Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Mohácsi Torna Egylet 1888 | I | GY, 23 - 46 | 1 - 0 | UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (24) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) | STEINER Szonja (0) (Atomerőmű KSC Baka Gidák ) | STEINER Szonja (1) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Propszt Amanda, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | GYKSE Titánok | O | V, 16 - 67 | 1 - 1 | BEKE Nóra (9) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) | STEINER Szonja (0) (Atomerőmű KSC Baka Gidák ) | BEKE Nóra (3) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Propszt Amanda, Liszkai Rebeka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Bonyhádi KSE U11 | O | GY, 55 - 15 | 2 - 1 | UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (30) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) | STEINER Szonja (0) (Atomerőmű KSC Baka Gidák ) | FAJSZI Zselyke Réka (2) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Bence, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű KSC Gyaxi Max | I | GY, 27 - 45 | 3 - 1 | UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (21) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) | STEINER Szonja (0) (Atomerőmű KSC Baka Gidák ) | UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (3) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Domokos Bence, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Bonyhádi KSE U11 | O | V, 34 - 39 | 3 - 2 | STEINER Szonja (9) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) | STEINER Szonja (0) (Atomerőmű KSC Baka Gidák ) | STEINER Szonja (1) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Propszt Amanda, Liszkai Rebeka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű KSC Gyaxi Max | I | GY, 21 - 38 | 4 - 2 | BEKE Nóra (7) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) | STEINER Szonja (0) (Atomerőmű KSC Baka Gidák ) | BEKE Nóra (3) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Propszt Amanda, Liszkai Rebeka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | GYKSE Titánok | I | V, 65 - 15 | 4 - 3 | DULAI Nóra (5) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) | STEINER Szonja (0) (Atomerőmű KSC Baka Gidák ) | BEKE Nóra (2) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Villányi János, Kovàcs Balàzs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Bonyhádi KSE U11 | O | GY, 48 - 30 | 5 - 3 | UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (26) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) | STEINER Szonja (0) (Atomerőmű KSC Baka Gidák ) | STEINER Szonja (1) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | GYKSE Bikák | O | V, 25 - 37 | 5 - 4 | UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (11) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) | STEINER Szonja (0) (Atomerőmű KSC Baka Gidák ) | UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (3) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Liszkai Rebeka, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Mohácsi Torna Egylet 1888 | I | V, 59 - 21 | 5 - 5 | UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (9) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) | STEINER Szonja (0) (Atomerőmű KSC Baka Gidák ) | UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (1) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Liszkai Rebeka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák | O | GY, 43 - 35 | 6 - 5 | BEKE Nóra (14) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) | STEINER Szonja (0) (Atomerőmű KSC Baka Gidák ) | UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (3) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Haag Panna, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Mohácsi Torna Egylet 1888 | I | V, 51 - 37 | 6 - 6 | UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (17) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) | STEINER Szonja (0) (Atomerőmű KSC Baka Gidák ) | FAJSZI Zselyke Réka (5) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Lipovszky Fanni, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű KSC Gyaxi Max | O | V, 37 - 43 | 6 - 7 | UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (10) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) | STEINER Szonja (0) (Atomerőmű KSC Baka Gidák ) | BEKE Nóra (2) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Liszkai Rebeka, Csepregi Ivett Virág |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Bajai NKK | I | GY, 36 - 54 | 7 - 7 | UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (17) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) | STEINER Szonja (0) (Atomerőmű KSC Baka Gidák ) | BEKE Nóra (1) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű KSC Dienes Cicák | O | GY, 50 - 16 | 8 - 7 | UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (13) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) | STEINER Szonja (0) (Atomerőmű KSC Baka Gidák ) | FRICSI Dóra Andrea (2) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Zsók Áron, Domokos Lőrinc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű KSC Gyaxi Max | I | V, 60 - 31 | 8 - 8 | UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (9) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) | STEINER Szonja (0) (Atomerőmű KSC Baka Gidák ) | UNTERMÜLLER Lilla Magdolna (3) (Atomerőmű KSC Baka Gidák) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Lipovszky Fanni, Kovács Karina Eszter |