Ranglisták - Budapest, Női A - Cziffra Mihály bajnokság - 2023/2024 Ranglisták - Budapest, Női A - Cziffra Mihály bajnokság - 2023/2024
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 hujberne-mile-veronika

Hujberné Mile Veronika

3 BEAC Budafok BEAC Budafok 13 45
2 dory-viktoria-bianka

Dőry Viktória Bianka

2 BEAC Budafok BEAC Budafok 13 37
3 brixel-monika

Brixel Mónika

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 12 28
4 szekely-horvath-zsuzsanna

Székely-Horváth Zsuzsanna

4 Külker SC Külker SC 12 27
5 sipos-mirjam

Sipos Mirjam

1-2 BEAC Muff BEAC Muff 9 26
6 papp-izisz

Papp Ízisz

1-2 Parthus SE Parthus SE 13 25
7 szabarine-foyta-dorottya-maria

Szabariné Foyta Dorottya Mária

1 BEAC Muff BEAC Muff 10 24
8 tarnai-kata

Tarnai Kata

2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 10 21
9 katona-bianka-krisztina

Katona Bianka Krisztina

2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 20
10 trikkal-anna

Trikkal Anna

4-5 Monor SE Monor SE 13 20
11 glavinics-anna-julia

Glavinics Anna Júlia

2 Kék Rókák Kék Rókák 14 18
12 kutrik-dora

Kutrik Dóra

3 Külker SC Külker SC 14 17
13 magyari-bianka-anna

Magyari Bianka Anna

2 Törekvés SE Törekvés SE 10 15
14 perei-vivien

Perei Vivien

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 12 15
15 szabo-anna-julia

Szabó Anna Júlia

3 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 12 14
16 herendi-zsofia

Herendi Zsófia

1 Kék Rókák Kék Rókák 13 14
17 sipos-nagy-boglarka

Sipos-Nagy Boglárka

2 BEAC Muff BEAC Muff 8 14
18 szabo-bettina-greta

Szabó Bettina Gréta

1 Külker SC Külker SC 12 12
19 marias-fruzsina

Máriás Fruzsina

1-2 Monor SE Monor SE 10 12
20 darnot-anna-borbala

Darnót Anna Borbála

2 Kék Rókák Kék Rókák 14 11
21 raus-vivien

Raus Vivien

2-3 BEAC Muff BEAC Muff 3 10
22 soos-edit

Soós Edit

1 BEAC Muff BEAC Muff 13 10
23 papp-lilla

Papp Lilla

1-2 Parthus SE Parthus SE 14 10
24 monoki-bandi-beatrix

Monoki-Bandi Beatrix

1 Külker SC Külker SC 9 10
25 kara-helga

Kara Helga

4 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 11 10
26 hetenyi-renata

Hetényi Renáta

3 BEAC Budafok BEAC Budafok 12 9
27 strupka-renata

Strupka Renáta

1 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 9
28 kaltenecker-eszter

Kaltenecker Eszter

1 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 13 9
29 kesoi-szabo-eniko

Késői-Szabó Enikő

4 Törekvés SE Törekvés SE 8 9
30 vajai-virag-viktoria

Vajai Virág Viktória

1 Törekvés SE Törekvés SE 12 9
31 hajdu-dora

Hajdu Dóra

1-2 BEAC Bics BEAC Bics 7 9
32 majsai-virag

Majsai Virág

2-3 BEAC Bics BEAC Bics 11 8
33 szabo-andrea-brigitta

Szabó Andrea Brigitta

1 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 8 8
34 fekete-katalin

Fekete Katalin

1 BEAC Muff BEAC Muff 7 8
35 papp-tunde-angela

Papp Tünde Angéla

1-2 Parthus SE Parthus SE 14 8
36 weisz-tiba-klara-julianna

Weisz-Tiba Klára Julianna

3 BEAC Budafok BEAC Budafok 12 7
37 szabone-rohodi-anna-gabriella

Szabóné Rohodi Anna Gabriella

1 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 5 7
38 kajtar-bianka-sara

Kajtár Bianka Sára

2-3 BEAC Bics BEAC Bics 12 7
39 szucs-bettina-marta

Szűcs Bettina Márta

1 Törekvés SE Törekvés SE 10 7
40 balog-bianka

Balog Bianka

2-3 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 14 6
41 sagat-dora-veronika

Sagát Dóra Veronika

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 8 6
42 majusi-eszter

Májusi Eszter

3-4 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 11 6
43 czina-odry-anita

Czina-Ódry Anita

2 Külker SC Külker SC 10 6
44 benyovszki-petra

Benyovszki Petra

4 Parthus SE Parthus SE 13 5
45 gaspar-zita

Gáspár Zita

3-4 BEAC Senior BEAC Senior 11 5
46 palfy-nora

Pálfy Nóra

3 Parthus SE Parthus SE 6 5
47 szucs-balogh-ramona-brigitta

Szűcs-Balogh Ramóna Brigitta

3 BEAC Muff BEAC Muff 6 4
48 harosi-nikoletta

Hárosi Nikoletta

1 Párkány Street Párkány Street 14 4
49 paroczi-kata

Paróczi Kata

1 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 8 4
50 bozso-katica

Bozsó Katica

1 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 2 4
51 brauner-gyongyi

Brauner Gyöngyi

3 BEAC BLSE BEAC BLSE 7 4
52 sandorfi-reka

Sándorfi Réka

3 BEAC Muff BEAC Muff 7 4
53 szeplaki-marta

Széplaki Márta

3 Törekvés SE Törekvés SE 14 4
54 orban-ildiko

Orbán Ildikó

3-4 BEAC Senior BEAC Senior 14 4
55 radvanyi-rebeka-judit

Radványi Rebeka Judit

4-5 Monor SE Monor SE 10 4
56 farkas-blanka

Farkas Blanka

3-4 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 7 4
57 novak-anett

Novák Anett

2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 9 4
58 gangl-kinga-fruzsina

Gangl Kinga Fruzsina

1 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 11 3
59 bencso-maria

Bencsó Mária

5 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 13 3
60 siska-izsak-judit

Siska-Izsák Judit

3 BEAC Budafok BEAC Budafok 10 3
61 nadasdi-anna

Nádasdi Anna

3 Monor SE Monor SE 5 3
62 zagoni-kata-sara

Zágoni Kata Sára

2-3 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 5 3
63 kriston-timea

Kriston Tímea

1-2 BEAC Budafok BEAC Budafok 14 3
64 vaits-petra

Váits Petra

1 BEAC Bics BEAC Bics 11 3
65 szvitek-barbara

Szvitek Barbara

2-3 Monor SE Monor SE 13 3
66 koltai-regina-szofia

Koltai Regina Szófia

1-2 Monor SE Monor SE 8 3
67 stocker-petra-zsuzsa

Stocker Petra Zsuzsa

1 Parthus SE Parthus SE 3 3
68 kocsis-andrea

Kocsis Andrea

1 Külker SC Külker SC 8 3
69 hajna-luca

Hajna Luca

2-3 Parthus SE Parthus SE 13 2
70 viszota-krisztina

Viszota Krisztina

1 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 14 2
71 tilkne-zam-eszter

Tilkné Zám Eszter

3 BEAC BLSE BEAC BLSE 11 2
72 kranjecz-zsuzsanna-maria

Kranjecz Zsuzsanna Mária

2 BEAC BLSE BEAC BLSE 11 2
73 szalai-luca-laura

Szalai Luca Laura

4 Törekvés SE Törekvés SE 7 2
74 baloghne-szeplaki-rozsa

Baloghné Széplaki Rózsa

2 Törekvés SE Törekvés SE 11 2
75 kalmar-nora-anna

Kalmár Nóra Anna

3 Parthus SE Parthus SE 1 2
76 kiss-diana

Kiss Diána

3 BEAC BLSE BEAC BLSE 12 2
77 mangliar-vanda-mariann

Mangliár Vanda Mariann

2-3 BEAC Bics BEAC Bics 8 2
78 seres-katalin

Seres Katalin

3 Párkány Street Párkány Street 14 2
79 gulyas-anna-sara

Gulyás Anna Sára

3 BEAC Budafok BEAC Budafok 9 2
80 rohodi-julia-magdolna

Rohodi Júlia Magdolna

4 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 9 2
81 lovas-rebeka-anna

Lovas Rebeka Anna

1-2 Monor SE Monor SE 4 2
82 hidas-andrea

Hidas Andrea

3-4 BEAC Senior BEAC Senior 14 2
83 karlocai-daniella

Karlócai Daniella

4 BEAC BLSE BEAC BLSE 11 2
84 horvath-zsofia-anna

Horváth Zsófia Anna

3 Kék Rókák Kék Rókák 14 2
85 cseh-szombathy-flora-zelma

Cseh-Szombathy Flóra Zelma

1 Kék Rókák Kék Rókák 13 1
86 seres-dora

Seres Dóra

1-2 Monor SE Monor SE 6 1
87 cseh-ilona-borbala

Cseh Ilona Borbála

2 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 14 1
88 losonczy-orsolya-etelka

Losonczy Orsolya Etelka

3-4 BEAC Senior BEAC Senior 7 1
89 edes-luca-alma

Édes Luca Alma

5 Parthus SE Parthus SE 5 1
90 farkas-gabriella

Farkas Gabriella

1 Párkány Street Párkány Street 13 1
91 szel-mirella

Szél Mirella

2-3 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 4 1
92 kohl-alexandra

Kőhl Alexandra

1 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 12 1
93 czako-dorottya

Czakó Dorottya

1-2 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 7 1
94 barta-zora-boglarka

Barta Zóra Boglárka

4-5 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 11 1
95 nagyne-fogas-ildiko

Nagyné Fogas Ildikó

4-5 BEAC Senior BEAC Senior 12 1
96 gyarmati-eszter

Gyarmati Eszter

4 Párkány Street Párkány Street 12 1
97 elesne-ilias-eszter

Élesné Iliás Eszter

1-2 BEAC Senior BEAC Senior 8 1
98 soltesz-viktoria

Soltész Viktória

4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 10 1
99 szammer-anett

Szammer Anett

3 Kék Rókák Kék Rókák 13 1
100 benko-gloria

Benkő Glória

4 Párkány Street Párkány Street 3 1
101 szabo-alexandra

Szabó Alexandra

4 Törekvés SE Törekvés SE 2 1
102 mahmoud-sara-eszter

Mahmoud Sára Eszter

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 9 1
103 kokavecz-anna

Kokavecz Anna

3 Kék Rókák Kék Rókák 12 1
104 turcsics-zsofia

Turcsics Zsófia

1-2 BEAC Budafok BEAC Budafok 13 1
105 pal-flora

Pál Flóra

3-4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 5 1
106 laufer-lili

Laufer Lili

2-3 Monor SE Monor SE 6 1
107 toth-varnai-katalin

Tóth-Várnai Katalin

5 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 10 1
108 janosi-aradi-zita

Jánosi-Aradi Zita

4 Külker SC Külker SC 6 1
109 dr-sipos-onyestyak-nikoletta

Dr. Sipos-Onyestyák Nikoletta

2 Párkány Street Párkány Street 10 1
110 csutak-anna-dorka

Csutak Anna Dorka

3 Parthus SE Parthus SE 5 1
111 regdanszki-tamara

Regdánszki Tamara

4-5 Monor SE Monor SE 13 1
112 morcz-viktoria

Morcz Viktória

2-3 BEAC BLSE BEAC BLSE 2 1
113 garai-eszter

Garai Eszter

1 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 1 1
114 dr-logo-emma

Dr Lógó Emma

4-5 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 5 1
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek