltan

Szűcs Zoárd Zoltán

2 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 10 7
168 hokker-daniel

Hokker Dániel

1-2 Újbuda Basket Újbuda Basket 6 7
169 nagy-oliver-benedek

Nagy Olivér Benedek

3 Újbuda Basket Újbuda Basket 8 7
170 liptak-balint

Lipták Bálint

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 9 6
171 andrasics-benjamin

Andrasics Benjamin

4-5 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 12 6
172 sipula-mark-peter

Sipula Márk Péter

3 Újbuda Basket Újbuda Basket 9 6
173 lenkei-levente-felix

Lenkei Levente Félix

2-3 Újbuda Basket Újbuda Basket 3 6
174 kiss-andras

Kiss András

4 TFSE U14/B TFSE U14/B 3 6
175 kuti-elliot-feranmi

Kuti Elliot Feranmi

4-5 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 10 6
176 csuka-robert

Csuka Róbert

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 9 6
177 ujvari-bendeguz

Újvári Bendegúz

3 Újbuda Basket Újbuda Basket 3 6
178 fejes-bese

Fejes Bese

2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 7 5
179 markovits-mihaly-david

Markovits Mihály Dávid

3 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 10 5
180 ferencz-benedek-soma

Ferencz-Benedek Soma

1-5 Budafok Budafok 5 5
181 dalloul-mark

Dalloul Márk

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 5 5
182 benedek-botond-aurel

Benedek Botond Aurél

3 TFSE U14/B TFSE U14/B 1 5
183 maka-david-laszlo

Maka Dávid László

4 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 6 5
184 koronkai-rigo-david

Koronkai-Rigó Dávid

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 3 5
185 suke-daniel

Süke Dániel

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 5
186 namesnik-noel-geza

Namesnik Noel Géza

1 Újbuda Basket Újbuda Basket 3 5
187 lakos-zalan-huba

Lakos Zalán Huba

1-5 Budafok Budafok 3 4
188 takacs-dominik-gabor

Takács Dominik Gábor

1-5 Budafok Budafok 2 4
189 pfeifer-zsombor

Pfeifer Zsombor

4 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 7 4
190 kern-daniel-sergey

Kern Dániel Sergey

1-5 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 6 4
191 bata-botond

Bata Botond

1 Újbuda Basket Újbuda Basket 3 4
192 kulin-krisztian

Kulin Krisztián

1-2 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 7 4
193 marton-csaba-zoltan

Marton Csaba Zoltán

2 Gödi SE Gödi SE 3 4
194 kozari-tamas-geza

Kozári Tamás Géza

4-5 Újbuda Basket Újbuda Basket 3 4
195 kerpen-mate-imre

Kerpen Máté Imre

2 Újbuda Basket Újbuda Basket 7 4
196 zavecz-levente

Zavecz Levente

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 6 4
197 szaszko-barnabas

Szaszkó Barnabás

1-2 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 1 4
198 toth-benedek-vendel

Tóth Benedek Vendel

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 6 4
199 juhasz-armin

Juhász Ármin

2-4 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 5 4
200 kurti-roland

Kürti Roland

3 Újbuda Basket Újbuda Basket 8 4
201 cserfalvi-mate-viktor

Cserfalvi Máté Viktor

2-3 Újbuda Basket Újbuda Basket 2 4
202 kali-adam-daniel

Káli Ádám Dániel

3-4 TFSE U14/B TFSE U14/B 3 4
203 szeles-mate

Szeles Máté

1-5 Budafok Budafok 3 3
204 sipos-aladar

Sipos Aladár

2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 6 3
205 juhasz-adam

Juhász Ádám

2 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 6 3
206 moso-szabolcs

Mosó Szabolcs

3 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 10 3
207 molnar-benjamin

Molnár Benjámin

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 7 3
208 lengyel-levente

Lengyel Levente

2 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 4 3
209 korozsi-tege-tamas

