Műsor
- 2019. Október 4. péntek, 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Bikák KK
|
O |
GY, 114
- 19
|
1 - 0
|
|
|
|
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
|
|
Műsor
- 2019. Október 12. szombat, 16:00
Műsor
- 2019. Október 16. szerda, 17:00
Műsor
- 2019. Október 26. szombat, 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Szentendrei KSE
|
I |
GY, 62
- 93
|
4 - 0
|
|
|
|
Aréna: Ferences Sportcsarnok
|
|
Műsor
- 2019. November 8. péntek, 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
PSZSE-Zöldördögök
|
O |
GY, 51
- 28
|
5 - 0
|
|
|
|
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
|
Játékvezetők:
Dr. Kovács András, Hamzi Virág
|
Műsor
- 2019. November 17. vasárnap, 15:00
Műsor
- 2019. November 23. szombat, 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Ferences DSE
|
O |
GY, 84
- 42
|
7 - 0
|
|
|
|
Aréna: PSZF Tornaterme
|
|
Műsor
- 2019. December 14. szombat, 16:00
Műsor
- 2020. Január 5. vasárnap, 10:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Esztergom U18
|
O |
GY, 20
- 0
|
9 - 0
|
|
|
|
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
|
|
Műsor
- 2020. Január 11. szombat, 09:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Bikák KK
|
I |
GY, 51
- 100
|
10 - 0
|
|
|
|
Aréna: British International School
|
Játékvezetők:
Gyurka Tamás, Erdész Dávid
|
Műsor
- 2020. Január 18. szombat, 16:00
Műsor
- 2020. Január 29. szerda, 15:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Salgótarjáni KI
|
I |
GY, 29
- 120
|
12 - 0
|
|
|
|
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
|
Játékvezetők:
Trizna Pál Krisztián, Dudoma Tamás
|
Műsor
- 2020. Február 1. szombat, 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Szentendrei KSE
|
O |
GY, 79
- 59
|
13 - 0
|
|
|
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
|
Játékvezetők:
Lázár Zsigmond György, Agócs Gábor Mihály
|
Műsor
- 2020. Február 9. vasárnap, 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
PSZSE-Zöldördögök
|
I |
GY, 55
- 73
|
14 - 0
|
|
|
|
Aréna: Zsigmond Király Általános Iskola
|
Játékvezetők:
Agócs Gábor Mihály
|
Műsor
- 2020. Február 16. vasárnap, 16:00
Műsor
- 2020. Február 19. szerda, 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Ferences DSE
|
I |
GY, 58
- 89
|
16 - 0
|
|
|
|
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
|
|
Műsor
- 2020. Március 9. hétfő, 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Monor SE
|
I |
GY, 53
- 66
|
17 - 0
|
|
|
|
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor
|
Játékvezetők:
Vigh Balázs, Tanuló Játékvezető
|
Műsor
- 2020. Március 9. hétfő, 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Monor SE
|
O |
GY, 58
- 42
|
18 - 0
|
|
|
|
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
|
Játékvezetők:
Vigh Balázs, Tanuló Játékvezető
|