Ranglisták - Budapest, Fiú Serdülő B - 2023/2024 Ranglisták - Budapest, Fiú Serdülő B - 2023/2024
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 li-mu

Li Mu

3 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 13 33
2 csaky-levente

Csáky Levente

1-5 Budafok Budafok 11 16
3 kochnyak-balazs

Kochnyák Balázs

3 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 9 15
4 kerezsi-medard

Kerezsi Medárd

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 9 15
5 orban-bendeguz

Orbán Bendegúz

1-5 Budafok Budafok 8 14
6 gulyas-bence-andras

Gulyás Bence András

5 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 10 13
7 janosi-gergo-mate

Jánosi Gergő Máté

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 9 13
8 ollai-peter

Ollai Péter

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 10 12
9 marossy-kornel

Marossy Kornél

1-5 Budafok Budafok 8 12
10 daroczi-gergo

Daróczi Gergő

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 6 12
11 hammer-vince

Hammer Vince

2 TFSE U14/B TFSE U14/B 4 12
12 kelemen-csongor

Kelemen Csongor

2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 6 12
13 toth-aron

Tóth Áron

1-5 Budafok Budafok 10 12
14 herberth-andras

Herberth András

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 11
15 kis-borisz-milan

Kis Borisz Milán

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 11 11
16 margitics-adam

Margitics Ádám

2 Malév Kobrák Malév Kobrák 10 11
17 borsody-mate-ede

Borsody Máté Ede

1 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 6 11
18 csontos-aron

Csontos Áron

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 11
19 telek-csaba

Telek Csaba

1-2 Gödi SE Gödi SE 8 11
20 zentai-peter

Zentai Péter

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 5 10
21 juhasz-zoltan

Juhász Zoltán

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 10 10
22 balazs-marton-levente

Balázs Márton Levente

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 8 10
23 proksz-gellert

Proksz Gellért

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 7 10
24 toth-balazs

Tóth Balázs

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 10 10
25 fekete-abel-mark

Fekete Ábel Márk

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 7 10
26 nagy-barnabas

Nagy Barnabás

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 12 9
27 toth-bendeguz

Tóth Bendegúz

5 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 9 9
28 sandor-fulop

Sándor Fülöp

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 7 9
29 ruva-pal-raul

Ruva Pál Raul

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 5 9
30 kiss-hindulak-balazs

Kiss-Hindulák Balázs

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 10 9
31 mehes-gergely

Méhes Gergely

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 8 9
32 kopsa-komaromi-barnabas

Kopsa-Komáromi Barnabás

2 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 10 8
33 molnar-milos

Molnár Milos

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 8
34 korompay-kornel

Korompay Kornél

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 10 8
35 keresztes-csaba

Keresztes Csaba

3 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 12 8
36 kovacs-tanno-leo

Kovács-Tanno Leó

5 TFSE U14/B TFSE U14/B 5 8
37 papp-nagy-zoard-zsolt

Papp-Nagy Zoárd Zsolt

2 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 10 8
38 fecsko-bendeguz

Fecskó Bendegúz

1-2 Gödi SE Gödi SE 7 7
39 magyar-adam-barnabas

Magyar Ádám Barnabás

3 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 8 7
40 petohazi-barnabas

Petőházi Barnabás

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 5 7
41 kochnyak-david

Kochnyák Dávid

1 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 8 7
42 bartha-balazs

Bartha Balázs

1-5 Budafok Budafok 9 7
43 toth-zsigmond-lorinc

Tóth Zsigmond Lőrinc

2-3 TFSE U14/B TFSE U14/B 5 7
44 richter-peter

Richter Péter

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 7 7
45 szasz-nagy-daniel

Szász-Nagy Dániel

4 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 13 7
46 mckie-alexander

McKie Alexander

1 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 8 7
47 brunner-adam-emil

Brunner Ádám Emil

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 6 7
48 balint-dome-arpad

Bálint Döme Árpád

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 8 7
49 kiss-akos-balazs

Kiss Ákos Balázs

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 12 7
50 ujvari-bendeguz

Újvári Bendegúz

3 Újbuda Basket Újbuda Basket 3 6
51 klimaj-titusz-oliver

Klimaj Titusz Olivér

1 TFSE U14/B TFSE U14/B 7 6
52 misinszki-adam

Misinszki Ádám

2 Malév Kobrák Malév Kobrák 7 6
53 nagy-zalan

Nagy Zalán

1-5 Budafok Budafok 9 6
54 csontos-erik

Csontos Erik

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 6
55 nagy-peter-soma

Nagy Péter Soma

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 6 6
56 loczi-istvan

Lóczi István

1 Gödi SE Gödi SE 7 6
57 gulyas-rego-bence

Gulyás Regő Bence

3-4 TFSE U14/B TFSE U14/B 6 6
58 temesi-mate

Temesi Máté

1-2 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 8 6
59 inczeffy-vince

Inczeffy Vince

1-5 Budafok Budafok 8 6
60 palotas-zsolt

Palotás Zsolt

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 6 6
61 hartmann-tibor-gabor

Hartmann Tibor Gábor

2 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 11 6
62 fejes-bese

Fejes Bese

2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 6 6
63 kurtan-gabor-domos

Kurtán Gábor Domos

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 6
64 viola-zente

Viola Zente

1-5 Budafok Budafok 7 6
65 baltay-tade-bence

Baltay Tádé Bence

1 TFSE U14/B TFSE U14/B 6 5
66 kovacs-kolos

Kovács Kolos

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 2 5
67 bajor-domonkos

Bajor Domonkos

3 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 5
68 szabo-botond-bulcsu

Szabó Botond Bulcsú

2-3 Gödi SE Gödi SE 6 5
69 moso-szabolcs

Mosó Szabolcs

3 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 9 5
70 ferencz-benedek-soma

Ferencz-Benedek Soma

1-5 Budafok Budafok 5 5
71 pataki-daniel

Pataki Dániel

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 9 5
72 lenkei-levente-felix

Lenkei Levente Félix

2-3 Újbuda Basket Újbuda Basket 2 5
73 pach-armand

Pach Armand

1-3 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 5 5
74 acsai-domonkos

Acsai Domonkos

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 9 5
75 harmati-levente

Harmati Levente

1-2 Gödi SE Gödi SE 7 5
76 bereczki-szilard

Bereczki Szilárd

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 10 5
77 kun-adam-peter

Kun Ádám Péter

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 5
78 suke-daniel

Süke Dániel

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 5
79 kadar-bence

Kádár Bence

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 8 5
80 bata-botond

Bata Botond

1 Újbuda Basket Újbuda Basket 2 5
81 gyor-balazs

Győr Balázs

1-5 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 5 5
82 specziar-oliver

Specziár Olivér

1-2 Újbuda Basket Újbuda Basket 8 5
83 burghardt-bertold

Burghardt Bertold

4 TFSE U14/B TFSE U14/B 7 4
84 demjen-balint-benett

Demjén Bálint Benett

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 11 4
85 nemet-zoltan

Német Zoltán

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 7 4
86 sipos-aladar

Sipos Aladár

2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 5 4
87 kuti-elliot-feranmi

Kuti Elliot Feranmi

4-5 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 10 4
88 kocse-kornel

Köcse Kornél

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 8 4
89 keresztes-samuel

Keresztes Sámuel

5 Újbuda Basket Újbuda Basket 3 4
90 olah-zsigmond-peter

Oláh Zsigmond Péter

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 5 4
91 mark-szilard-leonard

Márk Szilárd Leonárd

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 13 4
92 szigeti-agoston

Szigeti Ágoston

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 10 4
93 vandenbussche-armin-steven

Vandenbussche Ármin Steven

4 TFSE U14/B TFSE U14/B 4 4
94 vigh-balazs

Vigh Balázs

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 10 4
95 tallai-zarand

Tállai Zaránd

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 11 4
96 kossik-mate

Kossik Máté

1-2 TFSE U14/B TFSE U14/B 9 4
97 udvardi-lakos-gergely-domos

Udvardi-Lakos Gergely Domos

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 6 4
98 hamza-hunor-jutocsa

Hamza Hunor Jutocsa

1-5 Budafok Budafok 8 4
99 pataki-benedek-agoston

Pataki Benedek Ágoston

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 7 4
100 neszmelyi-papp-huba

Neszmélyi-Papp Huba

3 TFSE U14/B TFSE U14/B 3 3
101 balatoni-miklos-bence

Balatoni Miklós Bence

1-3 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 7 3
102 fekete-noel-kornel

Fekete Noel Kornél

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 6 3
103 merkl-david

Merkl Dávid

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 8 3
104 terdik-noel

Terdik Noel

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 7 3
105 oszfolk-zsolt

Oszfolk Zsolt

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 8 3
106 marton-csaba-zoltan

Marton Csaba Zoltán

2 Gödi SE Gödi SE 3 3
107 sylvester-marton

Sylvester Márton

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 3
108 abella-pentek-aron

Abella-Péntek Áron

4 Malév Kobrák Malév Kobrák 7 3
109 balogh-felix

Balogh Félix

1-5 Budafok Budafok 11 3
110 auffenberg-marton

Auffenberg Márton

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 12 3
111 balazs-zaper-dominik

Balázs-Záper Dominik

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 7 3
112 csobi-arnold-krisztian

Csöbi Arnold Krisztián

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 9 3
113 szabo-david-bence

Szabó Dávid Bence

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 10 3
114 dutka-illes-johanan

Dutka Illés Johanán

2-4 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 9 3
115 ballago-jonatan

Ballagó Jonatán

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 13 3
116 bohn-levente-janos

Bohn Levente János

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 12 3
117 tallmayer-aron-jozsef

Tallmayer Áron József

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 12 3
118 radnai-jacint-balint

Radnai Jácint Bálint

3 TFSE U14/B TFSE U14/B 7 3
119 tenke-aron

Tenke Áron

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 9 3
120 rasztik-bende-bors

Rasztik Bende Bors

3 TFSE U14/B TFSE U14/B 5 3
121 sovari-kristof

Sóvári Kristóf

2 Gödi SE Gödi SE 2 3
122 nemeth-botond

Németh Botond

3-4 Gödi SE Gödi SE 7 3
123 bucsuk-daniel

Bucsuk Dániel

2 Újbuda Basket Újbuda Basket 6 3
124 devai-mate

Dévai Máté

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 7 3
125 kaba-levent

Kaba Levent

1 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 8 3
126 tuzson-mark

Tuzson Márk

1-3 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 12 3
127 varallyay-koppany

Várallyay Koppány

4 TFSE U14/B TFSE U14/B 6 3
128 somogyi-doman

Somogyi Domán

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 2
129 wanjau-kachubi-aziz-hamzah

Wanjau-Kachubi Aziz Hamzah

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 6 2
130 molnar-benjamin

Molnár Benjámin

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 6 2
131 martinez-donat-aron

Martinez Donát Áron

2-3 TFSE U14/B TFSE U14/B 5 2
132 harazin-nandor-marton

Harazin Nándor Márton

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 2
133 budai-adam

Budai Ádám

2 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 8 2
134 csizmazia-kornel

Csizmazia Kornél

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 3 2
135 awad-imad-aldin

Awad Imad Aldin

2 Gödi SE Gödi SE 3 2
136 helfer-daniel

Helfer Dániel

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 7 2
137 olti-tamas

Olti Tamás

5 TFSE U14/B TFSE U14/B 4 2
138 sallai-antal-botond

Sallai Antal Botond

2 Malév Kobrák Malév Kobrák 10 2
139 geczy-szabo-david

Géczy-Szabó Dávid

3 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 9 2
140 zila-aron-laszlo

Zila Áron László

5 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 2
141 kurti-roland

Kürti Roland

3 Újbuda Basket Újbuda Basket 7 2
142 perei-aron

Perei Áron

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 12 2
143 tarnoki-barnabas

Tárnoki Barnabás

3-4 TFSE U14/B TFSE U14/B 7 2
144 bonifert-peter

Bonifert Péter

3 Malév Kobrák Malév Kobrák 10 2
145 fizesan-artur-mihaly

Fizesan Artúr Mihály

1-2 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 6 2
146 soos-marton

Soós Márton

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 4 2
147 sponga-balint

Sponga Bálint

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 2
148 maka-david-laszlo

Maka Dávid László

4 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 6 2
149 simon-ferenc

Simon Ferenc

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 6 2
150 vecseri-zoltan

Vecseri Zoltán

1-2 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 4 2
151 geszler-domonkos-mihaly

Geszler Domonkos Mihály

1-2 Gödi SE Gödi SE 8 2
152 berlinger-mark

Berlinger Márk

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 7 2
153 fehervari-zsombor

Fehérvári Zsombor

3 TFSE U14/B TFSE U14/B 5 2
154 kovacs-vencel-david

Kovács Vencel Dávid

1 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 11 2
155 nagy-oliver-benedek

