Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok | I | |||||
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Liszkai Rebeka, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | GYKSE Babits Manók | I | |||||
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Lipovszky Fanni, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű KSC Bátaszéki Kisoroszlánok | O | |||||
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Farkas Gábor, Propszt Amanda |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű KSC Dienes Cicák | I | |||||
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Villányi János, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű SE | I | GY, 18 - 40 | 1 - 4 | KISS Zalán Gábor (13) (GYKSE Garay Gladiátorok) | CSEREKLEI Dániel (0) (GYKSE Garay Gladiátorok ) | CSEREKLEI Dániel (1) (GYKSE Garay Gladiátorok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Zsók Áron, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Bajai NKK | O | V, 17 - 68 | 1 - 5 | KISS Zalán Gábor (10) (GYKSE Garay Gladiátorok) | CSEREKLEI Dániel (0) (GYKSE Garay Gladiátorok ) | KISS Zalán Gábor (2) (GYKSE Garay Gladiátorok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Lipovszky Fanni, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | GYKSE Babits Manók | O | GY, 50 - 10 | 2 - 5 | KISS Károly Ernő (12) (GYKSE Garay Gladiátorok) | CSEREKLEI Dániel (0) (GYKSE Garay Gladiátorok ) | PATONAI Róbert (1) (GYKSE Garay Gladiátorok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Csepregi Ivett Virág |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok | I | V, 31 - 20 | 2 - 6 | KISS Zalán Gábor (7) (GYKSE Garay Gladiátorok) | CSEREKLEI Dániel (0) (GYKSE Garay Gladiátorok ) | KISS Zalán Gábor (1) (GYKSE Garay Gladiátorok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Zsók Áron, Kovács Karina Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok | I | V, 30 - 29 | 2 - 7 | HERNÁDI Marcselló Krisztián (11) (GYKSE Garay Gladiátorok) | CSEREKLEI Dániel (0) (GYKSE Garay Gladiátorok ) | TEGZES Gergő (2) (GYKSE Garay Gladiátorok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű KSC Gyaxi Max | O | V, 17 - 20 | 2 - 8 | CSEREKLEI Dávid (4) (GYKSE Garay Gladiátorok) | CSEREKLEI Dániel (0) (GYKSE Garay Gladiátorok ) | HERNÁDI Marcselló Krisztián (1) (GYKSE Garay Gladiátorok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Zsók Áron, Domokos Lőrinc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok | I | V, 32 - 19 | 2 - 9 | CSEREKLEI Dávid (8) (GYKSE Garay Gladiátorok) | CSEREKLEI Dániel (0) (GYKSE Garay Gladiátorok ) | HORVÁTH Bálint (1) (GYKSE Garay Gladiátorok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű KSC Dienes Cicák | O | V, 11 - 19 | 2 - 10 | CSEREKLEI Dániel (3) (GYKSE Garay Gladiátorok) | CSEREKLEI Dániel (0) (GYKSE Garay Gladiátorok ) | CSEREKLEI Dániel (1) (GYKSE Garay Gladiátorok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Dávid Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű KSC Bátaszéki Kisoroszlánok | I | GY, 17 - 23 | 3 - 10 | CSEREKLEI Dávid (8) (GYKSE Garay Gladiátorok) | CSEREKLEI Dániel (0) (GYKSE Garay Gladiátorok ) | CSEREKLEI Dávid (4) (GYKSE Garay Gladiátorok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű SE | O | V, 30 - 46 | 3 - 11 | PATONAI Róbert (12) (GYKSE Garay Gladiátorok) | CSEREKLEI Dániel (0) (GYKSE Garay Gladiátorok ) | CSEREKLEI Dániel (2) (GYKSE Garay Gladiátorok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Villányi János, Domokos Lőrinc |