Körözsi Tege Tamás

5 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 3 3
210 schock-zalan

Schöck Zalán

1-5 Budafok Budafok 3 3
211 gera-jonatan

Gera Jonatán

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 7 3
212 gubis-adam

Gubis Ádám

2 Gödi SE Gödi SE 2 3
213 laszlo-botond-viktor

László Botond Viktor

2 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 3 3
214 bedecs-marton

Bedécs Márton

2 Újbuda Basket Újbuda Basket 3 3
215 toth-kakucs-vince

Tóth-Kakucs Vince

1 Gödi SE Gödi SE 5 3
216 forizs-istvan

Fórizs István

1-2 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 4 3
217 madarasz-gergely

Madarász Gergely

1-5 Budafok Budafok 7 3
218 vecseri-zoltan

Vecseri Zoltán

1-2 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 4 3
219 simon-peter

Simon Péter

1 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 6 3
220 elek-balint

Elek Bálint

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 5 2
221 specziar-oliver

Specziár Olivér

1-2 Újbuda Basket Újbuda Basket 8 2
222 balazs-attila

Balázs Attila

4 Újbuda Basket Újbuda Basket 8 2
223 pataky-lorinc

Pataky Lőrinc

2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 5 2
224 fizesan-artur-mihaly

Fizesan Artúr Mihály

1-2 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 6 2
225 gyorki-marton-rego

Györki Márton Regő

1 Gödi SE Gödi SE 2 2
226 koszoru-keszi-nimrod

Koszoru-Keszi Nimród

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 2
227 ivan-krall-ambrus

Iván-Králl Ambrus

3 Újbuda Basket Újbuda Basket 4 2
228 nyiri-endre-lorand

Nyiri Endre Loránd

5 Újbuda Basket Újbuda Basket 3 2
229 monostori-balint

Monostori Bálint

2 TFSE U14/B TFSE U14/B 5 2
230 roszik-adam

Roszik Ádám

5 TFSE U14/B TFSE U14/B 2 2
231 merkler-tamas-ferenc

Merkler Tamás Ferenc

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 7 2
232 kormos-vince

Kormos Vince

2 Malév Kobrák Malév Kobrák 2 2
233 szabo-zoltan

Szabó Zoltán

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 2
234 awad-imad-aldin

Awad Imad Aldin

2 Gödi SE Gödi SE 3 2
235 barabas-bator

Barabás Bátor

2 Gödi SE Gödi SE 4 2
236 gyori-bende

Győri Bende

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 3 2
237 czigany-balazs

Czigány Balázs

2 Újbuda Basket Újbuda Basket 6 2
238 sidlo-adam-bence

Sidlo Ádám Bence

2 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 2
239 sumits-bonifac

Sumits Bonifác

3-4 Újbuda Basket Újbuda Basket 2 2
240 abonyi-gyorgy

Abonyi György

5 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 3 2
241 schmidt-oliver

Schmidt Olivér

4 TFSE U14/B TFSE U14/B 1 2
242 sovari-kristof

Sóvári Kristóf

2 Gödi SE Gödi SE 4 2
243 bogdan-daniel

Bogdán Dániel

2-3 Gödi SE Gödi SE 8 2
244 varga-frigyes

Varga Frigyes

2 TFSE U14/B TFSE U14/B 3 2
245 lukacs-adam

Lukács Ádám

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 5 1
246 gyurko-vencel

Gyurkó Vencel

1-5 Budafok Budafok 2 1
247 nemeth-levente-andras

Németh Levente András

4 Újbuda Basket Újbuda Basket 2 1
248 sos-kristof-zsolt

Sós Kristóf Zsolt

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 9 1
249 palfi-fulop-kristof

Pálfi Fülöp Kristóf

4-5 TFSE U14/B TFSE U14/B 6 1
250 nadas-oliver

Nádas Olivér

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 4 1
251 gyurko-patrik

Gyurkó Patrik

1-5 Budafok Budafok 1 1
252 pozsonyi-mate

Pozsonyi Máté

2-3 TFSE U14/B TFSE U14/B 1 1
253 ordog-ompoly-miklos

Ördög Ompoly Miklós

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 1
254 suvoltos-kristof-david

Süvöltős Kristóf Dávid

2 Újbuda Basket Újbuda Basket 2 1
255 broda-szabolcs-kalman

Broda Szabolcs Kálmán

2-3 Gödi SE Gödi SE 4 1
256 abraham-levente

Ábrahám Levente

1 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 1 1
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek