Budapest, Fiú Serdülő B - 2023/2024 Budapest, Fiú Serdülő B - 2023/2024
Legutóbbi - Budapest, Fiú Serdülő B
13. forduló Keresztúri SE U13 - Óbudai Kaszások/D 2024. Február 20. kedd 109 - 53
11. forduló SZPA-HSE U14 - Budafok 2024. Február 20. kedd 17 - 114
12. forduló Óbudai Kaszások/C - Radobasket/C-Budaörsi DSE 2024. Február 18. vasárnap 118 - 23
9. forduló Újbuda Basket - Zsíros Akadémia Kőbánya 2024. Február 18. vasárnap 9 - 116
13. forduló Malév Kobrák - Óbudai Kaszások/D 2024. Február 17. szombat 80 - 62
9. forduló TFSE U14/B - Malév Zsiráfok 2024. Február 17. szombat 57 - 67
9. forduló Budafok - Radobasket/C-Budaörsi DSE 2024. Február 17. szombat 123 - 20
9. forduló Kiss Lenke KA - Malév Kobrák 2024. Február 16. péntek 82 - 75
Következik - Budapest, Fiú Serdülő B
9. forduló Gödi SE - Keresztúri SE U13 2024. Február 23. péntek 18:00
10. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya - Radobasket/C-Budaörsi DSE 2024. Február 24. szombat 11:00
7. forduló Gödi SE - Józsefvárosi KC 2024. Február 24. szombat 13:00
12. forduló Óbudai Kaszások/C - Budafok 2024. Február 24. szombat 14:30
12. forduló Óbudai Kaszások/C - Újbuda Basket 2024. Február 25. vasárnap 11:00
8. forduló TFSE U14/B - Budafok 2024. Február 27. kedd 17:15
12. forduló Óbudai Kaszások/C - Zsíros Akadémia Kőbánya 2024. Február 28. szerda 18:00
10. forduló Józsefvárosi KC - Kiss Lenke KA 2024. Március 1. péntek 16:30
Részletes műsor - Budapest, Fiú Serdülő B
Tabella - "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6
1. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
12 100 24 12 0 963 378
2. Óbudai Kaszások/C
Óbudai Kaszások/C
10 95 19 9 1 920 417
3. Budafok
Budafok
11 86 19 8 3 979 421
4. Malév Zsiráfok
Malév Zsiráfok
13 81 21 8 5 974 755
5. TFSE U14/B
TFSE U14/B
12 71 17 5 7 757 740
6. Radobasket/C-Budaörsi DSE
Radobasket/C-Budaörsi DSE
13 65 17 4 9 484 972
7. SZPA-HSE U14
SZPA-HSE U14
13 54 14 1 12 443 1272
8. Újbuda Basket
Újbuda Basket
10 50 10 0 10 311 876
Tabella - "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6
1. Keresztúri SE U13
Keresztúri SE U13
10 95 19 9 1 863 446
2. Gödi SE
Gödi SE
9 94 17 8 1 715 365
3. Kiss Lenke KA
Kiss Lenke KA
11 82 18 7 4 732 659
4. Malév Kobrák
Malév Kobrák
11 77 17 6 5 674 675
5. Óbudai Kaszások/D
Óbudai Kaszások/D
10 65 13 3 7 565 707
6. Józsefvárosi KC
Józsefvárosi KC
7 64 9 2 5 265 466
7. Zsíros Akadémia Kőbánya 2012
Zsíros Akadémia Kőbánya 2012
12 50 12 0 12 265 761
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek