Műsor - 2023. Október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Október 28. szombat 12:00 116 - 36 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Gábor , Szilágyi Zsolt József
Műsor - 2023. November
November 4. szombat 15:00 57 - 38 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők és VB elnök: Kara Zsombor , Földesi Boglárka
November 10. péntek 19:15 74 - 33 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők és VB elnök: Korompai Zsolt László , Korpás Máté
November 15. szerda 17:30 37 - 55 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők és VB elnök: Komáromi Brigitta Tünde , Miháczi Ádám
November 20. hétfő 17:15 48 - 53 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök: Földesi Boglárka , Koncz Ádám
November 26. vasárnap 16:30 28 - 80 Testnevelési Egyetem L2 Terem
Játékvezetők és VB elnök: Horváth Alexandra , Marjai Réka
Műsor - 2023. December
December 2. szombat 14:00 85 - 63 Testnevelési Egyetem L2 Terem
Játékvezetők és VB elnök: Fajszi Zsombor Levente , Puskás Ágnes Réka
December 3. vasárnap 15:30 62 - 32 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők és VB elnök: Kutrik Andrea , Szilágyi Zsolt József
December 7. csütörtök 19:30 54 - 57 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök: Gere Kálmán Richárd , Koncz Levente
December 9. szombat 14:00 16 - 114 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök: Renkecz Máté Gergő , Szilágyi Zsolt József
December 12. kedd 19:15 41 - 63 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők és VB elnök: Meszlényi-Bodnár Zoltán , Renkecz Máté Gergő
December 17. vasárnap 09:00 66 - 61 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők és VB elnök: Paulik Benjámin , Upor Milán
December 19. kedd 19:15 80 - 47 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők és VB elnök: Korpás Máté , Bíró Brigitta
Műsor - 2024. Január
Január 14. vasárnap 15:00 64 - 63 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők és VB elnök: Gere Kálmán Richárd , Bíró Brigitta
Január 16. kedd 19:30 70 - 41 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők és VB elnök: Földesi Boglárka , Koncz Ádám
Január 21. vasárnap 13:00 52 - 44 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők és VB elnök: Paulik Benjámin , Varga Panna
Január 27. szombat 10:40 70 - 54 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök: Bátovszky Zsolt , Vass Dávid Áron
Január 27. szombat 14:00 83 - 56 Testnevelési Egyetem L2 Terem
Játékvezetők és VB elnök: Bárány Levente , Vigh Balázs
Január 28. vasárnap 09:00 40 - 73 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők és VB elnök: Kara Zsombor , Blaskovits Márk Mihály
Műsor - 2024. Február
Február 3. szombat 11:00 102 - 14 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők és VB elnök: Waigand Ágoston , Koncz Ádám
Február 10. szombat 16:30 65 - 31 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Gábor , Koncz Ádám
Február 11. vasárnap 15:00 54 - 38 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők és VB elnök: Sersovszky Gergely Péter , Horváth Máté
Február 15. csütörtök 17:20 62 - 32 Testnevelési Egyetem L2 Terem
Játékvezetők és VB elnök: Földesi Zsófia , Bíró Brigitta
Február 18. vasárnap 15:00 41 - 94 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők és VB elnök: Molnár Tamás , Varga Panna
Műsor - 2024. Március
Március 2. szombat 13:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők és VB elnök:
Március 2. szombat 14:00 Testnevelési Egyetem L2 Terem
Játékvezetők és VB elnök:
Március 9. szombat 12:20 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök:
Március 9. szombat 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők és VB elnök:
Március 10. vasárnap 12:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők és VB elnök:
Március 23. szombat 10:00 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök:
Március 23. szombat 11:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők és VB elnök:
Március 24. vasárnap 09:00 PHOENIX Sportcsarnok Fót
Játékvezetők és VB elnök:
Műsor - 2024. Április
Április 3. szerda 17:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők és VB elnök:
Április 6. szombat 12:20 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök:
Április 6. szombat 14:00 Testnevelési Egyetem L2 Terem
Játékvezetők és VB elnök:
Április 13. szombat 11:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők és VB elnök:
Április 13. szombat 14:00 Testnevelési Egyetem L2 Terem
Játékvezetők és VB elnök:
Április 13. szombat 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők és VB elnök:
Április 20. szombat 10:00 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök:
Április 24. szerda 17:15 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők és VB elnök:
Április 27. szombat 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők és VB elnök:
Műsor - 2024. Május
Május 5. vasárnap 10:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők és VB elnök:
Május 13. hétfő 17:30 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök:
Műsor - Egyeztetés alatt
Egyeztetés alatt Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők és VB elnök:
Egyeztetés alatt Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők és VB elnök:

Vármegyei szövetségek