Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű KSC Gyaxi Maxi | O | V, 28 - 68 | 0 - 1 | LAKI Hanna (9) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) | KÁLAZI Lídia (0) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok ) | LAKI Hanna (3) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Mohácsi TE 1888 | I | GY, 12 - 30 | 1 - 1 | FARKAS Ada (13) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) | KÁLAZI Lídia (0) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok ) | HEGYESI Dávid (2) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű KSC Gyaxi Maxi | O | FARKAS Ada (2) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) | KÁLAZI Lídia (0) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok ) | KÁLAZI Lídia (1) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) | ||
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű KSC Babits Lurkók | I | GY, 21 - 63 | 2 - 2 | BÁRDOS János Marcell (13) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) | KÁLAZI Lídia (0) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok ) | LAKI Hanna (2) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Nagy Viktor, Liszkai Rebeka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű KSC Babits Lurkók | O | GY, 72 - 17 | 3 - 2 | LAKI Hanna (19) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) | KÁLAZI Lídia (0) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok ) | KÁLAZI Lídia (1) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Zsók Áron, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Atomerőmű KSC Zombasket | O | GY, 52 - 14 | 4 - 2 | FARKAS Ada (13) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) | KÁLAZI Lídia (0) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok ) | KÁLAZI Lídia (1) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nagy Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Babits Giants | I | V, 43 - 21 | 4 - 3 | HEGYESI Dávid (5) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) | KÁLAZI Lídia (0) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok ) | FARKAS Ada (2) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Zsók Áron, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Bajai NKK Kishölgyek | O | V, 23 - 33 | 4 - 4 | FEIGL Tibor (9) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) | HEGYESI Dávid (0) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok ) | LAKI Hanna (2) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Haag Panna, Dávid Róbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű KSC Babits Lurkók | I | GY, 22 - 38 | 5 - 4 | LAKI Hanna (10) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) | HEGYESI Dávid (0) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok ) | FARKAS Ada (3) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Babits Giants | O | V, 27 - 58 | 5 - 5 | BRAUN Noémi (9) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) | HEGYESI Dávid (0) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok ) | BRAUN Noémi (3) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Haag Panna, Lipovszky Nóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Bajai NKK Törpillák | I | GY, 31 - 37 | 6 - 5 | LAKI Hanna (7) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) | HEGYESI Dávid (0) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok ) | LAKI Hanna (3) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Haag Panna, Kovács Karina Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Bajai NKK Törpillák | I | GY, 10 - 67 | 7 - 5 | LAKI Hanna (19) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) | KÁLAZI Lídia (0) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok ) | LAKI Hanna (3) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Haag Panna, Némedi Flóra Anna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Atomerőmű KSC Dienes Cicák | I | GY, 16 - 47 | 8 - 5 | LAKI Hanna (10) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) | KÁLAZI Lídia (0) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok ) | LAKI Hanna (2) (Atomerőmű KSC Bátaszéki Oroszlánok) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Liszkai Rebeka |