Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű KSC Babits Lurkók | O | V, 22 - 41 | 0 - 1 | SZABÓ Vanda (5) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) | PILISI Péter Bence (0) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák ) | SZABÓ Vanda (3) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Kovács Kincső, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok | I | GY, 7 - 69 | 1 - 1 | PILISI Péter Bence (26) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) | PILISI Péter Bence (0) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák ) | SZABÓ Panni (1) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Liszkai Rebeka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű KSC Zombasket | O | GY, 53 - 41 | 2 - 1 | PILISI Péter Bence (24) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) | PILISI Péter Bence (0) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák ) | SZABÓ Panni (1) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Liszkai Rebeka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Mohácsi Torna Egylet 1888 | I | GY, 32 - 43 | 3 - 1 | SZABÓ Panni (18) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) | PILISI Péter Bence (0) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák ) | SZABÓ Vanda (3) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Propszt Amanda, Haag Panna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | GYKSE Babits Manók | I | GY, 10 - 71 | 4 - 1 | SZABÓ Panni (43) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) | SZABÓ Panni (0) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák ) | SZABÓ Vanda (2) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Domokos Lőrinc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű KSC Zombasket | O | V, 21 - 34 | 4 - 2 | SZABÓ Panni (15) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) | SZABÓ Panni (0) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák ) | SZABÓ Panni (1) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Reisz Péter, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Bajai NKK - Gyaxi | I | GY, 12 - 55 | 5 - 2 | SZABÓ Vanda (22) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) | SZABÓ Panni (0) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák ) | SZABÓ Panni (1) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Baki Sándor, Szabácsy Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű KSC Zombasket | O | V, 17 - 50 | 5 - 3 | SZABÓ Panni (9) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) | SZABÓ Panni (0) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák ) | SZABÓ Panni (3) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Propszt Amanda, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Tamási Dámocskák | I | V, 52 - 27 | 5 - 4 | SZABÓ Panni (15) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) | PILISI Péter Bence (0) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák ) | SZABÓ Panni (1) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Bence, Domokos Lőrinc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Bonyhádi KSE U11 | O | GY, 54 - 23 | 6 - 4 | PILISI Péter Bence (19) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) | PILISI Péter Bence (0) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák ) | PILISI Péter Bence (1) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Liszkai Rebeka, Domokos Lőrinc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű KSC Baka Gidák | I | V, 43 - 35 | 6 - 5 | PILISI Péter Bence (10) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) | PILISI Péter Bence (0) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák ) | KOLLER Bertold (2) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Haag Panna, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Bonyhádi KSE U11 | O | GY, 64 - 44 | 7 - 5 | PILISI Péter Bence (24) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) | PILISI Péter Bence (0) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák ) | SZABÓ Panni (2) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Lipovszky Fanni, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű KSC Zombasket | I | GY, 26 - 38 | 8 - 5 | PILISI Péter Bence (16) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) | PILISI Péter Bence (0) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák ) | SZABÓ Panni (1) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Zsók Áron, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | GYKSE Babits Manók | O | GY, 61 - 12 | 9 - 5 | PILISI Péter Bence (19) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) | PILISI Péter Bence (0) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák ) | PILISI Péter Bence (1) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Zsók Áron, Lipovszky Fanni |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Bajai NKK - Gyaxi | O | GY, 52 - 48 | 10 - 5 | PILISI Péter Bence (21) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) | PILISI Péter Bence (0) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák ) | PILISI Péter Bence (3) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Haag Panna, Kovács Karina Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű KSC Zombasket | I | GY, 24 - 38 | 11 - 5 | PILISI Péter Bence (13) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) | PILISI Péter Bence (0) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák ) | PILISI Péter Bence (7) (Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Lipovszky Fanni, Lipovszky Nóra |