Ranglisták - Budapest, Női A - Cziffra Mihály bajnokság - 2023/2024 Ranglisták - Budapest, Női A - Cziffra Mihály bajnokság - 2023/2024
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 benyovszki-petra

Benyovszki Petra

4 Parthus SE Parthus SE 13 111
2 kutrik-dora

Kutrik Dóra

3 Külker SC Külker SC 14 83
3 turnar-ildiko

Turnár Ildikó

2 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 14 82
4 pfandler-dorottya-csenge

Pfandler Dorottya Csenge

4 Kék Rókák Kék Rókák 12 75
5 darnot-anna-borbala

Darnót Anna Borbála

2 Kék Rókák Kék Rókák 14 75
6 kiss-diana

Kiss Diána

3 BEAC BLSE BEAC BLSE 12 69
7 ozsvath-hegedus-monika

Ozsváth-Hegedüs Mónika

4 BEAC Budafok BEAC Budafok 10 68
8 kaltenecker-eszter

Kaltenecker Eszter

1 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 13 64
9 partine-szilagyi-gabriella

Partiné Szilágyi Gabriella

5 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 14 63
10 papp-boroka

Papp Boróka

4 BEAC BLSE BEAC BLSE 13 57
11 tarnai-kata

Tarnai Kata

2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 10 55
12 szammer-anett

Szammer Anett

3 Kék Rókák Kék Rókák 13 54
13 szabo-anna-julia

Szabó Anna Júlia

3 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 12 54
14 sipos-mirjam

Sipos Mirjam

1-2 BEAC Muff BEAC Muff 9 53
15 seres-katalin

Seres Katalin

3 Párkány Street Párkány Street 14 53
16 kara-helga

Kara Helga

4 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 11 52
17 papp-izisz

Papp Ízisz

1-2 Parthus SE Parthus SE 13 52
18 szeplaki-marta

Széplaki Márta

3 Törekvés SE Törekvés SE 14 51
19 farkas-gabriella

Farkas Gabriella

1 Párkány Street Párkány Street 13 50
20 elesne-ilias-eszter

Élesné Iliás Eszter

1-2 BEAC Senior BEAC Senior 8 49
21 horvath-zsofia-anna

Horváth Zsófia Anna

3 Kék Rókák Kék Rókák 14 49
22 majsai-virag

Majsai Virág

2-3 BEAC Bics BEAC Bics 11 48
23 czina-odry-anita

Czina-Ódry Anita

2 Külker SC Külker SC 10 47
24 soos-edit

Soós Edit

1 BEAC Muff BEAC Muff 13 47
25 gangl-kinga-fruzsina

Gangl Kinga Fruzsina

1 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 11 46
26 vitez-lili

Vitéz Lili

1 BEAC BLSE BEAC BLSE 11 46
27 szabo-bettina-greta

Szabó Bettina Gréta

1 Külker SC Külker SC 12 46
28 perei-vivien

Perei Vivien

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 12 45
29 sipos-nagy-boglarka

Sipos-Nagy Boglárka

2 BEAC Muff BEAC Muff 8 45
30 kranjecz-zsuzsanna-maria

Kranjecz Zsuzsanna Mária

2 BEAC BLSE BEAC BLSE 11 45
31 kesoi-szabo-eniko

Késői-Szabó Enikő

4 Törekvés SE Törekvés SE 8 44
32 angyal-reka

Angyal Réka

4 BEAC Muff BEAC Muff 13 44
33 hidas-andrea

Hidas Andrea

3-4 BEAC Senior BEAC Senior 14 43
34 erdodi-marta-krisztina

Erdődi Márta Krisztina

5 Külker SC Külker SC 11 43
35 sari-katalin

Sári Katalin

5 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 5 42
36 nagyne-fogas-ildiko

Nagyné Fogas Ildikó

4-5 BEAC Senior BEAC Senior 12 42
37 hetenyi-renata

Hetényi Renáta

3 BEAC Budafok BEAC Budafok 12 42
38 magyari-bianka-anna

Magyari Bianka Anna

2 Törekvés SE Törekvés SE 10 41
39 szabarine-foyta-dorottya-maria

Szabariné Foyta Dorottya Mária

1 BEAC Muff BEAC Muff 10 40
40 ujvary-judit

Ujváry Judit

4 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 9 39
41 soltesz-viktoria

Soltész Viktória

4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 10 39
42 tilkne-zam-eszter

Tilkné Zám Eszter

3 BEAC BLSE BEAC BLSE 11 38
43 kardos-kata

Kardos Kata

2 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 12 36
44 sziraki-edit

Sziráki Edit

4-5 BEAC Bics BEAC Bics 11 36
45 lanczkor-nikolett

Lanczkor Nikolett

1-2 BEAC Bics BEAC Bics 13 36
46 sagat-dora-veronika

Sagát Dóra Veronika

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 8 36
47 katona-bianka-krisztina

Katona Bianka Krisztina

2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 36
48 majusi-eszter

Májusi Eszter

3-4 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 11 35
49 papp-lilla

Papp Lilla

1-2 Parthus SE Parthus SE 14 34
50 mahmoud-sara-eszter

Mahmoud Sára Eszter

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 9 34
51 weisz-tiba-klara-julianna

Weisz-Tiba Klára Julianna

3 BEAC Budafok BEAC Budafok 12 34
52 harosi-nikoletta

Hárosi Nikoletta

1 Párkány Street Párkány Street 14 34
53 hajna-luca

Hajna Luca

2-3 Parthus SE Parthus SE 13 33
54 trikkal-anna

Trikkal Anna

4-5 Monor SE Monor SE 13 33
55 berczine-mihalik-katalin

Bércziné Mihalik Katalin

3 Külker SC Külker SC 11 32
56 glavinics-anna-julia

Glavinics Anna Júlia

2 Kék Rókák Kék Rókák 14 32
57 dely-szilvia

Dely Szilvia

4 BEAC BLSE BEAC BLSE 11 32
58 nyitrai-katalin

Nyitrai Katalin

5 BEAC Muff BEAC Muff 11 31
59 sarosi-judit

Sárosi Judit

2-3 BEAC Senior BEAC Senior 13 31
60 siska-izsak-judit

Siska-Izsák Judit

3 BEAC Budafok BEAC Budafok 10 31
61 herczeg-sarolta-monika

Herczeg Sarolta Mónika

5 Külker SC Külker SC 11 30
62 orban-ildiko

Orbán Ildikó

3-4 BEAC Senior BEAC Senior 14 30
63 szucs-bettina-marta

Szűcs Bettina Márta

1 Törekvés SE Törekvés SE 10 30
64 fodor-krisztina

Fodor Krisztina

1 BEAC Budafok BEAC Budafok 14 29
65 soltesz-adrienn

Soltész Adrienn

4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 3 28
66 budanovics-noemi

Budánovics Noémi

3 BEAC BLSE BEAC BLSE 8 28
67 brixel-monika

Brixel Mónika

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 12 28
68 novak-anett

Novák Anett

2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 9 28
69 szekely-horvath-zsuzsanna

Székely-Horváth Zsuzsanna

4 Külker SC Külker SC 12 27
70 bencso-maria

Bencsó Mária

5 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 13 27
71 vaits-petra

Váits Petra

1 BEAC Bics BEAC Bics 11 27
72 regdanszki-tamara

Regdánszki Tamara

4-5 Monor SE Monor SE 13 27
73 dory-viktoria-bianka

Dőry Viktória Bianka

2 BEAC Budafok BEAC Budafok 13 26
74 sandorfi-reka

Sándorfi Réka

3 BEAC Muff BEAC Muff 7 25
75 kunert-bibor-mara

Kunert Bíbor Mara

2-3 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 13 25
76 ratkai-zsofia

Rátkai Zsófia

2-3 BEAC Bics BEAC Bics 9 25
77 dr-sipos-onyestyak-nikoletta

Dr. Sipos-Onyestyák Nikoletta

2 Párkány Street Párkány Street 10 25
78 radvanyi-rebeka-judit

Radványi Rebeka Judit

4-5 Monor SE Monor SE 10 24
79 janosi-aradi-zita

Jánosi-Aradi Zita

4 Külker SC Külker SC 6 24
80 szigetine-egyedi-beatrix

Szigetiné Egyedi Beatrix

4-5 BEAC Senior BEAC Senior 11 24
81 hajna-sarolta

Hajna Sarolta

4-5 Parthus SE Parthus SE 11 23
82 kocsis-andrea

Kocsis Andrea

1 Külker SC Külker SC 8 22
83 takacs-edit

Takács Edit

1 Párkány Street Párkány Street 11 22
84 fekete-katalin

Fekete Katalin

1 BEAC Muff BEAC Muff 7 22
85 karpati-csilla-veronika

Kárpáti Csilla Veronika

3 Külker SC Külker SC 10 22
86 szondi-agnes-zsuzsanna

Szondi Ágnes Zsuzsanna

2 Külker SC Külker SC 10 21
87 viszota-krisztina

Viszota Krisztina

1 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 14 21
88 wejmola-andrea

Wejmola Andrea

2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 5 20
89 porpaczi-eniko

Porpáczi Enikő

2 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 14 20
90 veres-orsolya

Veres Orsolya

2-3 BEAC Bics BEAC Bics 10 20
91 kriston-timea

Kriston Tímea

1-2 BEAC Budafok BEAC Budafok 14 20
92 balog-bianka

Balog Bianka

2-3 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 14 20
93 toth-varnai-katalin

Tóth-Várnai Katalin

5 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 10 19
94 varga-dora

Varga Dóra

2 Kék Rókák Kék Rókák 11 19
95 marias-fruzsina

Máriás Fruzsina

1-2 Monor SE Monor SE 10 19
96 herendi-zsofia

Herendi Zsófia

1 Kék Rókák Kék Rókák 13 19
97 hajdu-dora

Hajdu Dóra

1-2 BEAC Bics BEAC Bics 7 19
98 vajai-virag-viktoria

Vajai Virág Viktória

1 Törekvés SE Törekvés SE 12 19
99 varga-anna

Varga Anna

1-2 BEAC Senior BEAC Senior 10 19
100 karlocai-daniella

Karlócai Daniella

4 BEAC BLSE BEAC BLSE 11 18
101 strupka-renata

Strupka Renáta

1 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 8 18
102 turcsics-zsofia

Turcsics Zsófia

1-2 BEAC Budafok BEAC Budafok 13 18
103 szalai-luca-laura

Szalai Luca Laura

4 Törekvés SE Törekvés SE 7 18
104 devay-kata

Dévay Kata

3-4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 7 18
105 kokavecz-anna

Kokavecz Anna

3 Kék Rókák Kék Rókák 12 18
106 farkas-blanka

Farkas Blanka

3-4 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 7 17
107 kajtar-bianka-sara

Kajtár Bianka Sára

2-3 BEAC Bics BEAC Bics 12 17
108 szucs-balogh-ramona-brigitta

Szűcs-Balogh Ramóna Brigitta

3 BEAC Muff BEAC Muff 6 17
109 raus-vivien

Raus Vivien

2-3 BEAC Muff BEAC Muff 3 17
110 sari-nikoletta

Sári Nikoletta

5 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 7 17
111 cseh-szombathy-flora-zelma

Cseh-Szombathy Flóra Zelma

1 Kék Rókák Kék Rókák 13 17
112 fricska-luca

Fricska Luca

2-3 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 11 16
113 balintne-hegedus-magdolna-ildiko

Bálintné Hegedűs Magdolna Ildikó

1 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 6 16
114 papp-tunde-angela

Papp Tünde Angéla

1-2 Parthus SE Parthus SE 14 15
115 szabone-rohodi-anna-gabriella

Szabóné Rohodi Anna Gabriella

1 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 5 15
116 varjasi-eva

Varjasi Éva

1-2 Monor SE Monor SE 9 14
117 marta-bettina

Márta Bettina

3-4 BEAC Senior BEAC Senior 5 14
118 koszegi-zsofia

Kőszegi Zsófia

2-3 BEAC Senior BEAC Senior 9 14
119 szabo-andrea-brigitta

Szabó Andrea Brigitta

1 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 8 14
120 bak-edina

Bak Edina

3 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 13 14
121 gulyas-anna-sara

Gulyás Anna Sára

3 BEAC Budafok BEAC Budafok 9 14
122 brauner-gyongyi

Brauner Gyöngyi

3 BEAC BLSE BEAC BLSE 7 14
123 strbik-zsofia-anna

Strbik Zsófia Anna

4 Törekvés SE Törekvés SE 12 13
124 toth-melinda-gabriella

Tóth Melinda Gabriella

5 Párkány Street Párkány Street 6 13
125 dr-paulicskane-kallo-zsuzsanna

Dr. Paulicskáné Kalló Zsuzsanna

2 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 6 13
126 edes-luca-alma

Édes Luca Alma

5 Parthus SE Parthus SE 5 13
127 adamik-reka

Adamik Réka

2-3 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 5 12
128 nagy-viktoria

Nagy Viktória

4 BEAC BLSE BEAC BLSE 2 12
129 gerstenmayer-detti

Gerstenmayer Detti

4-5 Monor SE Monor SE 10 12
130 novotarski-csenge-virag

Novotarski Csenge Virág

4-5 Monor SE Monor SE 8 12
131 hetenyi-viktoria

Hetényi Viktória

1 BEAC Budafok BEAC Budafok 7 12
132 rohodi-julia-magdolna

Rohodi Júlia Magdolna

4 Csepel-Bontó Csepel-Bontó 9 12
133 bundi-daniella

Bundi Daniella

4 Kék Rókák Kék Rókák 11 12
134 koltai-regina-szofia

Koltai Regina Szófia

1-2 Monor SE Monor SE 8 11
135 balogh-dalma-erika

Balogh Dalma Erika

3-4 BEAC Bics BEAC Bics 12 11
136 cseh-ilona-borbala

Cseh Ilona Borbála

2 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 14 11
137 nagypal-rebeka

Nagypál Rebeka

1-2 BEAC Bics BEAC Bics 13 10
138 rozsas-anita

Rózsás Anita

5 Törekvés SE Törekvés SE 5 10
139 mangliar-vanda-mariann

Mangliár Vanda Mariann

2-3 BEAC Bics BEAC Bics 8 10
140 szilassy-margareta-anna

Szilassy Margaréta Anna

4-5 Parthus SE Parthus SE 11 9
141 paroczi-kata

Paróczi Kata

1 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 8 9
142 solyom-mira-eliana

Sólyom Míra Eliána

3 Törekvés SE Törekvés SE 12 8
143 zagoni-kata-sara

Zágoni Kata Sára

2-3 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 5 8
144 hujberne-mile-veronika

Hujberné Mile Veronika

3 BEAC Budafok BEAC Budafok 13 8
145 kohl-alexandra

Kőhl Alexandra

1 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 12 8
146 monoki-bandi-beatrix

Monoki-Bandi Beatrix

1 Külker SC Külker SC 9 7
147 baloghne-szeplaki-rozsa

Baloghné Széplaki Rózsa

2 Törekvés SE Törekvés SE 11 7
148 barta-zora-boglarka

Barta Zóra Boglárka

4-5 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 11 7
149 palfy-nora

Pálfy Nóra

3 Parthus SE Parthus SE 6 7
150 albert-dora

Albert Dóra

3-4 BEAC Bics BEAC Bics 8 7
151 czako-dorottya

Czakó Dorottya

1-2 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 7 6
152 gal-csilla

Gál Csilla

1-2 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 4 6
153 laknerfyne-lefkanics-orsolya

Laknerfyné Lefkánics Orsolya

3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 2 6
154 puskas-agnes-reka

Puskás Ágnes Réka

3 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 14 6
155 fetzer-emma-rozi

Fetzer Emma Rozi

4-5 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 5 6
156 gaspar-zita

Gáspár Zita

3-4 BEAC Senior BEAC Senior 11 6
157 dr-logo-emma

Dr Lógó Emma

4-5 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 5 6
158 losonczy-orsolya-etelka

Losonczy Orsolya Etelka

3-4 BEAC Senior BEAC Senior 7 6
159 szvitek-barbara

Szvitek Barbara

2-3 Monor SE Monor SE 13 5
160 kenderesne-fejes-adrienn

Kenderesné Fejes Adrienn

3 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 5 5
161 benko-gloria

Benkő Glória

4 Párkány Street Párkány Street 3 5
162 vizy-panna

Vizy Panna

2-3 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 11 5
163 nemeth-fanni-janka

Németh Fanni Janka

1 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 4 5
164 csutak-anna-dorka

Csutak Anna Dorka

3 Parthus SE Parthus SE 5 5
165 morcz-viktoria

Morcz Viktória

2-3 BEAC BLSE BEAC BLSE 2 5
166 nanasi-zsofia-anna

Nánási Zsófia Anna

4-5 Monor SE Monor SE 7 5
167 fricska-zsofi

Fricska Zsófi

2-3 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 9 5
168 zatrok-nora

Zátrok Nóra

1 Monor SE Monor SE 5 5
169 bercesi-dora

Bércesi Dóra

3 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 7 4
170 nadasdi-anna

Nádasdi Anna

3 Monor SE Monor SE 5 4
171 seres-dora

Seres Dóra

1-2 Monor SE Monor SE 6 4
172 sipos-nagy-boglarka

Sipos-Nagy Boglárka

2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 2 4
173 deme-orsolya-lucia

Deme Orsolya Lucia

3 BEAC Budafok BEAC Budafok 5 4
174 nagyne-solti-gabriella

Nagyné Solti Gabriella

2-3 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 2 4
175 fulop-blanka-lilla

Fülöp Blanka Lilla

2 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 3 3
176 stocker-petra-zsuzsa

Stocker Petra Zsuzsa

1 Parthus SE Parthus SE 3 3
177 gyarmati-eszter

Gyarmati Eszter

4 Párkány Street Párkány Street 12 3
178 battsengel-oyunbileg

Battsengel Oyunbileg

3 Józsefvárosi KC Józsefvárosi KC 4 2
179 komora-adrienn

Komora Adrienn

3 Törekvés SE Törekvés SE 6 2
180 banne-gyulai-orsolya-reka

Bánné Gyulai Orsolya Réka

4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 4 2
181 fazekas-lili

Fazekas Lili

2 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 1 2
182 garai-eszter

Garai Eszter

1 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 1 2
183 szel-mirella

Szél Mirella

2-3 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 4 2
184 bozso-katica

Bozsó Katica

1 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 2 2
185 laufer-lili

Laufer Lili

2-3 Monor SE Monor SE 6 2
186 arvayne-komora-klara

Árvayné Komora Klára

5 Törekvés SE Törekvés SE 13 2
187 szabo-alexandra

Szabó Alexandra

4 Törekvés SE Törekvés SE 2 2
188 lovas-rebeka-anna

Lovas Rebeka Anna

1-2 Monor SE Monor SE 4 2
189 pasztor-sara

Pásztor Sára

5 Kék Rókák Kék Rókák 5 1
190 szentkiralyi-reka-vera

Szentkirályi Réka Vera

3 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 2 1
191 penzes-kitti

Pénzes Kitti

3 Ezüst Rókák Ezüst Rókák 3 1
192 pal-flora

Pál Flóra

3-4 Százhalombattai KSE Százhalombattai KSE 5 1
193 szoke-jazmin

Szőke Jázmin

3 REGI Waldorf U23 REGI Waldorf U23 6 1
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek