Ranglisták - Budapest, Női A - Cziffra Mihály bajnokság - 2023/2024 Ranglisták - Budapest, Női A - Cziffra Mihály bajnokság - 2023/2024
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 benyovszki-petra

Benyovszki Petra

4 Parthus SE Parthus SE 13 51
2 majusi-eszter

Májusi Eszter

3-4 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 11 38
3 turnar-ildiko

Turnár Ildikó

2 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 14 34
4 ujvary-judit

Ujváry Judit

4 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 9 30
5 kesoi-szabo-eniko

Késői-Szabó Enikő

4 Törekvés SE Törekvés SE 8 29
6 partine-szilagyi-gabriella

Partiné Szilágyi Gabriella

5 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 14 29
7 kaltenecker-eszter

Kaltenecker Eszter

1 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 13 27
8 brixel-monika

Brixel Mónika

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 12 22
9 katona-bianka-krisztina

Katona Bianka Krisztina

2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 22
10 papp-izisz

Papp Ízisz

1-2 Parthus SE Parthus SE 13 21
11 weisz-tiba-klara-julianna

Weisz-Tiba Klára Julianna

3 BEAC Budafok BEAC Budafok 12 21
12 kutrik-dora

Kutrik Dóra

3 Külker SC Külker SC 14 20
13 szeplaki-marta

Széplaki Márta

3 Törekvés SE Törekvés SE 14 19
14 farkas-gabriella

Farkas Gabriella

1 Párkány Street Párkány Street 13 18
15 herczeg-sarolta-monika

Herczeg Sarolta Mónika

5 Külker SC Külker SC 11 18
16 sipos-mirjam

Sipos Mirjam

1-2 BEAC Muff BEAC Muff 9 17
17 szekely-horvath-zsuzsanna

Székely-Horváth Zsuzsanna

4 Külker SC Külker SC 12 17
18 bencso-maria

Bencsó Mária

5 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 13 16
19 pfandler-dorottya-csenge

Pfandler Dorottya Csenge

4 Kék Rókák Kék Rókák 12 16
20 elesne-ilias-eszter

Élesné Iliás Eszter

1-2 BEAC Senior BEAC Senior 8 16
21 marias-fruzsina

Máriás Fruzsina

1-2 Monor SE Monor SE 10 16
22 kiss-diana

Kiss Diána

3 BEAC BLSE BEAC BLSE 12 15
23 tilkne-zam-eszter

Tilkné Zám Eszter

3 BEAC BLSE BEAC BLSE 11 15
24 regdanszki-tamara

Regdánszki Tamara

4-5 Monor SE Monor SE 13 15
25 rohodi-julia-magdolna

Rohodi Júlia Magdolna

4 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 9 14
26 ozsvath-hegedus-monika

Ozsváth-Hegedüs Mónika

4 BEAC Budafok BEAC Budafok 10 14
27 harosi-nikoletta

Hárosi Nikoletta

1 Párkány Street Párkány Street 14 14
28 sarosi-judit

Sárosi Judit

2-3 BEAC Senior BEAC Senior 13 13
29 kranjecz-zsuzsanna-maria

Kranjecz Zsuzsanna Mária

2 BEAC BLSE BEAC BLSE 11 13
30 edes-luca-alma

Édes Luca Alma

5 Parthus SE Parthus SE 5 13
31 balog-bianka

Balog Bianka

2-3 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 14 12
32 paroczi-kata

Paróczi Kata

1 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 8 12
33 majsai-virag

Majsai Virág

2-3 BEAC Bics BEAC Bics 11 12
34 kara-helga

Kara Helga

4 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 11 12
35 seres-katalin

Seres Katalin

3 Párkány Street Párkány Street 14 12
36 szabarine-foyta-dorottya-maria

Szabariné Foyta Dorottya Mária

1 BEAC Muff BEAC Muff 10 12
37 papp-boroka

Papp Boróka

4 BEAC BLSE BEAC BLSE 13 12
38 dory-viktoria-bianka

Dőry Viktória Bianka

2 BEAC Budafok BEAC Budafok 13 12
39 papp-lilla

Papp Lilla

1-2 Parthus SE Parthus SE 14 12
40 ratkai-zsofia

Rátkai Zsófia

2-3 BEAC Bics BEAC Bics 9 11
41 janosi-aradi-zita

Jánosi-Aradi Zita

4 Külker SC Külker SC 6 11
42 adamik-reka

Adamik Réka

2-3 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 5 11
43 viszota-krisztina

Viszota Krisztina

1 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 14 11
44 strbik-zsofia-anna

Strbik Zsófia Anna

4 Törekvés SE Törekvés SE 12 10
45 szabone-rohodi-anna-gabriella

Szabóné Rohodi Anna Gabriella

1 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 5 10
46 gulyas-anna-sara

Gulyás Anna Sára

3 BEAC Budafok BEAC Budafok 9 10
47 szabo-bettina-greta

Szabó Bettina Gréta

1 Külker SC Külker SC 12 10
48 perei-vivien

Perei Vivien

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 12 10
49 szabo-andrea-brigitta

Szabó Andrea Brigitta

3 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 8 9
50 soltesz-viktoria

Soltész Viktória

4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 10 9
51 erdodi-marta-krisztina

Erdődi Márta Krisztina

5 Külker SC Külker SC 11 9
52 pasztor-sara

Pásztor Sára

5 Kék Rókák Kék Rókák 5 9
53 veres-orsolya

Veres Orsolya

2-3 BEAC Bics BEAC Bics 10 9
54 szucs-balogh-ramona-brigitta

Szűcs-Balogh Ramóna Brigitta

3 BEAC Muff BEAC Muff 6 9
55 magyari-bianka-anna

Magyari Bianka Anna

2 Törekvés SE Törekvés SE 10 9
56 darnot-anna-borbala

Darnót Anna Borbála

2 Kék Rókák Kék Rókák 14 9
57 tarnai-kata

Tarnai Kata

2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 10 8
58 szigetine-egyedi-beatrix

Szigetiné Egyedi Beatrix

4-5 BEAC Senior BEAC Senior 11 8
59 nemeth-fanni-janka

Németh Fanni Janka

1 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 4 8
60 budanovics-noemi

Budánovics Noémi

3 BEAC BLSE BEAC BLSE 8 8
61 sipos-nagy-boglarka

Sipos-Nagy Boglárka

2 BEAC Muff BEAC Muff 8 7
62 szammer-anett

Szammer Anett

3 Kék Rókák Kék Rókák 13 7
63 karlocai-daniella

Karlócai Daniella

4 BEAC BLSE BEAC BLSE 11 7
64 mahmoud-sara-eszter

Mahmoud Sára Eszter

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 9 7
65 nagy-viktoria

Nagy Viktória

4 BEAC BLSE BEAC BLSE 2 7
66 fekete-katalin

Fekete Katalin

1 BEAC Muff BEAC Muff 7 7
67 trikkal-anna

Trikkal Anna

4-5 Monor SE Monor SE 13 7
68 lovas-rebeka-anna

Lovas Rebeka Anna

1-2 Monor SE Monor SE 4 7
69 nyitrai-katalin

Nyitrai Katalin

5 BEAC Muff BEAC Muff 11 7
70 toth-melinda-gabriella

Tóth Melinda Gabriella

5 Párkány Street Párkány Street 6 7
71 siska-izsak-judit

Siska-Izsák Judit

3 BEAC Budafok BEAC Budafok 10 7
72 lanczkor-nikolett

Lanczkor Nikolett

1-2 BEAC Bics BEAC Bics 13 6
73 hajna-sarolta

Hajna Sarolta

4-5 Parthus SE Parthus SE 11 6
74 angyal-reka

Angyal Réka

4 BEAC Muff BEAC Muff 13 6
75 sagat-dora-veronika

Sagát Dóra Veronika

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 8 6
76 koltai-regina-szofia

Koltai Regina Szófia

1-2 Monor SE Monor SE 8 6
77 papp-tunde-angela

Papp Tünde Angéla

1-2 Parthus SE Parthus SE 14 6
78 kenderesne-fejes-adrienn

Kenderesné Fejes Adrienn

3 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 5 6
79 herendi-zsofia

Herendi Zsófia

1 Kék Rókák Kék Rókák 13 6
80 porpaczi-eniko

Porpáczi Enikő

2 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 14 5
81 soos-edit

Soós Edit

1 BEAC Muff BEAC Muff 13 5
82 toth-varnai-katalin

Tóth-Várnai Katalin

5 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 10 5
83 kajtar-bianka-sara

Kajtár Bianka Sára

2-3 BEAC Bics BEAC Bics 12 5
84 varjasi-eva

Varjasi Éva

1-2 Monor SE Monor SE 9 5
85 czina-odry-anita

Czina-Ódry Anita

2 Külker SC Külker SC 10 5
86 hajdu-dora

Hajdu Dóra

1-2 BEAC Bics BEAC Bics 7 5
87 hidas-andrea

Hidas Andrea

3-4 BEAC Senior BEAC Senior 14 5
88 sandorfi-reka

Sándorfi Réka

3 BEAC Muff BEAC Muff 7 5
89 novak-anett

Novák Anett

2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 9 5
90 hetenyi-renata

Hetényi Renáta

3 BEAC Budafok BEAC Budafok 12 4
91 nagypal-rebeka

Nagypál Rebeka

1-2 BEAC Bics BEAC Bics 13 4
92 solyom-mira-eliana

Sólyom Míra Eliána

3 Törekvés SE Törekvés SE 12 4
93 gerstenmayer-detti

Gerstenmayer Detti

4-5 Monor SE Monor SE 10 4
94 radvanyi-rebeka-judit

Radványi Rebeka Judit

4-5 Monor SE Monor SE 10 4
95 novotarski-csenge-virag

Novotarski Csenge Virág

4-5 Monor SE Monor SE 8 4
96 horvath-zsofia-anna

Horváth Zsófia Anna

3 Kék Rókák Kék Rókák 14 4
97 gangl-kinga-fruzsina

Gangl Kinga Fruzsina

1 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 11 4
98 szabo-anna-julia

Szabó Anna Júlia

3 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 12 4
99 varga-anna

Varga Anna

1-2 BEAC Senior BEAC Senior 10 4
100 berczine-mihalik-katalin

Bércziné Mihalik Katalin

3 Külker SC Külker SC 11 4
101 nagyne-fogas-ildiko

Nagyné Fogas Ildikó

4-5 BEAC Senior BEAC Senior 12 4
102 monoki-bandi-beatrix

Monoki-Bandi Beatrix

1 Külker SC Külker SC 9 4
103 losonczy-orsolya-etelka

Losonczy Orsolya Etelka

3-4 BEAC Senior BEAC Senior 7 4
104 sziraki-edit

Sziráki Edit

4-5 BEAC Bics BEAC Bics 11 4
105 dely-szilvia

Dely Szilvia

4 BEAC BLSE BEAC BLSE 11 3
106 gyarmati-eszter

Gyarmati Eszter

4 Párkány Street Párkány Street 12 3
107 morcz-viktoria

Morcz Viktória

2-3 BEAC BLSE BEAC BLSE 2 3
108 szucs-bettina-marta

Szűcs Bettina Márta

1 Törekvés SE Törekvés SE 10 3
109 kohl-alexandra

Kőhl Alexandra

1 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 12 3
110 dr-paulicskane-kallo-zsuzsanna

Dr. Paulicskáné Kalló Zsuzsanna

2 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 6 3
111 vajai-virag-viktoria

Vajai Virág Viktória

1 Törekvés SE Törekvés SE 12 3
112 vaits-petra

Váits Petra

1 BEAC Bics BEAC Bics 11 3
113 kunert-bibor-mara

Kunert Bíbor Mara

2-3 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 13 3
114 szondi-agnes-zsuzsanna

Szondi Ágnes Zsuzsanna

2 Külker SC Külker SC 10 3
115 dr-sipos-onyestyak-nikoletta

Dr. Sipos-Onyestyák Nikoletta

2 Párkány Street Párkány Street 10 3
116 fricska-luca

Fricska Luca

2-3 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 11 3
117 dr-logo-emma

Dr Lógó Emma

4-5 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 5 3
118 nanasi-zsofia-anna

Nánási Zsófia Anna

4-5 Monor SE Monor SE 7 3
119 orban-ildiko

Orbán Ildikó

3-4 BEAC Senior BEAC Senior 14 3
120 fricska-zsofi

Fricska Zsófi

2-3 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 9 2
121 szalai-luca-laura

Szalai Luca Laura

4 Törekvés SE Törekvés SE 7 2
122 fodor-krisztina

Fodor Krisztina

1 BEAC Budafok BEAC Budafok 14 2
123 hajna-luca

Hajna Luca

2-3 Parthus SE Parthus SE 13 2
124 takacs-edit

Takács Edit

1 Párkány Street Párkány Street 11 2
125 devay-kata

Dévay Kata

3-4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 7 2
126 bundi-daniella

Bundi Daniella

4 Kék Rókák Kék Rókák 11 2
127 benko-gloria

Benkő Glória

4 Párkány Street Párkány Street 3 2
128 mangliar-vanda-mariann

Mangliár Vanda Mariann

2-3 BEAC Bics BEAC Bics 8 2
129 karpati-csilla-veronika

Kárpáti Csilla Veronika

3 Külker SC Külker SC 10 2
130 csutak-anna-dorka

Csutak Anna Dorka

3 Parthus SE Parthus SE 5 2
131 albert-dora

Albert Dóra

3-4 BEAC Bics BEAC Bics 8 2
132 bak-edina

Bak Edina

3 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 13 2
133 raus-vivien

Raus Vivien

2-3 BEAC Muff BEAC Muff 3 2
134 balintne-hegedus-magdolna-ildiko

Bálintné Hegedűs Magdolna Ildikó

1 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 6 2
135 laknerfyne-lefkanics-orsolya

Laknerfyné Lefkánics Orsolya

3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 2 2
136 wejmola-andrea

Wejmola Andrea

2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 5 2
137 bercesi-dora

Bércesi Dóra

3 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 7 2
138 lanyi-lena-monika

Lányi Léna Mónika

4 Törekvés SE Törekvés SE 1 2
139 szabo-alexandra

Szabó Alexandra

4 Törekvés SE Törekvés SE 2 2
140 fetzer-emma-rozi

Fetzer Emma Rozi

4-5 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 5 1
141 soltesz-adrienn

Soltész Adrienn

4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 3 1
142 palfy-nora

Pálfy Nóra

3 Parthus SE Parthus SE 6 1
143 varga-dora

Varga Dóra

2 Kék Rókák Kék Rókák 11 1
144 hujberne-mile-veronika

Hujberné Mile Veronika

3 BEAC Budafok BEAC Budafok 13 1
145 strupka-renata

Strupka Renáta

1 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 1
146 garai-eszter

Garai Eszter

1 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 1 1
147 cseh-szombathy-flora-zelma

Cseh-Szombathy Flóra Zelma

1 Kék Rókák Kék Rókák 13 1
148 rozsas-anita

Rózsás Anita

5 Törekvés SE Törekvés SE 5 1
149 puskas-agnes-reka

Puskás Ágnes Réka

3 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 14 1
150 szudolszkyne-czipott-sejla-zseni

Szudolszkyné Czipott Sejla Zseni

3 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 3 1
151 zatrok-nora

Zátrok Nóra

1 Monor SE Monor SE 5 1
152 hetenyi-viktoria

Hetényi Viktória

1 BEAC Budafok BEAC Budafok 7 1
153 halauca-anna-roxana

Halauca Anna Roxána

3 Monor SE Monor SE 7 1
154 cseh-ilona-borbala

Cseh Ilona Borbála

2 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 14 1
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek