Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű KSC Babits Lurkók | I | V, 95 - 5 | 0 - 1 | TÓTH Emma (2) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) | BOGNÁR Izabella Dina (0) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok ) | TÓTH Emma (2) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Liszkai Rebeka, Zsók Áron |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű KSC Katolikus Kobrák | O | V, 7 - 69 | 0 - 2 | SZŐCS-BÖRÖCZ Flóra (5) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) | BOGNÁR Izabella Dina (0) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok ) | KÁLDI Emili Rebeka (1) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Liszkai Rebeka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | GYKSE Garay Gladiátorok | O | |||||
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Liszkai Rebeka, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű KSC Dienes Cicák | I | |||||
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Lipovszky Fanni, Ábrahám Soma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű SE | I | V, 37 - 34 | 0 - 5 | BOGNÁR Izabella Dina (16) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) | SZEGEDI Viktória (0) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok ) | BOGNÁR Izabella Dina (2) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Liszkai Rebeka, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű KSC Babits Lurkók | O | V, 13 - 69 | 0 - 6 | BOGNÁR Izabella Dina (9) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) | SZEGEDI Viktória (0) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok ) | BOGNÁR Izabella Dina (1) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Liszkai Rebeka, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű KSC Bátaszéki Kisoroszlánok | O | GY, 45 - 32 | 1 - 6 | BOGNÁR Izabella Dina (23) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) | BOGNÁR Izabella Dina (0) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok ) | BOGNÁR Izabella Dina (1) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Baki Sándor, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű KSC Dienes Cicák | O | GY, 33 - 29 | 2 - 6 | SZŐCS-BÖRÖCZ Flóra (19) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) | BOGNÁR Izabella Dina (0) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok ) | BOGNÁR Izabella Dina (1) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Haag Panna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Atomerőmű KSC Bátaszéki Kisoroszlánok | I | GY, 9 - 54 | 3 - 6 | SZEGEDI Viktória (20) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) | SZEGEDI Viktória (0) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok ) | BIRÓ Lilien (3) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | GYKSE Garay Gladiátorok | O | GY, 31 - 20 | 4 - 6 | SZEGEDI Viktória (14) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) | SZEGEDI Viktória (0) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok ) | BIRÓ Lilien (2) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Zsók Áron, Kovács Karina Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű KSC Bátaszéki Kisoroszlánok | I | GY, 10 - 36 | 5 - 6 | BOGNÁR Izabella Dina (13) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) | BOGNÁR Izabella Dina (0) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok ) | SZŐCS-BÖRÖCZ Flóra (3) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Kovács Karina Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű KSC Dienes Cicák | I | GY, 15 - 33 | 6 - 6 | BOGNÁR Izabella Dina (22) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) | BOGNÁR Izabella Dina (0) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok ) | BOGNÁR Izabella Dina (2) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Dávid Róbert, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | GYKSE Garay Gladiátorok | O | GY, 32 - 19 | 7 - 6 | BOGNÁR Izabella Dina (10) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) | SZEGEDI Viktória (0) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok ) | SZŐCS-BÖRÖCZ Flóra (2) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű SE | I | GY, 26 - 42 | 8 - 6 | SZEGEDI Viktória (20) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) | SZEGEDI Viktória (0) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok ) | BOGNÁR Izabella Dina (1) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Dávid Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Bajai NKK | O | V, 18 - 70 | 8 - 7 | BOGNÁR Izabella Dina (11) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) | SZEGEDI Viktória (0) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok ) | BOGNÁR Izabella Dina (7) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Atomerőmű KSC Babits Lurkók | O | GY, 40 - 31 | 9 - 7 | BOGNÁR Izabella Dina (16) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) | BOGNÁR Izabella Dina (0) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok ) | SZŐCS-BÖRÖCZ Flóra (1) (Atomerőmű KSC Garay Gézengúzok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Kovács Karina Eszter |