Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák | I | GY, 22 - 41 | 1 - 0 | TUSA Kata (12) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) | FINTA Luca Lilla (0) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók ) | FINTA Luca Lilla (1) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Kovács Kincső, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok | O | GY, 95 - 5 | 2 - 0 | EPPEL Cecília Hermina (30) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) | FINTA Luca Lilla (0) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók ) | FINTA Luca Lilla (1) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Liszkai Rebeka, Zsók Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű KSC Bátaszéki Kisoroszlánok | I | GY, 6 - 54 | 3 - 0 | EPPEL Cecília Hermina (17) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) | BENCE Réka (0) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók ) | BENCE Réka (1) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Propszt Amanda, Kovács Kincső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű SE | I | GY, 13 - 60 | 4 - 0 | TAKÁCS Jázmin (16) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) | BENCE Réka (0) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók ) | BENCE Réka (1) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Propszt Amanda, Kovács Kincső |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok | I | GY, 13 - 69 | 5 - 0 | EPPEL Cecília Hermina (24) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) | FINTA Luca Lilla (0) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók ) | FINTA Luca Lilla (3) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Liszkai Rebeka, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű SE | O | GY, 64 - 13 | 6 - 0 | EPPEL Cecília Hermina (15) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) | FINTA Luca Lilla (0) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók ) | FINTA Gerda (1) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok | O | GY, 87 - 19 | 7 - 0 | BARTOS Zsuzsanna (31) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) | FINTA Luca Lilla (0) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók ) | FINTA Luca Lilla (2) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Liszkai Rebeka, Haag Panna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Tamási Dámocskák | I | V, 60 - 20 | 7 - 1 | TAKÁCS Jázmin (8) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) | BARTOS Zsuzsanna (0) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók ) | BARTOS Zsuzsanna (1) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Bence, Némedi Flóra Anna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | GYKSE Babits Manók | O | GY, 44 - 19 | 8 - 1 | BARTOS Zsuzsanna (9) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) | FINTA Luca Lilla (0) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók ) | KOCH Izabella (2) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Zsók Áron, Kovács Karina Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Atomerőmű KSC Bátaszéki Kisoroszlánok | O | GY, 53 - 11 | 9 - 1 | NAGY Zselyke Hanna (13) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) | FINTA Luca Lilla (0) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók ) | BARTOS Zsuzsanna (1) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Lipovszky Fanni, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok | I | GY, 28 - 30 | 10 - 1 | BARTOS Zsuzsanna (7) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) | FINTA Luca Lilla (0) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók ) | SARUDI Flóra (3) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Dávid Róbert, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű KSC Zombasket | O | V, 26 - 40 | 10 - 2 | FARNER Zenta Csenge (8) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) | FINTA Luca Lilla (0) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók ) | FARNER Zenta Csenge (2) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Bajai NKK - Gyaxi | O | GY, 62 - 25 | 11 - 2 | FINTA Gerda (19) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) | FINTA Luca Lilla (0) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók ) | FINTA Luca Lilla (1) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Bence, Domokos Lőrinc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű KSC Bátaszéki Kisoroszlánok | I | GY, 18 - 32 | 12 - 2 | TAKÁCS Jázmin (12) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) | BARTOS Zsuzsanna (0) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók ) | RÁDI-ASZÓDY Emma (3) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Dávid Róbert, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok | O | V, 20 - 56 | 12 - 3 | BENCE Réka (8) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) | FINTA Luca Lilla (0) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók ) | BENCE Réka (2) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok | I | V, 40 - 31 | 12 - 4 | GODÓ Virág (9) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) | FINTA Luca Lilla (0) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók ) | SOÓS Gréta (4) (Atomerőmű KSC Babits Lurkók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Kovács Karina Eszter |