Nagy Olivér Benedek

3 Újbuda Basket Újbuda Basket 7 2
156 mohacsi-barnabas

Mohácsi Barnabás

3 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 6 2
157 olah-zeteny

Oláh Zétény

1-3 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 4 2
158 bedecs-marton

Bedécs Márton

2 Újbuda Basket Újbuda Basket 3 2
159 liptak-balint

Lipták Bálint

1 Malév Kobrák Malév Kobrák 9 2
160 gyurko-patrik

Gyurkó Patrik

1-5 Budafok Budafok 1 2
161 lukacs-adam

Lukács Ádám

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 5 1
162 jakab-gergo

Jakab Gergő

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 1 1
163 roszik-adam

Roszik Ádám

5 TFSE U14/B TFSE U14/B 2 1
164 monostori-balint

Monostori Bálint

2 TFSE U14/B TFSE U14/B 5 1
165 gyorgy-mozes-mark

György-Mózes Márk

3 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 8 1
166 pataky-lorinc

Pataky Lőrinc

2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 5 1
167 kali-adam-daniel

Káli Ádám Dániel

3-4 TFSE U14/B TFSE U14/B 3 1
168 laszlo-botond-viktor

László Botond Viktor

2 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 3 1
169 forizs-istvan

Fórizs István

1-2 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 3 1
170 buss-aron

Buss Áron

1-5 Óbudai Kaszások/C Óbudai Kaszások/C 5 1
171 balogh-akos

Balogh Ákos

2 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 12 1
172 sos-kristof-zsolt

Sós Kristóf Zsolt

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 8 1
173 ivan-krall-ambrus

Iván-Králl Ambrus

3 Újbuda Basket Újbuda Basket 4 1
174 kapitany-milan

Kapitány Milán

1-2 Újbuda Basket Újbuda Basket 4 1
175 markovits-mihaly-david

Markovits Mihály Dávid

3 Malév Zsiráfok Malév Zsiráfok 10 1
176 namesnik-noel-geza

Namesnik Noel Géza

1 Újbuda Basket Újbuda Basket 3 1
177 nemes-szabo-bence

Nemes-Szabó Bence

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 11 1
178 ivan-botond-andras

Iván Botond András

3 TFSE U14/B TFSE U14/B 7 1
179 berecz-bolvary-erik-daniel

Berecz-Bolváry Erik Dániel

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 1
180 bognar-alex

Bognár Alex

3 Óbudai Kaszások/D Óbudai Kaszások/D 6 1
181 ujlakan-kolos

Ujlakán Kolos

3 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 8 1
182 toth-benedek-vendel

Tóth Benedek Vendel

1 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 5 1
183 palfi-fulop-kristof

Pálfi Fülöp Kristóf

4-5 TFSE U14/B TFSE U14/B 6 1
184 toth-kakucs-vince

Tóth-Kakucs Vince

1 Gödi SE Gödi SE 4 1
185 cserfalvi-mate-viktor

Cserfalvi Máté Viktor

2-3 Újbuda Basket Újbuda Basket 2 1
186 csuka-robert

Csuka Róbert

1-3 SZPA-HSE U14 SZPA-HSE U14 9 1
187 szabo-mihaly-simon

Szabó Mihály Simon

2-3 TFSE U14/B TFSE U14/B 3 1
188 schok-benedek

Schök Benedek

1-5 Budafok Budafok 10 1
189 takacs-dominik-gabor

Takács Dominik Gábor

1-5 Budafok Budafok 2 1
190 kuti-barnabas

Kuti Barnabás

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 10 1
191 varga-frigyes

Varga Frigyes

2 TFSE U14/B TFSE U14/B 3 1
192 schock-zalan

Schöck Zalán

1-5 Budafok Budafok 3 1
193 patkos-kristof-istvan

Patkós Kristóf István

3 Újbuda Basket Újbuda Basket 7 1
194 szucs-zoard-zoltan

Szűcs Zoárd Zoltán

2 Keresztúri SE U13 Keresztúri SE U13 9 1
195 sipula-mark-peter

Sipula Márk Péter

3 Újbuda Basket Újbuda Basket 8 1
196 hokker-daniel

Hokker Dániel

1-2 Újbuda Basket Újbuda Basket 5 1
197 koszoru-keszi-nimrod

Koszoru-Keszi Nimród

1 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 Zsíros Akadémia Kőbánya 2012 8 1
198 szeles-mate

Szeles Máté

1-5 Budafok Budafok 3 1
199 gyori-bende

Győri Bende

1 Zsíros Akadémia Kőbánya Zsíros Akadémia Kőbánya 2 1
200 garbacz-ambrus

Garbacz Ambrus

1-5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 10 1
201 molnar-miklos-andras

Molnár Miklós András

1-3 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 9 1
202 kuty-robert

Kuty Róbert

3 Radobasket/C-Budaörsi DSE Radobasket/C-Budaörsi DSE 3 1
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek