Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | KSC Szekszárd/A | I | V, 97 - 38 | 0 - 1 | ÁCS Míra (10) (Atomerőmű SE leány) | GULYÁS Míra Roberta (0) (Atomerőmű SE leány ) | BORSI Hanna (3) (Atomerőmű SE leány) |
Aréna: Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Lipovszky Fanni |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Bonyhádi KSE | I | V, 67 - 50 | 0 - 2 | ÁCS Míra (20) (Atomerőmű SE leány) | GULYÁS Míra Roberta (0) (Atomerőmű SE leány ) | ÁCS Míra (2) (Atomerőmű SE leány) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Hegyi Bernadett Klára |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Bajai NKK/A | O | V, 48 - 92 | 0 - 3 | KINDL Szonja (16) (Atomerőmű SE leány) | GULYÁS Míra Roberta (0) (Atomerőmű SE leány ) | BORSI Hanna (2) (Atomerőmű SE leány) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Kincső, Hegyi Bernadett Klára |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | ASE-GYKSE/A | O | V, 59 - 104 | 0 - 4 | BENKŐ Réka (14) (Atomerőmű SE leány) | GULYÁS Míra Roberta (0) (Atomerőmű SE leány ) | BORSI Hanna (2) (Atomerőmű SE leány) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Renkecz Máté Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Bajai Bácska FKE | O | V, 54 - 79 | 0 - 5 | SOLYMOSI Berill (16) (Atomerőmű SE leány) | GULYÁS Míra Roberta (0) (Atomerőmű SE leány ) | SOLYMOSI Berill (6) (Atomerőmű SE leány) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Renkecz Máté Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | KSC Szekszárd/A | O | V, 44 - 90 | 0 - 6 | ÁCS Míra (14) (Atomerőmű SE leány) | GULYÁS Míra Roberta (0) (Atomerőmű SE leány ) | ÁCS Míra (2) (Atomerőmű SE leány) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Hegyi Bernadett Klára |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Bonyhádi KSE | O | V, 50 - 53 | 0 - 7 | ÁCS Míra (10) (Atomerőmű SE leány) | GULYÁS Míra Roberta (0) (Atomerőmű SE leány ) | BORSI Hanna (2) (Atomerőmű SE leány) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Renkecz Máté Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | ASE-GYKSE/A | O | V, 43 - 70 | 0 - 8 | BENKŐ Réka (13) (Atomerőmű SE leány) | GULYÁS Míra Roberta (0) (Atomerőmű SE leány ) | BENKŐ Réka (3) (Atomerőmű SE leány) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Keresztes Tamás, Hegyi Bernadett Klára |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Bajai NKK/A | I | V, 53 - 38 | 0 - 9 | SOLYMOSI Berill (14) (Atomerőmű SE leány) | GULYÁS Míra Roberta (0) (Atomerőmű SE leány ) | SOLYMOSI Berill (4) (Atomerőmű SE leány) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálfi Ágnes, Pálfi Tímea |