Hunbasket
Webshop
Hírek
Csapatok
Játékosok
Műsor
GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE
Elérhetőségek
Versenykiírások - Dokumentumok
Bajnokságok
Bajnokságok
Győr-Moson-Sopron Megye
Krasznai Kupa
Molnár Csaba emléktorna
Regionális Fiú Junior, GYMS
GYMS - Diákolimpia
Regionális Fiú Kadett, GYMS
GYMS - Felkészülési mérkőzések
Hat Város Tornája, GYMS
Regionális Leány Kadett, GYMS
Csapatok - 2023/2024
Válasszon
Győr-Moson-Sopron Megye
Krasznai Kupa
Molnár Csaba emléktorna
Regionális Fiú Junior, GYMS
GYMS - Diákolimpia
Regionális Fiú Kadett, GYMS
GYMS - Felkészülési mérkőzések
Hat Város Tornája, GYMS
Regionális Leány Kadett, GYMS
GYMS - Felkészülési mérkőzések
Sopron KC
MAFC
SMAFC
EGIS Körmend U20
Eisenstadt
GYKC
Sopron Basket
Pöstyén
Prága
Soproni SI KA SKC/A
Körmendi Törpördögök
Soproni SI KA SMAFC/B
Falco KC
Falco KC/B
Szolnoki KA
Szolnoki Bikák
Ifjú Sólymok
Soproni Sportiskolás Bivalyok
Szombathelyi Sportközpont SI
UNI Győr NKA SE
Vienna United Basketball
PVSK NKA
Kanizsa DKK
UNI Győr SZESE
Dávid Kornél Akadémia
Soproni Darazsak U15B
Székely válogatott
Soproni Darazsak U14B
Alba Fehérvár
Teszt1A
Teszt2B
DKKA
Traiskirchen
Sportdarázs-SMAFC
Somorja
Darazsak Spportakadémia
SERCO UNI Győr
Soproni Darazsak U15
Széchenyi
Vas-Villa
Berzsenyi
Soproni SI KA
Darazsak Spportakadémia/B
Soproni SI KA
Soproni Darazsak U17
ETIK&Partners ON!
All Star Bowling
Barátok
Csípős Darazsak
KWBC Körmend
Sportdarázs/A
VESC
Soproni Tigrisek
Falco-Vulcano Energia KC U 18/B
Riga Select
Segle XXI
BŠ Tygři Praha
Rijeka
U16 Hungary
HBA PHYK Academy
Soproni Darazsak Akadémia
Trieste
Soproni SI Bivalykölykök
S B K S a m o r i n
SBK Samorin
Hunyadis Darazsak
Gárdonyis-Fenyős Darazsak
Deákos Darazsak és Bivalykölykök
Jeldik
Lukács
Sport- és Kreatív
Jedlik
Pannonhalma
Széchenyi Old Stars
Aktív SC
MOGAAC
Tatai SE-Griff Cannibals
DVTK MISKOLC (HUN)
PÉCS RÁTGÉBER ACADEMY (HUN)
Nem ismert
Nem ismert
Roth
Szent Orsolya
Darazsak Spportakadémia/C
Német Nemzetiségi
Hunyadi
Fertőszéplak
_Győr
_Sopron
Pannonhalma, Bencés Gimnázium
G á r d o n y i s-F e n y ő s D a r a z s a k
D e á k o s D a r a z s a k é s B i v a l y k ö l y k ö k
H u n y a d i s D a r a z s a k
MKOSZ PROGRAMOK
Vármegyei szövetségek
Baranya Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Bács-Kiskun Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Békés Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Budapesti Kosárlabda Szövetség
Csongrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Fejér Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Hajdú-Bihar Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Heves Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Komárom-Esztergom Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Nógrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Pest Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Somogy Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Tolna Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Vas Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Veszprém Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Zala Vármegyei Kosárlabda Szövetség