Ranglisták - Budapest, Fiú Serdülő B - 2023/2024 Ranglisták - Budapest, Fiú Serdülő B - 2023/2024
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 toth-bendeguz

Tóth Bendegúz

5 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 10 29.1
2 gulyas-bence-andras

Gulyás Bence András

5 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 10 21.4
3 marossy-kornel

Marossy Kornél

1-5 Budafok Budafok 8 20.1
4 daroczi-gergo

Daróczi Gergő

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 7 20.0
5 kerezsi-medard

Kerezsi Medárd

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 9 19.0
6 balint-dome-arpad

Bálint Döme Árpád

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 8 18.5
7 li-mu

Li Mu

3 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 13 18.1
8 varallyay-koppany

Várallyay Koppány

4 TFSE U14/B TFSE U14/B 6 17.5
9 csaky-levente

Csáky Levente

1-5 Budafok Budafok 12 17.1
10 ruva-pal-raul

Ruva Pál Raul

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 6 17.0
11 mckie-alexander

McKie Alexander

1 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 9 16.9
12 kelemen-csongor

Kelemen Csongor

2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 7 15.6
13 kochnyak-balazs

Kochnyák Balázs

3 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 10 15.3
14 proksz-gellert

Proksz Gellért

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 7 15.3
15 harmati-levente

Harmati Levente

1-2 Gödi SE Gödi SE 7 15.3
16 nemeth-botond

Németh Botond

3-4 Gödi SE Gödi SE 7 15.0
17 kis-borisz-milan

Kis Borisz Milán

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 12 14.1
18 fecsko-bendeguz

Fecskó Bendegúz

1-2 Gödi SE Gödi SE 9 13.8
19 loczi-istvan

Lóczi István

1 Gödi SE Gödi SE 9 13.6
20 orban-bendeguz

Orbán Bendegúz

1-5 Budafok Budafok 9 13.1
21 korompay-kornel

Korompay Kornél

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 10 13.0
22 devai-mate

Dévai Máté

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 8 12.9
23 molnar-milos

Molnár Milos

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 12.6
24 szabo-botond-bulcsu

Szabó Botond Bulcsú

2-3 Gödi SE Gödi SE 7 12.3
25 pach-armand

Pach Armand

1-3 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 5 11.4
26 telek-csaba

Telek Csaba

1-2 Gödi SE Gödi SE 10 11.2
27 kovacs-tanno-leo

Kovács-Tanno Leó

5 TFSE U14/B TFSE U14/B 5 11.2
28 zentai-peter

Zentai Péter

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 7 11.0
29 janosi-gergo-mate

Jánosi Gergő Máté

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 11 10.7
30 richter-peter

Richter Péter

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 9 10.3
31 wanjau-kachubi-aziz-hamzah

Wanjau-Kachubi Aziz Hamzah

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 6 10.2
32 mehes-gergely

Méhes Gergely

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 8 10.1
33 nagy-barnabas

Nagy Barnabás

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 13 10.1
34 toth-aron

Tóth Áron

1-5 Budafok Budafok 11 9.5
35 czinkos-marton-pal

Czinkos Márton Pál

2-3 Gödi SE Gödi SE 9 9.4
36 bohn-levente-janos

Bohn Levente János

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 13 9.4
37 kovacs-vencel-david

Kovács Vencel Dávid

1 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 9.3
38 brunner-adam-emil

Brunner Ádám Emil

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 7 9.1
39 bereczki-szilard

Bereczki Szilárd

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 10 9.1
40 csontos-erik

Csontos Erik

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 8.9
41 palotas-zsolt

Palotás Zsolt

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 7 8.6
42 ollai-peter

Ollai Péter

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 11 8.5
43 tallmayer-aron-jozsef

Tallmayer Áron József

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 13 8.5
44 bajor-domonkos

Bajor Domonkos

3 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 8.4
45 magyar-adam-barnabas

Magyar Ádám Barnabás

3 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 9 8.3
46 misinszki-adam

Misinszki Ádám

2 Malév Kobrák Malév Kobrák 7 8.3
47 gyor-balazs

Győr Balázs

1-5 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 5 8.2
48 viola-zente

Viola Zente

1-5 Budafok Budafok 8 8.1
49 kocse-kornel

Köcse Kornél

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 8 8.0
50 balazs-marton-levente

Balázs Márton Levente

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 8 8.0
51 sandor-fulop

Sándor Fülöp

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 9 8.0
52 nagy-zalan

Nagy Zalán

1-5 Budafok Budafok 10 8.0
53 baltay-tade-bence

Baltay Tádé Bence

1 TFSE U14/B TFSE U14/B 6 7.8
54 acsai-domonkos

Acsai Domonkos

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 9 7.7
55 hartmann-tibor-gabor

Hartmann Tibor Gábor

2 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 11 7.6
56 juhasz-zoltan

Juhász Zoltán

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 10 7.6
57 oszfolk-zsolt

Oszfolk Zsolt

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 9 7.4
58 csontos-aron

Csontos Áron

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 7.4
59 nemet-zoltan

Német Zoltán

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 7 7.3
60 kiss-hindulak-balazs

Kiss-Hindulák Balázs

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 10 7.1
61 kapitany-milan

Kapitány Milán

1-2 Újbuda Basket Újbuda Basket 5 7.0
62 auffenberg-marton

Auffenberg Márton

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 12 6.8
63 berlinger-mark

Berlinger Márk

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 9 6.8
64 inczeffy-vince

Inczeffy Vince

1-5 Budafok Budafok 8 6.8
65 fekete-noel-kornel

Fekete Noel Kornél

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 6 6.7
66 keresztes-csaba

Keresztes Csaba

3 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 12 6.7
67 balogh-felix

Balogh Félix

1-5 Budafok Budafok 12 6.6
68 tarnoki-barnabas

Tárnoki Barnabás

3-4 TFSE U14/B TFSE U14/B 7 6.6
69 margitics-adam

Margitics Ádám

2 Malév Kobrák Malév Kobrák 10 6.5
70 papp-nagy-zoard-zsolt

Papp-Nagy Zoárd Zsolt

2 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 10 6.4
71 toth-balazs

Tóth Balázs

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 10 6.4
72 rasztik-bende-bors

Rasztik Bende Bors

3 TFSE U14/B TFSE U14/B 5 6.2
73 borsody-mate-ede

Borsody Máté Ede

1 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 7 6.1
74 pataki-benedek-agoston

Pataki Benedek Ágoston

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 8 6.0
75 nagy-peter-soma

Nagy Péter Soma

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 6 6.0
76 hamza-hunor-jutocsa

Hamza Hunor Jutocsa

1-5 Budafok Budafok 8 5.9
77 petohazi-barnabas

Petőházi Barnabás

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 5 5.8
78 kurtan-gabor-domos

Kurtán Gábor Domos

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 5.8
79 kaba-levent

Kaba Levent

1 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 9 5.7
80 vigh-balazs

Vigh Balázs

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 10 5.6
81 olah-zsigmond-peter

Oláh Zsigmond Péter

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 5 5.6
82 budai-adam

Budai Ádám

2 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 9 5.6
83 garbacz-ambrus

Garbacz Ambrus

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 10 5.5
84 tallai-zarand

Tállai Zaránd

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 12 5.5
85 fekete-abel-mark

Fekete Ábel Márk

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 8 5.5
86 kopsa-komaromi-barnabas

Kopsa-Komáromi Barnabás

2 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 10 5.4
87 herberth-andras

Herberth András

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 5.4
88 szabo-david-bence

Szabó Dávid Bence

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 11 5.4
89 gulyas-rego-bence

Gulyás Regő Bence

3-4 TFSE U14/B TFSE U14/B 6 5.3
90 ban-dominik-peter

Bán Dominik Péter

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 7 5.1
91 kun-adam-peter

Kun Ádám Péter

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 5.0
92 radnai-jacint-balint

Radnai Jácint Bálint

3 TFSE U14/B TFSE U14/B 7 5.0
93 toth-zsigmond-lorinc

Tóth Zsigmond Lőrinc

2-3 TFSE U14/B TFSE U14/B 5 5.0
94 burghardt-bertold

Burghardt Bertold

4 TFSE U14/B TFSE U14/B 7 4.9
95 szasz-nagy-daniel

Szász-Nagy Dániel

4 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 13 4.8
96 pal-soma

Pál Soma

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 10 4.7
97 kochnyak-david

Kochnyák Dávid

1 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 8 4.6
98 ujlakan-kolos

Ujlakán Kolos

3 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 8 4.6
99 mark-szilard-leonard

Márk Szilárd Leonárd

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 13 4.5
100 balazs-zaper-dominik

Balázs-Záper Dominik

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 7 4.1
101 udvardi-lakos-gergely-domos

Udvardi-Lakos Gergely Domos

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 8 4.1
102 kadar-bence

Kádár Bence

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 8 4.1
103 tuzson-mark

Tuzson Márk

1-3 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 13 4.0
104 buss-aron

Buss Áron

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 7 4.0
105 zsigri-dome

Zsigri Döme

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 5 4.0
106 martinez-donat-aron

Martinez Donát Áron

2-3 TFSE U14/B TFSE U14/B 5 4.0
107 somogyi-doman

Somogyi Domán

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 3.8
108 mohacsi-barnabas

Mohácsi Barnabás

3 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 7 3.7
109 kovacs-bende-csongor

Kovács Bende Csongor

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 11 3.6
110 fehervari-zsombor

Fehérvári Zsombor

3 TFSE U14/B TFSE U14/B 5 3.6
111 balatoni-miklos-bence

Balatoni Miklós Bence

1-3 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 7 3.6
112 terdik-noel

Terdik Noel

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 7 3.6
113 ivan-botond-andras

Iván Botond András

3 TFSE U14/B TFSE U14/B 7 3.6
114 sylvester-marton

Sylvester Márton

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 3.5
115 bucsuk-daniel

Bucsuk Dániel

2 Újbuda Basket Újbuda Basket 6 3.5
116 pataki-daniel

Pataki Dániel

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 9 3.4
117 csobi-arnold-krisztian

Csöbi Arnold Krisztián

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 9 3.4
118 dutka-illes-johanan

Dutka Illés Johanán

2-4 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 9 3.4
119 helfer-daniel

Helfer Dániel

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 7 3.4
120 kecskemeti-david-laszlo

Kecskeméti Dávid László

4-5 Gödi SE Gödi SE 7 3.4
121 klimaj-titusz-oliver

Klimaj Titusz Olivér

1 TFSE U14/B TFSE U14/B 7 3.4
122 balogh-akos

Balogh Ákos

2 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 12 3.4
123 merkl-david

Merkl Dávid

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 8 3.4
124 abella-pentek-aron

Abella-Péntek Áron

4 Malév Kobrák Malév Kobrák 7 3.3
125 halasz-daniel

Halász Dániel

1-5 Budafok Budafok 6 3.0
126 tenke-aron

Tenke Áron

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 9 3.0
127 ferencz-benedek-soma

Ferencz-Benedek Soma

1-5 Budafok Budafok 5 3.0
128 bartha-balazs

Bartha Balázs

1-5 Budafok Budafok 10 2.9
129 kossik-mate

Kossik Máté

1-2 TFSE U14/B TFSE U14/B 9 2.9
130 labas-attila-mate

Lábas Attila Máté

1-3 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 9 2.9
131 kiss-akos-balazs

Kiss Ákos Balázs

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 13 2.8
132 perei-aron

Perei Áron

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 12 2.8
133 kuti-barnabas

Kuti Barnabás

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 10 2.7
134 cardona-hajos-boris

Cardona-Hájos Boris

4 TFSE U14/B TFSE U14/B 6 2.7
135 demjen-balint-benett

Demjén Bálint Benett

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 11 2.5
136 bognar-alex

Bognár Alex

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 6 2.5
137 temesi-mate

Temesi Máté

1-2 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 8 2.5
138 hokker-daniel

Hokker Dániel

1-2 Újbuda Basket Újbuda Basket 6 2.5
139 geczy-szabo-david

Géczy-Szabó Dávid

3 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 10 2.5
140 schok-benedek

Schök Benedek

1-5 Budafok Budafok 11 2.5
141 szigeti-agoston

Szigeti Ágoston

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 11 2.4
142 fejes-bese

Fejes Bese

2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 7 2.3
143 sponga-balint

Sponga Bálint

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 2.3
144 zila-aron-laszlo

Zila Áron László

5 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 2.3
145 botyanszki-nandor-botond

Botyánszki Nándor Botond

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 8 2.3
146 bonifert-peter

Bonifert Péter

3 Malév Kobrák Malév Kobrák 10 2.2
147 nagy-oliver-benedek

Nagy Olivér Benedek

3 Újbuda Basket Újbuda Basket 8 2.0
148 maka-david-laszlo

Maka Dávid László

4 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 6 2.0
149 harazin-nandor-marton

Harazin Nándor Márton

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 2.0
150 dalloul-mark

Dalloul Márk

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 5 2.0
151 kurti-roland

Kürti Roland

3 Újbuda Basket Újbuda Basket 8 2.0
152 sipula-mark-peter

Sipula Márk Péter

3 Újbuda Basket Újbuda Basket 9 1.9
153 molnar-miklos-andras

Molnár Miklós András

1-3 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 9 1.9
154 gyorgy-mozes-mark

György-Mózes Márk

3 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 1.9
155 barna-gergo-botond

Barna Gergő Botond

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 11 1.8
156 sallai-antal-botond

Sallai Antal Botond

2 Malév Kobrák Malév Kobrák 10 1.8
157 geszler-domonkos-mihaly

Geszler Domonkos Mihály

1-2 Gödi SE Gödi SE 10 1.8
158 balogi-ferenc-daniel

Balogi Ferenc Dániel

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 1.8
159 sipos-aladar

Sipos Aladár

2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 6 1.7
160 toth-kakucs-vince

Tóth-Kakucs Vince

1 Gödi SE Gödi SE 5 1.6
161 kuti-elliot-feranmi

Kuti Elliot Feranmi

4-5 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 10 1.6
162 juhasz-armin

Juhász Ármin

2-4 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 5 1.6
163 liptak-balint

Lipták Bálint

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 9 1.6
164 toth-benedek-vendel

Tóth Benedek Vendel

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 6 1.5
165 szucs-zoard-zoltan

Szűcs Zoárd Zoltán

2 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 10 1.5
166 ballago-jonatan

Ballagó Jonatán

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 13 1.5
167 csuka-robert

Csuka Róbert

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 9 1.4
168 talaber-marcell

Talabér Marcell

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 10 1.4
169 suke-daniel

Süke Dániel

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 1.4
170 zavecz-levente

Zavecz Levente

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 6 1.3
171 kern-daniel-sergey

Kern Dániel Sergey

1-5 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 6 1.3
172 kulin-krisztian

Kulin Krisztián

1-2 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 7 1.1
173 kerpen-mate-imre

Kerpen Máté Imre

2 Újbuda Basket Újbuda Basket 7 1.1
174 pfeifer-zsombor

Pfeifer Zsombor

4 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 7 1.1
175 molnar-benjamin

Molnár Benjámin

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 7 1.1
176 specziar-oliver

Specziár Olivér

1-2 Újbuda Basket Újbuda Basket 8 1.1
177 moso-szabolcs

Mosó Szabolcs

3 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 10 1.1
178 markovits-mihaly-david

Markovits Mihály Dávid

3 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 10 1.1
179 andrasics-benjamin

Andrasics Benjamin

4-5 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 12 1.0
180 pataky-lorinc

Pataky Lőrinc

2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 5 1.0
181 fizesan-artur-mihaly

Fizesan Artúr Mihály

1-2 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 6 1.0
182 monostori-balint

Monostori Bálint

2 TFSE U14/B TFSE U14/B 5 1.0
183 juhasz-adam

Juhász Ádám

2 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 6 1.0
184 simon-peter

Simon Péter

1 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 6 1.0
185 madarasz-gergely

Madarász Gergely

1-5 Budafok Budafok 7 0.9
186 gera-jonatan

Gera Jonatán

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 7 0.9
187 elek-balint

Elek Bálint

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 5 0.8
188 czigany-balazs

Czigány Balázs

2 Újbuda Basket Újbuda Basket 6 0.7
189 koszoru-keszi-nimrod

Koszoru-Keszi Nimród

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 0.6
190 lukacs-adam

Lukács Ádám

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 5 0.6
191 merkler-tamas-ferenc

Merkler Tamás Ferenc

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 7 0.6
192 balazs-attila

Balázs Attila

4 Újbuda Basket Újbuda Basket 8 0.5
193 palfi-fulop-kristof

Pálfi Fülöp Kristóf

4-5 TFSE U14/B TFSE U14/B 6 0.5
194 szabo-zoltan

Szabó Zoltán

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 0.5
195 sidlo-adam-bence

Sidlo Ádám Bence

2 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 0.5
196 bogdan-daniel

Bogdán Dániel

2-3 Gödi SE Gödi SE 8 0.5
197 sos-kristof-zsolt

Sós Kristóf Zsolt

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 9 0.3
198 simon-ferenc

Simon Ferenc

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 6 0.3
199 patkos-kristof-istvan

Patkós Kristóf István

3 Újbuda Basket Újbuda Basket 7 0.1
200 nemes-szabo-bence

Nemes-Szabó Bence

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 11 0.1
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek