Műsor - 2023. November
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 8. szerda 16:15 49 - 108 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök: Kovács Karina Erzsébet , Polyák Adrián
November 9. csütörtök 17:45 61 - 74 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök: Mezei Tibor , Fenyvesi Zénó
November 20. hétfő 18:30 88 - 45 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők és VB elnök: Pál-Szabó Sándor János , Polyák Adrián
November 23. csütörtök 16:15 56 - 101 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök: Tóth Viktor , Dezsèri Szabolcs Ernő
Műsor - 2023. December
December 6. szerda 17:45 72 - 61 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök: Pál-Szabó Sándor János , Kovács Karina Erzsébet
December 11. hétfő 18:30 45 - 71 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök: Gyenge Gábor , Terjéki András
December 21. csütörtök 17:45 93 - 44 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök: Kozma Péter , Dezsèri Szabolcs Ernő
Műsor - 2024. Január
Január 11. csütörtök 16:15 50 - 66 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök: Szabó László , Tóth Viktor
Január 23. kedd 17:45 102 - 37 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök: Mezei Tibor , Gyenge Gábor
Január 31. szerda 18:00 105 - 53 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök: Pál-Szabó Sándor János , Terjéki András
Műsor - 2024. Február
Február 7. szerda 17:45 121 - 41 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök: Szőcs Béla , Pál-Szabó Sándor János
Február 8. csütörtök 18:30 88 - 63 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők és VB elnök: Szőcs Béla , Polyák Adrián
Február 15. csütörtök 18:30 69 - 64 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők és VB elnök: Fehérvári Gergely , Fenyvesi Zénó
Műsor - 2024. Március
Március 1. péntek 18:00 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök:
Március 2. szombat 11:00 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők és VB elnök:
Március 5. kedd 16:15 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök:
Március 6. szerda 17:45 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök:
Március 10. vasárnap 11:00 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök:
Március 10. vasárnap 13:00 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök: Molnár Tamás , Váczi Mihály
Március 22. péntek 19:15 Albertirsa Sportcsarnok
Játékvezetők és VB elnök: Magda János József , Miklósi László
Március 28. csütörtök 18:50 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök:
Műsor - 2024. Április
Április 9. kedd 16:30 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök:
Április 13. szombat 17:00 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök:
Április 15. hétfő 18:30 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők és VB elnök:
Április 23. kedd 19:15 Albertirsa Sportcsarnok
Játékvezetők és VB elnök:
Április 25. csütörtök 16:15 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök:
Április 26. péntek 17:45 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök:
Műsor - Egyeztetés alatt
Egyeztetés alatt Albertirsa Sportcsarnok
Játékvezetők és VB elnök: Lázár Zsigmond György , Horváth Máté
Egyeztetés alatt Albertirsa Sportcsarnok
Játékvezetők és VB elnök: Váczi Mihály , Szántó Dénes
Egyeztetés alatt Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők és VB elnök:

Vármegyei szövetségek