Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Kanizsa Kosárlabda Klub | O | GY, 81 - 57 | 1 - 0 | GOMBOS Bálint Zalán (20) (Győri KC U18) | BORSA Balázs (1) (Győri KC U18 ) | BORSA Balázs (3) (Győri KC U18) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Földesi Marcell, Bende Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | AKMÉ Körmendi Törpördögök | I | V, 85 - 30 | 1 - 1 | CSAPLÁR-NAGY Márk (11) (Győri KC U18) | BORSA Balázs (0) (Győri KC U18 ) | CZICZÓ Barnabás (1) (Győri KC U18) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Bognár Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szom. U18/B | O | V, 43 - 60 | 1 - 2 | POSTA Máté (17) (Győri KC U18) | POSTA Máté (3) (Győri KC U18 ) | POSTA Máté (2) (Győri KC U18) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Nagy Péter, Bende Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Soproni Tigrisek U18 | I | GY, 63 - 76 | 2 - 2 | GOMBOS Bálint Zalán (22) (Győri KC U18) | KOVÁCS Bence Marcell (2) (Győri KC U18 ) | KOVÁCS Bence Marcell (4) (Győri KC U18) |
Aréna: Belvárosi Sportcsarnok | Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Dr Tallós Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Soproni Sportiskola DUNK | I | GY, 40 - 74 | 3 - 2 | GOMBOS Bálint Zalán (16) (Győri KC U18) | KONTER Máté (2) (Győri KC U18 ) | GOMBOS Bálint Zalán (4) (Győri KC U18) |
Aréna: Novomatic Aréna Kis Terem | Játékvezetők: Wischy Péter Ferenc, Horváth Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Kanizsa Kosárlabda Klub | I | GY, 55 - 61 | 4 - 2 | BOGNÁR Szilárd (18) (Győri KC U18) | BOGNÁR Szilárd (2) (Győri KC U18 ) | BOGNÁR Szilárd (4) (Győri KC U18) |
Aréna: Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. | Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szom. U18/B | I | V, 58 - 46 | 4 - 3 | POSTA Máté (18) (Győri KC U18) | POSTA Máté (3) (Győri KC U18 ) | POSTA Máté (5) (Győri KC U18) |
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium | Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Matucza Gyula |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Soproni Tigrisek U18 | O | GY, 81 - 49 | 5 - 3 | BOGNÁR Szilárd (20) (Győri KC U18) | KRASZNAI Olivér Imre (2) (Győri KC U18 ) | KOVÁCS Bence Marcell (3) (Győri KC U18) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Bende Réka, Bende Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Soproni Sportiskola DUNK | O | GY, 100 - 56 | 6 - 3 | KRASZNAI Olivér Imre (16) (Győri KC U18) | MARICS Milán (2) (Győri KC U18 ) | KRASZNAI Olivér Imre (3) (Győri KC U18) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Nagy Péter, Tamás Anna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | AKMÉ Körmendi Törpördögök | O | V, 66 - 90 | 6 - 4 | GOMBOS Bálint Zalán (25) (Győri KC U18) | KRASZNAI Olivér Imre (2) (Győri KC U18 ) | GOMBOS Bálint Zalán (1) (Győri KC U18) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Nagy Péter, Horváth Márk |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Soproni SI KA SMAFC/B | I | V, 76 - 48 | 6 - 5 | GOMBOS Bálint Zalán (12) (Győri KC U18) | KONTER Máté (3) (Győri KC U18 ) | GOMBOS Bálint Zalán (2) (Győri KC U18) |
Aréna: Novomatic Aréna Kis Terem | Játékvezetők: Buzai Patrik, Wischy Péter Ferenc |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Soproni SI KA SMAFC/B | O | V, 46 - 85 | 6 - 6 | GOMBOS Bálint Zalán (13) (Győri KC U18) | GOMBOS Bálint Zalán (1) (Győri KC U18 ) | GOMBOS Bálint Zalán (2) (Győri KC U18) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Horváth Márk, Bende Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | AKMÉ Körmendi Törpördögök | O | V, 54 - 78 | 6 - 7 | GOMBOS Bálint Zalán (19) (Győri KC U18) | FŰZY Máté Kristóf (1) (Győri KC U18 ) | GOMBOS Bálint Zalán (5) (Győri KC U18) |
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok | Játékvezetők: Nagy Péter, Bende Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szom. U18/B | I | |||||
Aréna: Nagy Lajos Gimnázium |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | AKMÉ Körmendi Törpördögök | I | |||||
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szom. U18/B | O | |||||
Aréna: Egyetemi edzőcsarnok |