Budapest, Fiú Serdülő B - Malév ZsiráfokMalév Zsiráfok
Műsor - 2023. November 11. szombat, 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló Radobasket/C-Budaörsi DSERadobasket/C-Budaörsi DSE O GY, 88 - 57 1 - 0 PAPP-NAGY Zoárd Zsolt (26) (Malév Zsiráfok) SZÁSZ-NAGY Dániel (0) (Malév Zsiráfok ) PAPP-NAGY Zoárd Zsolt (4) (Malév Zsiráfok)
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Kovács Gedeon
Műsor - 2023. November 18. szombat, 12:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló Óbudai Kaszások/CÓbudai Kaszások/C I V, 92 - 26 1 - 1 SZÁSZ-NAGY Dániel (9) (Malév Zsiráfok) SZÁSZ-NAGY Dániel (0) (Malév Zsiráfok ) LI Mu (3) (Malév Zsiráfok)
Aréna: III. kerületi Sporttelep Játékvezetők: Komáromi Brigitta Tünde, Puskás Ágnes Réka
Műsor - 2023. November 25. szombat, 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
3. forduló Zsíros Akadémia KőbányaZsíros Akadémia Kőbánya I V, 71 - 24 1 - 2 GULYÁS Bence András (8) (Malév Zsiráfok) GULYÁS Bence András (0) (Malév Zsiráfok ) GULYÁS Bence András (2) (Malév Zsiráfok)
Aréna: Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Borsos Balázs, Meszlényi-Bodnár Zoltán
Műsor - 2023. December 2. szombat, 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló TFSE U14/BTFSE U14/B O GY, 53 - 35 2 - 2 GULYÁS Bence András (18) (Malév Zsiráfok) GULYÁS Bence András (1) (Malév Zsiráfok ) GULYÁS Bence András (3) (Malév Zsiráfok)
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Hőgerl Bence
Műsor - 2023. December 9. szombat, 12:20
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
5. forduló BudafokBudafok I V, 79 - 64 2 - 3 GULYÁS Bence András (24) (Malév Zsiráfok) GULYÁS Bence András (0) (Malév Zsiráfok ) LI Mu (2) (Malév Zsiráfok)
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Szilágyi Zsolt József
Műsor - 2024. Január 14. vasárnap, 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Újbuda BasketÚjbuda Basket O GY, 128 - 20 3 - 3 LI Mu (29) (Malév Zsiráfok) GULYÁS Bence András (0) (Malév Zsiráfok ) HARTMANN Tibor Gábor (4) (Malév Zsiráfok)
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Bíró Brigitta
Műsor - 2024. Január 20. szombat, 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló Óbudai Kaszások/CÓbudai Kaszások/C O V, 72 - 89 3 - 4 LI Mu (25) (Malév Zsiráfok) LI Mu (1) (Malév Zsiráfok ) PAPP-NAGY Zoárd Zsolt (2) (Malév Zsiráfok)
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kovalcsik Emese Zsófia
Műsor - 2024. Január 27. szombat, 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló Radobasket/C-Budaörsi DSERadobasket/C-Budaörsi DSE I GY, 35 - 99 4 - 4 LI Mu (27) (Malév Zsiráfok) GULYÁS Bence András (0) (Malév Zsiráfok ) LI Mu (3) (Malév Zsiráfok)
Aréna: Bálint Márton Általános és Középiskola Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Puskás Ágnes Réka
Műsor - 2024. Január 30. kedd, 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló SZPA-HSE U14SZPA-HSE U14 I GY, 49 - 73 5 - 4 LI Mu (28) (Malév Zsiráfok) SZÁSZ-NAGY Dániel (0) (Malév Zsiráfok ) LI Mu (4) (Malév Zsiráfok)
Aréna: HIT Park Labdacsarnok Játékvezetők: Szabó István, Vigh Balázs
Műsor - 2024. Február 3. szombat, 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló Újbuda BasketÚjbuda Basket I GY, 49 - 92 6 - 4 LI Mu (33) (Malév Zsiráfok) GULYÁS Bence András (0) (Malév Zsiráfok ) LI Mu (7) (Malév Zsiráfok)
Aréna: Őrmezei Általános Iskola Játékvezetők: Sancilio Mattia, Bíró Brigitta
Műsor - 2024. Február 6. kedd, 17:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló Zsíros Akadémia KőbányaZsíros Akadémia Kőbánya O V, 46 - 96 6 - 5 GULYÁS Bence András (22) (Malév Zsiráfok) GULYÁS Bence András (0) (Malév Zsiráfok ) LI Mu (3) (Malév Zsiráfok)
Aréna: Zrínyi Miklós Gimnázium Játékvezetők: Szabó István, Szilágyi Zsolt József
Műsor - 2024. Február 11. vasárnap, 10:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló SZPA-HSE U14SZPA-HSE U14 O GY, 142 - 26 7 - 5 GULYÁS Bence András (36) (Malév Zsiráfok) GULYÁS Bence András (0) (Malév Zsiráfok ) LI Mu (2) (Malév Zsiráfok)
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Játékvezetők: Bujtor Péter, Földesi Boglárka
Műsor - 2024. Február 17. szombat, 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló TFSE U14/BTFSE U14/B I GY, 57 - 67 8 - 5 GULYÁS Bence András (33) (Malév Zsiráfok) GULYÁS Bence András (0) (Malév Zsiráfok ) KOPSA-KOMÁROMI Barnabás (4) (Malév Zsiráfok)
Aréna: Testnevelési Egyetem L2 Terem Játékvezetők: Koncz Ádám, Jankovics Viktor Zsolt
Műsor - 2024. Március 9. szombat, 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
10. forduló BudafokBudafok O GY, 76 - 69 9 - 5 GULYÁS Bence András (31) (Malév Zsiráfok) GULYÁS Bence András (3) (Malév Zsiráfok ) LI Mu (4) (Malév Zsiráfok)
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kaluha Csaba
Műsor - 2024. Április 14. vasárnap, 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
33. forduló Kiss Lenke KAKiss Lenke KA O GY, 80 - 57 10 - 5 GULYÁS Bence András (28) (Malév Zsiráfok) LI Mu (1) (Malév Zsiráfok ) LI Mu (4) (Malév Zsiráfok)
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán
Műsor - 2024. Április 30. kedd, 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
35. forduló Keresztúri SE U13Keresztúri SE U13 I
Aréna: Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Játékvezetők: Földesi Boglárka, Kovács Gerzson
Műsor - 2024. Május 4. szombat, 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
36. forduló Gödi SEGödi SE O
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Műsor - 2024. Május 5. vasárnap, 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
31. forduló Keresztúri SE U13Keresztúri SE U13 O
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Műsor - 2024. Május 6. hétfő, 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
37. forduló Kiss Lenke KAKiss Lenke KA I
Aréna: Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Műsor - 2024. Június 1. szombat, 09:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
32. forduló Gödi SEGödi SE I
Aréna: Huzella Tivadar Általános Iskola

Vármegyei szövetségek