Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kőszegi SE | O | GY, 85 - 48 | 1 - 0 | SZAKÁLY Roland (26) (BC Olad) | SZAKÁLY Roland (5) (BC Olad ) | SZAKÁLY Roland (3) (BC Olad) |
Aréna: Kanizsai Dorottya Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | CVSE Vulkán Fürdő | O | V, 47 - 65 | 1 - 1 | KATONA Róbert (13) (BC Olad) | SZAKÁLY László (2) (BC Olad ) | BERGHOFFER Tamás Károly (5) (BC Olad) |
Aréna: Kanizsai Dorottya Gimnázium | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Németh András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Vasvári KSE | I | GY, 45 - 93 | 2 - 1 | SZAKÁLY László (23) (BC Olad) | SZAKÁLY László (5) (BC Olad ) | MEZŐ Tamás (3) (BC Olad) |
Aréna: Kardos László Általános Iskola Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Németh Balázs, Matucza Gyula |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Cosmos Home | O | GY, 43 - 34 | 3 - 1 | KATONA Róbert (11) (BC Olad) | KOVÁCS Róbert (1) (BC Olad ) | KATONA Róbert (5) (BC Olad) |
Aréna: Kanizsai Dorottya Gimnázium | Játékvezetők: Bognár Tamás, Pál Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE | I | V, 59 - 41 | 3 - 2 | BERGHOFFER Tamás Károly (10) (BC Olad) | KOVÁCS Róbert (1) (BC Olad ) | SZAKÁLY Balázs (2) (BC Olad) |
Aréna: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kovács Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kőszegi SE | I | GY, 46 - 92 | 4 - 2 | SZAKÁLY Roland (25) (BC Olad) | SZAKÁLY Roland (5) (BC Olad ) | REINER Richárd (4) (BC Olad) |
Aréna: Béri Balog Ádám Általános Iskola | Játékvezetők: Kovács Máté, Nagy Bernát |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | CVSE Vulkán Fürdő | I | V, 75 - 59 | 4 - 3 | REINER Richárd (16) (BC Olad) | SZAKÁLY Roland (2) (BC Olad ) | REINER Richárd (4) (BC Olad) |
Aréna: CVSE-Swietelsky Aréna | Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Vasvári KSE | O | GY, 84 - 48 | 5 - 3 | MEZŐ Tamás (19) (BC Olad) | KOVÁCS Róbert (3) (BC Olad ) | BERGHOFFER Tamás Károly (6) (BC Olad) |
Aréna: Kanizsai Dorottya Gimnázium | Játékvezetők: Kovács Máté, Magyar Gyöngyi |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Cosmos Home | I | V, 51 - 48 | 5 - 4 | MEZŐ Tamás (16) (BC Olad) | KOVÁCS Róbert (2) (BC Olad ) | MEZŐ Tamás (6) (BC Olad) |
Aréna: Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Tóth Kálmán, Bognár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Szombathelyi Egyetemi SE | O | V, 40 - 44 | 5 - 5 | MEZŐ Tamás (14) (BC Olad) | KOVÁCS Róbert (2) (BC Olad ) | BERGHOFFER Tamás Károly (1) (BC Olad) |
Aréna: Kanizsai Dorottya Gimnázium | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Magyar Gyöngyi |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Büki TK | O | GY, 51 - 45 | 6 - 5 | SZAKÁLY Roland (17) (BC Olad) | SZABÓ Dávid (1) (BC Olad ) | BERGHOFFER Tamás Károly (6) (BC Olad) |
Aréna: Kanizsai Dorottya Gimnázium | Játékvezetők: Csák Máté Károly, Schneider Bertold Antal |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Pannonia SZSE | I | GY, 13 - 92 | 7 - 5 | REINER Richárd (22) (BC Olad) | FASCHING Zoltán (2) (BC Olad ) | KÁLOVICS Tamás (2) (BC Olad) |
Aréna: Árpádházi Szent Margit Általános Iskola és Gimnázium Sportcsarnoka | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Polyák Máté |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Répcelaki SE | I | GY, 38 - 64 | 8 - 5 | SZABÓ Dávid (21) (BC Olad) | KÁLOVICS Tamás (2) (BC Olad ) | KOVÁCS Róbert (4) (BC Olad) |
Aréna: Répce Sportcsarnok | Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra |