Mérkőzések - 2024. 05.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Május 8. szerda 17:15 74 - 79 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Sallai István József, Jánkfalvi Máté Péter
Május 8. szerda 18:00 48 - 75 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Molnár Péter Zoltán
Szabolcs-Szatmár-Bereg U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Május 11. szombat 09:00 38 - 26 Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Pokoraczky Máté VB elnök: Molnár Péter Zoltán
Május 11. szombat 10:15 24 - 54 Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Oroszvári Tamás VB elnök: Molnár Péter Zoltán
Május 11. szombat 11:30 29 - 28 Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter VB elnök: Molnár Péter Zoltán
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Május 13. hétfő 19:30 76 - 65 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Sallai István József, Jánkfalvi Máté Péter
Május 14. kedd 19:15 100 - 61 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Molnár Péter Zoltán
Május 16. csütörtök 17:30 95 - 71 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Sallai István József, Jánkfalvi Máté Péter
Május 21. kedd 18:30 66 - 78 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Molnár Péter Zoltán
Szabolcs-Szatmár-Bereg U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Május 24. péntek 15:00 85 - 12 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Jánkfalvi Máté Péter VB elnök: Csizmadia Levente
Május 24. péntek 16:15 25 - 41 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Jánkfalvi Máté Péter VB elnök: Csizmadia Levente
Május 24. péntek 17:30 42 - 54 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Oroszvári Tamás VB elnök: Csizmadia Levente
Május 24. péntek 18:45 96 - 17 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Oroszvári Tamás VB elnök: Csizmadia Levente
Szabolcs-Szatmár-Bereg U12
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Május 25. szombat 09:00 21 - 67 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Pokoraczky Máté VB elnök: Scholtz Zoltán
Május 25. szombat 10:30 80 - 14 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Pokoraczky Máté VB elnök: Scholtz Zoltán
Május 25. szombat 12:00 53 - 82 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Horányi András, dr. Marjay Péter VB elnök: Scholtz Zoltán
Szabolcs-Szatmár-Bereg U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Május 25. szombat 14:00 130 - 13 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Horányi András, dr. Marjay Péter VB elnök: Csizmadia Levente
Május 25. szombat 15:15 50 - 56 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Oroszvári Tamás, Tóth Tamás Zoltán VB elnök: Csizmadia Levente
Május 25. szombat 16:30 19 - 51 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Oroszvári Tamás, KONCZ JÁNOS VB elnök: Csizmadia Levente
Május 25. szombat 17:45 94 - 19 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Tóth Tamás Zoltán VB elnök: Csizmadia Levente
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Május 28. kedd 19:15 106 - 52 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Jánkfalvi Máté Péter
Május 31. péntek 18:00 78 - 61 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Zalai Ákos István

Vármegyei szövetségek