Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű KSC Bátaszéki Kisoroszlánok | I | GY, 21 - 38 | 1 - 0 | MORGEN Frigyes Benedek (13) (Atomerőmű SE Atommanók) | MORGEN Frigyes Benedek (0) (Atomerőmű SE Atommanók ) | MORGEN Frigyes Benedek (3) (Atomerőmű SE Atommanók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Liszkai Rebeka, Haag Panna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Atomerőmű KSC Zombasket | O | |||||
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Haag Panna, Lipovszky Dóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Mohácsi TE 1888 | I | V, 53 - 29 | 1 - 2 | MORGEN Frigyes Benedek (10) (Atomerőmű SE Atommanók) | MORGEN Frigyes Benedek (0) (Atomerőmű SE Atommanók ) | MORGEN Frigyes Benedek (2) (Atomerőmű SE Atommanók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Zsók Áron, Kovács Karina Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Atomerőmű KSC Dienes Cicák | O | GY, 44 - 20 | 2 - 2 | LŐRINCZ Bence (13) (Atomerőmű SE Atommanók) | MORGEN Frigyes Benedek (0) (Atomerőmű SE Atommanók ) | MORGEN Frigyes Benedek (1) (Atomerőmű SE Atommanók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Mohácsi TE 1888 | O | V, 25 - 28 | 2 - 3 | NÉMETH Nóra (7) (Atomerőmű SE Atommanók) | MORGEN Frigyes Benedek (0) (Atomerőmű SE Atommanók ) | OROSZ Blanka (2) (Atomerőmű SE Atommanók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Haag Panna, Lipovszky Dóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Babits Manók | O | GY, 93 - 9 | 3 - 3 | NÉMETH Nóra (20) (Atomerőmű SE Atommanók) | MORGEN Frigyes Benedek (0) (Atomerőmű SE Atommanók ) | OROSZ Blanka (3) (Atomerőmű SE Atommanók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Keresztes Tamás, Némedi Flóra Anna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Knipl Kft. Bonyhádi KSE | O | GY, 60 - 6 | 4 - 3 | MORGEN Frigyes Benedek (12) (Atomerőmű SE Atommanók) | MORGEN Frigyes Benedek (0) (Atomerőmű SE Atommanók ) | DOROGI Réka (2) (Atomerőmű SE Atommanók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Lipovszky Fanni, Lipovszky Dóra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | GYKSE Törpördögök | I | V, 60 - 23 | 4 - 4 | DOROGI Réka (6) (Atomerőmű SE Atommanók) | MORGEN Frigyes Benedek (0) (Atomerőmű SE Atommanók ) | DOROGI Réka (2) (Atomerőmű SE Atommanók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Villányi János, Kovács Karina Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Atomerőmű KSC Bátaszéki Kisoroszlánok | I | GY, 35 - 55 | 5 - 4 | DOROGI Réka (17) (Atomerőmű SE Atommanók) | HORVÁTH Bence (0) (Atomerőmű SE Atommanók ) | KRÓDI Lilla (3) (Atomerőmű SE Atommanók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Dávid Róbert, Kovács Karina Eszter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Mohácsi TE 1888 | O | V, 30 - 46 | 5 - 5 | NÉMETH Annamária (9) (Atomerőmű SE Atommanók) | HORVÁTH Bence (0) (Atomerőmű SE Atommanók ) | LŐRINCZ Bence (3) (Atomerőmű SE Atommanók) |
Aréna: Dienes Valéria Általános Iskola | Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Némedi Flóra Anna |