Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Atomerőmű GYKSE U16/A | I | V, 134 - 29 | 0 - 1 | KRISZT Konrád (6) (PVSK NKA/B) | ROTTER Zalán (0) (PVSK NKA/B ) | ROTTER Zalán (2) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Garay János Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Bence, Nemes Hajnalka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Atomerőmű GYKSE U16B | I | GY, 62 - 67 | 1 - 1 | MAJOROSI Dániel (25) (PVSK NKA/B) | MAJOROSI Dániel (1) (PVSK NKA/B ) | MAJOROSI Dániel (2) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Garay János Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Bence, Keresztes Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Mohácsi Torna Egylet 1888 | O | GY, 110 - 39 | 2 - 1 | HŐS-NAGY Hunor (16) (PVSK NKA/B) | ROTTER Zalán (1) (PVSK NKA/B ) | NAKHLEH Michel (4) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | NKA Pécs U15/C | O | V, 48 - 103 | 2 - 2 | MAJOROSI Dániel (12) (PVSK NKA/B) | MAJOROSI Dániel (0) (PVSK NKA/B ) | MAJOROSI Dániel (6) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Kiss Zoltán, Barics Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | I | V, 111 - 56 | 2 - 3 | SÁNCHEZ RODRIGUEZ Henry Daniel (16) (PVSK NKA/B) | MAJOROSI Dániel (1) (PVSK NKA/B ) | SCHMIDT Áron (1) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Szuhay Sportcentrum | Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Atomerőmű GYKSE U16/A | O | V, 45 - 83 | 2 - 4 | MAJOROSI Dániel (13) (PVSK NKA/B) | MAJOROSI Dániel (1) (PVSK NKA/B ) | MAJOROSI Dániel (2) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Barics Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Atomerőmű SE U16/C | O | V, 60 - 89 | 2 - 5 | SÁNCHEZ RODRIGUEZ Henry Daniel (13) (PVSK NKA/B) | ROTTER Zalán (1) (PVSK NKA/B ) | SÁNCHEZ RODRIGUEZ Henry Daniel (3) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Csontos Alex |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | BASKETBAJA SE/B | O | GY, 56 - 50 | 3 - 5 | ROTTER Zalán (14) (PVSK NKA/B) | GERGELY Domonkos (1) (PVSK NKA/B ) | GERGELY Domonkos (8) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Sellei Dalma Laura, Kovács Marcell |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | NKA Pécs U15/C | I | V, 82 - 41 | 3 - 6 | NAKHLEH Michel (18) (PVSK NKA/B) | ROTTER Zalán (1) (PVSK NKA/B ) | NAKHLEH Michel (4) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Kovács Marcell |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Dombóvári Kosársuli KE | O | V, 37 - 102 | 3 - 7 | SÁNCHEZ RODRIGUEZ Henry Daniel (8) (PVSK NKA/B) | CSÖKLI Márton Attila (1) (PVSK NKA/B ) | KÜRTI Bálint Zalán (3) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Märcz Péter, Kiss Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Azúr Kaposvár | I | GY, 31 - 106 | 4 - 7 | KRISZT Konrád (20) (PVSK NKA/B) | SZABÓ Dénes Bálint (0) (PVSK NKA/B ) | ROTTER Zalán (1) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola | Játékvezetők: Koncsek Balázs, Pöttendi Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | BASKETBAJA SE/B | I | V, 50 - 39 | 4 - 8 | RÉDEI Joel Patrik (12) (PVSK NKA/B) | ROTTER Zalán (1) (PVSK NKA/B ) | GERGELY Domonkos (4) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Murvai Szabolcs, Goldring Gergő VB elnök: Kunvári József László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Siófoki Kosársuli Egyesület | I | V, 73 - 67 | 4 - 9 | NAKHLEH Michel (21) (PVSK NKA/B) | MUHVIC AL Dominik (1) (PVSK NKA/B ) | NAKHLEH Michel (6) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Krúdy Gyula Szakképző Iskola | Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szőcs Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Azúr Kaposvár | O | GY, 108 - 14 | 5 - 9 | KRIZSICS Milán (24) (PVSK NKA/B) | SCHMIDT Áron (2) (PVSK NKA/B ) | ERDEI Dániel (5) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Sellei Dalma Laura |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Atomerőmű GYKSE U16B | O | GY, 84 - 74 | 6 - 9 | ROTTER Zalán (26) (PVSK NKA/B) | KRIZSICS Milán (3) (PVSK NKA/B ) | ROTTER Zalán (5) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Marossy Gergely, Kovács Marcell |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Bonyhádi KSE | I | V, 68 - 64 | 6 - 10 | ROTTER Zalán (14) (PVSK NKA/B) | KRIZSICS Milán (2) (PVSK NKA/B ) | GERGELY Domonkos (5) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | KASI/C | O | V, 58 - 115 | 6 - 11 | MAJOROSI Dániel (16) (PVSK NKA/B) | KRIZSICS Milán (1) (PVSK NKA/B ) | MAJOROSI Dániel (4) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Kozármisleny SE | O | GY, 101 - 100 | 7 - 11 | ROTTER Zalán (26) (PVSK NKA/B) | MAJOROSI Dániel (1) (PVSK NKA/B ) | MAJOROSI Dániel (7) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Kiss Zoltán, Győr Marcell István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Kozármisleny SE | I | V, 94 - 67 | 7 - 12 | ROTTER Zalán (19) (PVSK NKA/B) | MAJOROSI Dániel (1) (PVSK NKA/B ) | ROTTER Zalán (3) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Kozármisleny Sportcsarnok | Játékvezetők: Barics Bálint, Győr Marcell István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Atomerőmű SE U16/C | I | V, 85 - 78 | 7 - 13 | ROTTER Zalán (26) (PVSK NKA/B) | KRIZSICS Milán (2) (PVSK NKA/B ) | ROTTER Zalán (3) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Paks, ESZI csarnok | Játékvezetők: Keresztes Tamás, Nagy Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Siófoki Kosársuli Egyesület | O | V, 63 - 66 | 7 - 14 | GERGELY Domonkos (18) (PVSK NKA/B) | ROTTER Zalán (0) (PVSK NKA/B ) | GERGELY Domonkos (4) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: Kiss Zoltán, Csontos Alex |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | KASI/C | I | V, 106 - 32 | 7 - 15 | GERGELY Domonkos (9) (PVSK NKA/B) | SZABÓ Dénes Bálint (0) (PVSK NKA/B ) | GERGELY Domonkos (5) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka | Játékvezetők: Pöttendi Gábor, Gyarmati Szabolcs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Bonyhádi KSE | O | V, 60 - 87 | 7 - 16 | ROTTER Zalán (17) (PVSK NKA/B) | ROTTER Zalán (1) (PVSK NKA/B ) | GERGELY Domonkos (7) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) | Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Barics Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Mohácsi Torna Egylet 1888 | I | GY, 77 - 82 | 8 - 16 | ROTTER Zalán (21) (PVSK NKA/B) | MAJOROSI Dániel (2) (PVSK NKA/B ) | ROTTER Zalán (8) (PVSK NKA/B) |
Aréna: Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka | Játékvezetők: Lovász Balázs, Győr Marcell István |