Mérkőzések - 2022. 11.
Regionális Fiú Kadett, SzSzB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 3. csütörtök 18:00 26 - 68 Bocskai István Általános Iskola
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Rácz Bence
Regionális Fiú Serdülő, SzSzB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 4. péntek 15:00 0 - 2 Nyírpazonyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Oroszvári Tamás
November 5. szombat 09:30 94 - 73 G4 Sportcsarnok
Regionális Fiú Kadett, SzSzB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 5. szombat 11:30 83 - 69 G4 Sportcsarnok
Regionális Fiú Serdülő, SzSzB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 6. vasárnap 15:00 17 - 131 Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Burján Márk
November 8. kedd 17:30 67 - 85 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Molnár Péter Zoltán
Regionális Fiú Kadett, SzSzB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 10. csütörtök 18:00 58 - 56 Bocskai István Általános Iskola
Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Szabó Gréta
Regionális Fiú Serdülő, SzSzB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 11. péntek 16:00 157 - 16 Tiszaújvárosi Sportcentrum, Edzőterem
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Gulyás Márton
November 12. szombat 11:00 94 - 53 Bolyai János Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Gulyás Márton, Burján Márk
Regionális Fiú Kadett, SzSzB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 15. kedd 17:00 125 - 41 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Oroszvári Tamás
November 17. csütörtök 18:00 49 - 51 Bocskai István Általános Iskola
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Szabó Gréta
Szabolcs-Szatmár-Bereg U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 18. péntek 15:00 51 - 50 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Molnár Péter Zoltán
Regionális Fiú Serdülő, SzSzB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 18. péntek 15:30 33 - 111 Nyírpazonyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Szilágyi Sámuel
November 18. péntek 16:00 85 - 20 Tiszaújvárosi Sportcentrum, Edzőterem
Játékvezetők: Domán István, Szalontai Dorina Enikő
Szabolcs-Szatmár-Bereg U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 18. péntek 16:30 41 - 22 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Varga Bence
Regionális Fiú Serdülő, SzSzB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 19. szombat 11:00 124 - 30 Bolyai János Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Gulyás Márton
November 19. szombat 14:30 72 - 67 Egyetemi Körcsarnok
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Tòth Tamás
Szabolcs-Szatmár-Bereg U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 21. hétfő 15:00 64 - 29 Árpád Vezér Általános Iskola
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, Oroszvári Tamás
Regionális Fiú Serdülő, SzSzB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 21. hétfő 16:00 72 - 35 Tiszaújvárosi Sportcentrum, Edzőterem
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Burján Márk
Regionális Fiú Kadett, SzSzB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 21. hétfő 19:00 140 - 35 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Sallai István József, Szulics Zsolt János
November 22. kedd 15:30 42 - 73 Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Szilágyi Sámuel
Regionális Fiú Serdülő, SzSzB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 22. kedd 17:00 25 - 107 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán
November 24. csütörtök 15:15 113 - 28 Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Szilágyi Sámuel, Oroszvári Tamás
Regionális Fiú Kadett, SzSzB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 25. péntek 15:00 59 - 97 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Rácz Bence
Regionális Fiú Serdülő, SzSzB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 30. szerda 16:00 64 - 50 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Scholtz Zoltán

Megyei szövetségek