Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PVSK NKA/B | O | GY, 89 - 43 | 1 - 0 | BÍRÓ Botond (18) (Atomerőmű GYKSE U16/A) | JUHÁSZ Dániel (1) (Atomerőmű GYKSE U16/A ) | KISS BOLDIZSÁR Domonkos (4) (Atomerőmű GYKSE U16/A) |
Aréna: Garay János Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Bence, Haag Panna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE U16 | O | GY, 117 - 13 | 2 - 0 | BAKÓ Bálint (24) (Atomerőmű GYKSE U16/A) | KOLLÁR Levente (1) (Atomerőmű GYKSE U16/A ) | BAKÓ Bálint (2) (Atomerőmű GYKSE U16/A) |
Aréna: Garay János Általános Iskola | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Haag Panna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű SE U16/B | I | GY, 62 - 71 | 3 - 0 | KISS BOLDIZSÁR Domonkos (21) (Atomerőmű GYKSE U16/A) | BAKÓ Bálint (1) (Atomerőmű GYKSE U16/A ) | BAKÓ Bálint (4) (Atomerőmű GYKSE U16/A) |
Aréna: Paks, ESZI csarnok | Játékvezetők: Domokos Bence, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Basket Baja SE/B | I | V, 65 - 22 | 3 - 1 | KISS BOLDIZSÁR Domonkos (10) (Atomerőmű GYKSE U16/A) | JUHÁSZ Dániel (0) (Atomerőmű GYKSE U16/A ) | KISS BOLDIZSÁR Domonkos (6) (Atomerőmű GYKSE U16/A) |
Aréna: Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola Sportcsarnoka | Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szöllősi Boglárka VB elnök: Faidt Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | KASI/B | I | V, 92 - 84 | 3 - 2 | KISS BOLDIZSÁR Domonkos (32) (Atomerőmű GYKSE U16/A) | PAPP Bálint Géza (2) (Atomerőmű GYKSE U16/A ) | KISS BOLDIZSÁR Domonkos (11) (Atomerőmű GYKSE U16/A) |
Aréna: Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka | Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Pöttendi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Siófoki Kosársuli Egyesület | O | GY, 129 - 28 | 4 - 2 | KOLLÁR Levente (32) (Atomerőmű GYKSE U16/A) | PAPP Bálint Géza (1) (Atomerőmű GYKSE U16/A ) | BÍRÓ Botond (4) (Atomerőmű GYKSE U16/A) |
Aréna: Garay János Általános Iskola | Játékvezetők: Propszt Amanda, Haag Panna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | O | V, 44 - 73 | 4 - 3 | BÍRÓ Botond (14) (Atomerőmű GYKSE U16/A) | PAPP Bálint Géza (1) (Atomerőmű GYKSE U16/A ) | BÍRÓ Botond (2) (Atomerőmű GYKSE U16/A) |
Aréna: Garay János Általános Iskola | Játékvezetők: Propszt Amanda, Haag Panna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kozármisleny SE | O | V, 48 - 57 | 4 - 4 | KISS BOLDIZSÁR Domonkos (15) (Atomerőmű GYKSE U16/A) | KOLLÁR Levente (1) (Atomerőmű GYKSE U16/A ) | KISS BOLDIZSÁR Domonkos (7) (Atomerőmű GYKSE U16/A) |
Aréna: Garay János Általános Iskola | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Haag Panna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Atomerőmű SE U16/B | O | GY, 64 - 59 | 5 - 4 | KISS BOLDIZSÁR Domonkos (17) (Atomerőmű GYKSE U16/A) | BAKÓ Bálint (2) (Atomerőmű GYKSE U16/A ) | KISS BOLDIZSÁR Domonkos (7) (Atomerőmű GYKSE U16/A) |
Aréna: Garay János Általános Iskola | Játékvezetők: Keresztes Tamás, Nagy Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | KASI/B | O | GY, 67 - 64 | 6 - 4 | BÍRÓ Botond (28) (Atomerőmű GYKSE U16/A) | BAKÓ Bálint (2) (Atomerőmű GYKSE U16/A ) | BÍRÓ Botond (6) (Atomerőmű GYKSE U16/A) |
Aréna: Garay János Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Bence, Zsók Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | PVSK NKA/B | I | GY, 54 - 92 | 7 - 4 | BÍRÓ Botond (32) (Atomerőmű GYKSE U16/A) | BÍRÓ Botond (1) (Atomerőmű GYKSE U16/A ) | BÍRÓ Botond (7) (Atomerőmű GYKSE U16/A) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Basket Baja SE/B | O | V, 58 - 82 | 7 - 5 | BAKÓ Bálint (20) (Atomerőmű GYKSE U16/A) | TUBOLY Zalán (1) (Atomerőmű GYKSE U16/A ) | BÍRÓ Botond (6) (Atomerőmű GYKSE U16/A) |
Aréna: Garay János Általános Iskola | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Kozármisleny SE | I | GY, 46 - 65 | 8 - 5 | BAKÓ Bálint (21) (Atomerőmű GYKSE U16/A) | BÍRÓ Botond (2) (Atomerőmű GYKSE U16/A ) | BÍRÓ Botond (2) (Atomerőmű GYKSE U16/A) |
Aréna: Kozármisleny Sportcsarnok | Játékvezetők: Keresztes Tamás, Zsók Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE U16 | I | GY, 39 - 93 | 9 - 5 | BAKÓ Bálint (24) (Atomerőmű GYKSE U16/A) | BAKÓ Bálint (3) (Atomerőmű GYKSE U16/A ) | BAKÓ Bálint (3) (Atomerőmű GYKSE U16/A) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Kovács Karina Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 62 - 57 | 9 - 6 | BAKÓ Bálint (12) (Atomerőmű GYKSE U16/A) | JUHÁSZ Dániel (1) (Atomerőmű GYKSE U16/A ) | BAKÓ Bálint (5) (Atomerőmű GYKSE U16/A) |
Aréna: Szuhay Sportcentrum | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Bálind Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Siófoki Kosársuli Egyesület | I | GY, 29 - 104 | 10 - 6 | KISS BOLDIZSÁR Domonkos (20) (Atomerőmű GYKSE U16/A) | JUHÁSZ Dániel (0) (Atomerőmű GYKSE U16/A ) | KISS BOLDIZSÁR Domonkos (8) (Atomerőmű GYKSE U16/A) |
Aréna: Krúdy Gyula Szakképző Iskola | Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Prieger Mihály |