Budapest, Férfi B - Cziffra Mihály bajnokság - BravosBravos
Műsor - 2023. Október 11. szerda, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló TFSE SeniorTFSE Senior O GY, 72 - 57 1 - 0 VÁRI Balázs (21) (Bravos) MUNTEÁN András Gyula (5) (Bravos ) VÁRI Balázs (8) (Bravos)
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Gombos Márk Bálint
Műsor - 2023. Október 15. vasárnap, 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló Budai TriplaDuplaBudai TriplaDupla I V, 56 - 45 1 - 1 ZSÓTÉR István Zsolt (19) (Bravos) VÁRI Balázs (3) (Bravos ) KATONA József (2) (Bravos)
Aréna: BEAC Sporttelep Játékvezetők: Hervay Tibor, Sancilio Mattia
Műsor - 2023. November 8. szerda, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló Törekvés SETörekvés SE O V, 54 - 74 1 - 2 VÁRI Balázs (14) (Bravos) VÁRI Balázs (3) (Bravos ) KATONA József (4) (Bravos)
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Szőts Dávid István, Bujtor Péter
Műsor - 2023. November 15. szerda, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
5. forduló BEAC KobakBEAC Kobak O GY, 68 - 65 2 - 2 UJVÁRI Attila (18) (Bravos) MUNTEÁN András Gyula (4) (Bravos ) UJVÁRI Attila (5) (Bravos)
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Bagi Bálint
Műsor - 2023. November 22. szerda, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló Szinyei KCSzinyei KC O V, 71 - 74 2 - 3 VÁRI Balázs (23) (Bravos) VÁRI Balázs (3) (Bravos ) KATONA József (5) (Bravos)
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Sancilio Alexis
Műsor - 2023. November 30. csütörtök, 18:55
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló Budafok/BBudafok/B I V, 86 - 70 2 - 4 BÁNSÁGI Attila (25) (Bravos) ANDÓ Péter (4) (Bravos ) BÁNSÁGI Attila (6) (Bravos)
Aréna: Kempelen Farkas Gimnázium Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Hartai Tamás
Műsor - 2023. December 6. szerda, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló Diósdi Sasok KEDiósdi Sasok KE O V, 59 - 73 2 - 5 BÁNSÁGI Attila (16) (Bravos) BÁNSÁGI Attila (4) (Bravos ) ZSÓTÉR István Zsolt (6) (Bravos)
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Tóth Kitti, Szilágyi Zsolt József
Műsor - 2023. December 14. csütörtök, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló HyperTeam-UC-Powear TFTHyperTeam-UC-Powear TFT I V, 72 - 60 2 - 6 ANDÓ Péter (19) (Bravos) ANDÓ Péter (2) (Bravos ) DR. LANTOS Bálint (4) (Bravos)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Fajszi Zsombor Levente
Műsor - 2023. December 20. szerda, 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
10. forduló Cap City CrewCap City Crew O V, 59 - 103 2 - 7 MUNTEÁN András Gyula (18) (Bravos) BÁNSÁGI Attila (1) (Bravos ) KATONA József (3) (Bravos)
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Józsa András Junior, Korompai Zsolt László
Műsor - 2024. Január 10. szerda, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
3. forduló Hobbi SKHobbi SK O V, 48 - 62 2 - 8 MUNTEÁN András Gyula (16) (Bravos) VÁRI Balázs (1) (Bravos ) KATONA József (4) (Bravos)
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Vass Dávid Áron
Műsor - 2024. Január 15. hétfő, 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló Budai Mind1Budai Mind1 I GY, 50 - 72 3 - 8 VÁRI Balázs (22) (Bravos) VÁRI Balázs (3) (Bravos ) VÁRI Balázs (5) (Bravos)
Aréna: Grosics Gyula Általános Iskola Játékvezetők: Hervay Tibor, Sancilio Alexis
Műsor - 2024. Január 24. szerda, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló Budai BikákBudai Bikák O V, 66 - 73 3 - 9 ZSÓTÉR István Zsolt (19) (Bravos) ZSÓTÉR István Zsolt (4) (Bravos ) PÓLIK György Csongor (6) (Bravos)
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti
Műsor - 2024. Január 31. szerda, 19:25
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló 7 + SC7 + SC I GY, 61 - 64 4 - 9 MUNTEÁN András Gyula (17) (Bravos) BÁNSÁGI Attila (2) (Bravos ) VÁRI Balázs (4) (Bravos)
Aréna: Törökugrató Általános Iskola Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Józsa András Junior
Műsor - 2024. Február 6. kedd, 19:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
14. forduló TFSE SeniorTFSE Senior I GY, 73 - 80 5 - 9 VÁRI Balázs (31) (Bravos) VÁRI Balázs (4) (Bravos ) VÁRI Balázs (11) (Bravos)
Aréna: Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás
Műsor - 2024. Február 14. szerda, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
15. forduló Budai TriplaDuplaBudai TriplaDupla O V, 44 - 63 5 - 10 PÓLIK György Csongor (13) (Bravos) ZSÓTÉR István Zsolt (2) (Bravos ) PÓLIK György Csongor (3) (Bravos)
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Bujtor Péter
Műsor - 2024. Február 25. vasárnap, 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
17. forduló Törekvés SETörekvés SE I V, 60 - 59 5 - 11 PÓLIK György Csongor (14) (Bravos) VÁRI Balázs (1) (Bravos ) VÁRI Balázs (4) (Bravos)
Aréna: Kocsis Sándor Sportközpont Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Pál Roland
Műsor - 2024. Március 3. vasárnap, 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
18. forduló BEAC KobakBEAC Kobak I V, 68 - 59 5 - 12 VÁRI Balázs (22) (Bravos) VÁRI Balázs (4) (Bravos ) VÁRI Balázs (6) (Bravos)
Aréna: BEAC Sporttelep Játékvezetők: Gaál István Tamás, B. Németh Kristóf
Műsor - 2024. Március 8. péntek, 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
19. forduló Szinyei KCSzinyei KC I V, 86 - 68 5 - 13 MUNTEÁN András Gyula (17) (Bravos) MUNTEÁN András Gyula (3) (Bravos ) MUNTEÁN András Gyula (4) (Bravos)
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola Játékvezetők: Goda László, Bagi Bálint
Műsor - 2024. Március 27. szerda, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
20. forduló Budafok/BBudafok/B O V, 62 - 73 5 - 14 MUNTEÁN András Gyula (17) (Bravos) MUNTEÁN András Gyula (2) (Bravos ) PÓLIK György Csongor (5) (Bravos)
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt
Műsor - 2024. Április 9. kedd, 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
21. forduló Diósdi Sasok KEDiósdi Sasok KE I GY, 57 - 68 6 - 14 MUNTEÁN András Gyula (16) (Bravos) KATONA József (3) (Bravos ) BÁNSÁGI Attila (5) (Bravos)
Aréna: Eötvös József Általános Iskola Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Vass Dávid Áron
Műsor - 2024. Április 17. szerda, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
22. forduló HyperTeam-UC-Powear TFTHyperTeam-UC-Powear TFT O GY, 50 - 47 7 - 14 KATONA József (13) (Bravos) KATONA József (2) (Bravos ) KATONA József (5) (Bravos)
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Sancilio Alexis
Műsor - 2024. Április 21. vasárnap, 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
23. forduló Cap City CrewCap City Crew I V, 77 - 45 7 - 15 ZSÓTÉR István Zsolt (15) (Bravos) ANDÓ Péter (0) (Bravos ) PÓLIK György Csongor (3) (Bravos)
Aréna: Lázár Ervin Általános Iskola Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szentpáli-Gavallér Csaba
Műsor - 2024. Május 1. szerda, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
24. forduló Budai Mind1Budai Mind1 O
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Szőke Gábor
Műsor - 2024. Május 3. péntek, 20:10
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
25. forduló Budai BikákBudai Bikák I
Aréna: Újbudai Petőfi Sándor Iskola
Műsor - 2024. Május 15. szerda, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
26. forduló 7 + SC7 + SC O
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium
Műsor - 2024. Május 22. szerda, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
16. forduló Hobbi SKHobbi SK I
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium

Vármegyei szövetségek