Műsor
- Egyeztetés alatt
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló |
Százhalombattai KSE - 2
|
O |
|
|
|
|
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium
|
Játékvezetők:
Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente
|
Műsor
- 2019. Október 8. kedd, 19:00
Műsor
- 2019. Október 27. vasárnap, 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló |
Százhalombattai KSE
|
O |
GY, 95
- 48
|
1 - 2
|
|
|
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium
|
Játékvezetők:
Belák Zoltán, Tatár Domonkos
|
Műsor
- 2019. Október 30. szerda, 10:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló |
Parthus SE
|
O |
GY, 102
- 38
|
2 - 2
|
|
|
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium
|
|
Műsor
- 2019. November 8. péntek, 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló |
Százhalombattai KSE
|
I |
V, 66
- 56
|
2 - 3
|
|
|
|
Aréna: Eötvös Lóránd Általános Iskola
|
Játékvezetők:
Sértő Róbert, Szundy Gábor
|
Műsor
- 2019. November 24. vasárnap, 13:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló |
PILIS BASKET
|
O |
GY, 52
- 47
|
3 - 3
|
|
|
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium
|
Játékvezetők:
Szundy Gábor, Sersovszky Gergely Péter
|
Műsor
- 2019. November 30. szombat, 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló |
DMTK Haraszti Sasok
|
O |
GY, 81
- 73
|
4 - 3
|
|
|
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium
|
Játékvezetők:
Németh Patrik, Belák Dorka
|
Műsor
- 2019. December 15. vasárnap, 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló |
PILIS BASKET
|
I |
V, 64
- 59
|
4 - 4
|
|
|
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola
|
Játékvezetők:
Belák Zoltán, Szabó Mátyás Andor
|
Műsor
- 2020. Január 11. szombat, 13:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló |
Gödi SE
|
O |
GY, 69
- 63
|
5 - 4
|
|
|
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium
|
Játékvezetők:
Vigh Balázs, Agócs Gábor Mihály
|
Műsor
- 2020. Január 13. hétfő, 16:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló |
BKG PRIMA AKADÉMIA U18LM
|
O |
GY, 90
- 51
|
6 - 4
|
|
|
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium
|
Játékvezetők:
Gyurkovics István János, Gombos Márk Bálint
|
Műsor
- 2020. Január 23. csütörtök, 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló |
DMTK Haraszti Sasok
|
I |
V, 87
- 85
|
6 - 5
|
|
|
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
|
Játékvezetők:
Gyurka Tamás, Szájer József
|
Műsor
- 2020. Január 25. szombat, 09:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló |
Parthus SE
|
I |
GY, 46
- 102
|
7 - 5
|
|
|
|
Aréna: Lónyay Református Gimnázium
|
Játékvezetők:
Czupi Márton, Gombos Márk Bálint
|
Műsor
- 2020. Február 1. szombat, 16:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló |
Gödi SE
|
I |
GY, 58
- 88
|
8 - 5
|
|
|
|
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola
|
Játékvezetők:
Gyurkovics István János, Antoni Márk Ágoston
|
Műsor
- 2020. Február 25. kedd, 20:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló |
Nagykőrösi Sólymok KE
|
O |
GY, 65
- 63
|
9 - 5
|
|
|
|
Aréna: Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
|
Játékvezetők:
Czupi Márton, Hamzi Virág
|
Műsor
- 2020. Március 9. hétfő, 19:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló |
Monor SE
|
I |
GY, 61
- 83
|
10 - 5
|
|
|
|
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor
|
Játékvezetők:
Agócs Gábor Mihály, Vigh Balázs
|