Műsor
- Egyeztetés alatt
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló |
NYÍKSE Tűzokádók
|
O |
|
|
|
|
|
Műsor
- Egyeztetés alatt
Műsor
- 2024. Február 25. vasárnap, 10:45
Műsor
- 2024. Február 25. vasárnap, 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló |
NYÍKSE Tűzlabdák
|
I |
GY, 28
- 60
|
1 - 3
|
PALOTÁS Levente
(17)
(Nyíregyházi Sportcentrum U10/A)
|
ASZTALOS Iván
(0) (Nyíregyházi Sportcentrum U10/A
)
|
ASZTALOS Iván
(1) (Nyíregyházi Sportcentrum U10/A)
|
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
|
Játékvezetők:
Sallai István József, Pokoraczky Máté
VB elnök:
Csizmadia Levente
|
Műsor
- 2024. Március 18. hétfő, 16:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló |
NYÍKSE Tűzokádók
|
O |
V, 26
- 81
|
1 - 4
|
ASZTALOS Áron
(7)
(Nyíregyházi Sportcentrum U10/A)
|
VECZÁN Ábel Dániel
(0) (Nyíregyházi Sportcentrum U10/A
)
|
PALOTÁS Levente
(1) (Nyíregyházi Sportcentrum U10/A)
|
Aréna: Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
|
Játékvezetők:
Sallai István József, Jánkfalvi Máté Péter
VB elnök:
Csizmadia Levente
|
Műsor
- 2024. Március 18. hétfő, 17:30
Műsor
- 2024. Április 29. hétfő, 16:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló |
NYÍKSE Tűzokádók
|
O |
V, 39
- 75
|
2 - 5
|
ASZTALOS Áron
(13)
(Nyíregyházi Sportcentrum U10/A)
|
GELEGONYA Mór
(0) (Nyíregyházi Sportcentrum U10/A
)
|
JENEI Benedek
(5) (Nyíregyházi Sportcentrum U10/A)
|
Aréna: Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola
|
Játékvezetők:
Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Darkó Attila
VB elnök:
Csizmadia Levente
|
Műsor
- 2024. Április 29. hétfő, 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló |
NYKK Eötvös U10
|
I |
GY, 17
- 32
|
3 - 5
|
ASZTALOS Iván
(8)
(Nyíregyházi Sportcentrum U10/A)
|
KATONA Kristóf
(0) (Nyíregyházi Sportcentrum U10/A
)
|
KATONA Kristóf
(2) (Nyíregyházi Sportcentrum U10/A)
|
Aréna: Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola
|
Játékvezetők:
Sallai István József, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett
VB elnök:
Csizmadia Levente
|