Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Török Flóris Törekvés SE | ICT Pilots Farkasrét | Október 14. szombat | 17:30 | 46 - 61 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Gábor , Gere Kálmán Richárd |
BEAC Újbuda KA/M | KKS | Október 15. vasárnap | 09:30 | 128 - 22 | BEAC Sporttelep |
Játékvezetők és VB elnök: Bujtor Péter , Vigh Balázs |
KKS | Vasas Akadémia/C | Október 26. csütörtök | 18:30 | 15 - 96 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Kutrik Andrea , Földesi Boglárka |
Zsíros Akadémia Kőbánya | SZPA-HSE U16 | November 2. csütörtök | 17:30 | 81 - 25 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Boros Krisztina , Vigh Balázs |
MTK Budapest | Zsíros Akadémia Kőbánya | November 4. szombat | 09:30 | 29 - 95 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Porkoláb Mercédesz Anett , Boros Dániel |
Zsíros Akadémia Kőbánya | KKS | November 9. csütörtök | 19:15 | 118 - 39 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Brunner Brúnó , Földesi Boglárka |
MTK Budapest | SZPA-HSE U16 | November 11. szombat | 09:30 | 49 - 50 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Belák Zoltán , Komáromi Brigitta Tünde |
Zsíros Akadémia Kőbánya | ICT Pilots Farkasrét | November 12. vasárnap | 19:00 | 94 - 53 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Korpás Máté , Bíró Brigitta |
ICT Pilots Farkasrét | BEAC Újbuda KA/M | November 15. szerda | 18:30 | 55 - 78 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők és VB elnök: Bujtor Péter , Boros Dániel |
SZPA-HSE U16 | ICT Pilots Farkasrét | November 22. szerda | 17:00 | 39 - 78 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Kutrik Andrea , Meszlényi-Bodnár Zoltán |
BEAC Újbuda KA/M | Török Flóris Törekvés SE | November 24. péntek | 18:30 | 71 - 43 | BEAC Sporttelep |
Játékvezetők és VB elnök: Hőgerl Bence , Brunner Brúnó |
MTK Budapest | Török Flóris Törekvés SE | November 26. vasárnap | 10:00 | 46 - 51 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Boros Krisztina , Petrik Boglárka |
Vasas Akadémia/C | BEAC Újbuda KA/M | November 26. vasárnap | 11:00 | 55 - 75 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Darai Zoé Grèta , Horváth Alexandra |
Török Flóris Törekvés SE | KKS | December 2. szombat | 09:30 | 136 - 29 | Török Flóris Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán Gábor , Porkoláb Mercédesz Anett |
Vasas Akadémia/C | Zsíros Akadémia Kőbánya | December 2. szombat | 17:00 | 34 - 57 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Novák Bence , Petrik Boglárka |
BEAC Újbuda KA/M | MTK Budapest | December 3. vasárnap | 11:30 | 60 - 48 | BEAC Sporttelep |
Játékvezetők és VB elnök: Gaál István Tamás , Korompai Zsolt László |
SZPA-HSE U16 | Török Flóris Törekvés SE | December 7. csütörtök | 17:45 | 55 - 59 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Porkoláb Mercédesz Anett , Kutrik Andrea |
KKS | ICT Pilots Farkasrét | December 14. csütörtök | 18:30 | 31 - 66 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Kutrik Andrea , Meszlényi-Bodnár Zoltán |
ICT Pilots Farkasrét | Vasas Akadémia/C | December 17. vasárnap | 09:30 | 70 - 67 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők és VB elnök: Darai Zoé Grèta , Bujtor Péter |
Zsíros Akadémia Kőbánya | BEAC Újbuda KA/M | December 17. vasárnap | 11:00 | 70 - 54 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: NAGY ISTVÁN , Vass Dávid Áron |
Török Flóris Törekvés SE | Zsíros Akadémia Kőbánya | Január 10. szerda | 19:30 | 11 - 93 | Török Flóris Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Porkoláb Mercédesz Anett , Mészáros Nándor Lajos |
Vasas Akadémia/C | SZPA-HSE U16 | Január 13. szombat | 15:00 | 69 - 27 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Darai Zoé Grèta , Kara Zsombor |
MTK Budapest | Vasas Akadémia/C | Január 14. vasárnap | 10:00 | 73 - 57 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Bárány Levente , Renkecz Máté Gergő |
SZPA-HSE U16 | BEAC Újbuda KA/M | Január 19. péntek | 17:00 | 53 - 67 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Gábor , Kovalcsik Emese Zsófia |
Török Flóris Törekvés SE | Vasas Akadémia/C | Január 19. péntek | 19:30 | 46 - 78 | Török Flóris Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Boros Krisztina , Puskás Ágnes Réka |
Vasas Akadémia/C | MTK Budapest | Január 21. vasárnap | 09:00 | 64 - 26 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Kutrik Andrea , Korpás Máté |
SZPA-HSE U16 | Zsíros Akadémia Kőbánya | Január 24. szerda | 16:30 | 32 - 88 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Szabó István , Vigh Balázs |
Zsíros Akadémia Kőbánya | MTK Budapest | Február 3. szombat | 09:00 | 92 - 43 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Waigand Ágoston , Koncz Ádám |
Vasas Akadémia/C | KKS | Február 4. vasárnap | 09:00 | 141 - 7 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Kutrik Andrea , Szilágyi Zsolt József |
SZPA-HSE U16 | MTK Budapest | Február 10. szombat | 10:00 | 54 - 53 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Porkoláb Mercédesz Anett , Tóth Olivér |
ICT Pilots Farkasrét | Zsíros Akadémia Kőbánya | Február 10. szombat | 11:30 | 32 - 110 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők és VB elnök: Bujtor Péter , Bárány Levente |
KKS | MTK Budapest | Február 11. vasárnap | 11:00 | 23 - 89 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Szőke Gábor , Szilágyi Zsolt József |
BEAC Újbuda KA/M | ICT Pilots Farkasrét | Február 13. kedd | 16:30 | 92 - 35 | BEAC Sporttelep |
Játékvezetők és VB elnök: Győri Ferenc , Vigh Balázs |
KKS | Zsíros Akadémia Kőbánya | Február 15. csütörtök | 18:30 | 35 - 135 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Porkoláb Mercédesz Anett , Miháczi Ádám |
ICT Pilots Farkasrét | Török Flóris Törekvés SE | Február 20. kedd | 18:00 | 64 - 51 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők és VB elnök: Boros Krisztina , Porkoláb Mercédesz Anett |
Zsíros Akadémia Kőbánya | Vasas Akadémia/C | Február 22. csütörtök | 16:00 | 87 - 45 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Darai Zoé Grèta , Kara Zsombor |
Vasas Akadémia/C | ICT Pilots Farkasrét | Február 25. vasárnap | 11:00 | 56 - 59 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Renkecz Máté Gergő , Bíró Brigitta |
Török Flóris Törekvés SE | BEAC Újbuda KA/M | Február 25. vasárnap | 17:15 | 53 - 88 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán Gábor , Pál Roland |
ICT Pilots Farkasrét | SZPA-HSE U16 | Február 27. kedd | 18:00 | 65 - 47 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők és VB elnök: Boros Krisztina , Földesi Boglárka |
SZPA-HSE U16 | KKS | Március 3. vasárnap | 14:00 | 78 - 36 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Konta Csanád János , Miháczi Ádám |
KKS | Török Flóris Törekvés SE | Március 7. csütörtök | 18:30 | 47 - 77 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Kara Zsombor , Meszlényi-Bodnár Zoltán |
MTK Budapest | BEAC Újbuda KA/M | Március 9. szombat | 09:30 | 42 - 69 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Meszlényi-Bodnár Zoltán , Kaluha Csaba |
Török Flóris Törekvés SE | MTK Budapest | Március 17. vasárnap | 18:15 | 55 - 48 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők és VB elnök: Porkoláb Mercédesz Anett , Renkecz Máté Gergő |
ICT Pilots Farkasrét | KKS | Március 19. kedd | 18:00 | 65 - 52 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők és VB elnök: Korpás Máté , Kaluha Csaba |
Török Flóris Törekvés SE | SZPA-HSE U16 | Március 20. szerda | 19:30 | 46 - 49 | Török Flóris Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Porkoláb Mercédesz Anett , Kara Zsombor |
BEAC Újbuda KA/M | Zsíros Akadémia Kőbánya | Március 24. vasárnap | 09:30 | 60 - 82 | BEAC Sporttelep |
Játékvezetők és VB elnök: Gere Kálmán Richárd , Brunner Brúnó |
BEAC Újbuda KA/M | Vasas Akadémia/C | Március 26. kedd | 18:15 | 56 - 41 | BEAC Sporttelep |
Játékvezetők és VB elnök: Boros Krisztina , Meszlényi-Bodnár Zoltán |
KKS | BEAC Újbuda KA/M | Március 27. szerda | 18:15 | 32 - 90 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Kutrik Andrea , Szilágyi Zsolt József |
Zsíros Akadémia Kőbánya | Török Flóris Törekvés SE | Április 6. szombat | 11:00 | 55 - 51 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Porkoláb Mercédesz Anett , Borsos Balázs |
MTK Budapest | ICT Pilots Farkasrét | Április 9. kedd | 17:30 | 44 - 59 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Szilágyi Zsolt József , Horváth Alexandra |
SZPA-HSE U16 | Vasas Akadémia/C | Április 10. szerda | 17:00 | 33 - 62 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Vigh Balázs , Bíró Brigitta |
KKS | SZPA-HSE U16 | Április 11. csütörtök | 18:30 | 55 - 78 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők és VB elnök: Bujtor Péter , Meszlényi-Bodnár Zoltán |
MTK Budapest | KKS | Április 13. szombat | 10:00 | 82 - 55 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők és VB elnök: Kovalcsik Emese Zsófia , Ablonczy Csaba |
BEAC Újbuda KA/M | SZPA-HSE U16 | Április 14. vasárnap | 08:30 | 84 - 31 | BEAC Sporttelep |
Játékvezetők és VB elnök: Magyar Zoltán Gábor , Vigh Balázs |
ICT Pilots Farkasrét | MTK Budapest | Április 17. szerda | 17:30 | 50 - 49 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők és VB elnök: Szilágyi Zsolt József , Kovács Gedeon |
Vasas Akadémia/C | Török Flóris Törekvés SE | Április 20. szombat | 10:00 | 56 - 54 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők és VB elnök: Bátovszky Zsolt , Kovács István |