Mérkőzések - 2022. 12.
JNSZ Előkészítő U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 1. csütörtök 16:45 27 - 79 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Bodnár Vivien
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 1. csütörtök 19:30 55 - 81 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Mezei Tibor VB elnök: Balogh László György
JNSZ Előkészítő U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 2. péntek 16:15 80 - 18 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Dezsèri Szabolcs Ernő
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 2. péntek 17:30 30 - 66 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Komáromi Péter, Lédeczi Nándor VB elnök: Budai Csaba
Regionális Fiú Junior, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 2. péntek 18:15 98 - 43 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó VB elnök: Hegedűs Mária Viktória
JNSZ Felnőtt Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 2. péntek 18:30 66 - 58 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Béla, Szabó László VB elnök: Balogh László György
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 5. hétfő 17:50 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika
December 5. hétfő 19:20 Albertirsa Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 6. kedd 18:00 Móricz Zsigmond Református Kollégium
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 6. kedd 18:30 Albertirsa Újcsarnok
December 6. kedd 20:30 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Leány
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 7. szerda 17:45 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 7. szerda 18:00 Zöld Ház
JNSZ Felnőtt Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 7. szerda 18:30 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
JNSZ Előkészítő U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 8. csütörtök 16:15 Petőfi Szakképző Iskola
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 8. csütörtök 16:30 Apponyi Általános Iskola
JNSZ Előkészítő U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 8. csütörtök 16:45 Karcag Városi Sportcsarnok
JNSZ Serdülő fiú U14
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 8. csütörtök 17:00 Apponyi Általános Iskola
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 8. csütörtök 18:00 Mezőtúri Református Kollégium Sportcsarnoka
December 8. csütörtök 19:15 Mezőtúri Református Kollégium Sportcsarnoka
JNSZ Előkészítő U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 9. péntek 16:15 Apponyi Általános Iskola
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 9. péntek 18:00 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Könyves Teréz Ráhel
Regionális Fiú Junior, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 9. péntek 18:15 Apponyi Általános Iskola
JNSZ B33 diákolimpia
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 10. szombat 10:00 Móricz Zsigmond Református Kollégium
December 10. szombat 10:00 Móricz Zsigmond Református Kollégium
December 10. szombat 10:20 Móricz Zsigmond Református Kollégium
December 10. szombat 10:20 Móricz Zsigmond Református Kollégium
December 10. szombat 10:40 Móricz Zsigmond Református Kollégium
December 10. szombat 10:40 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 10. szombat 11:00 Albertirsa Sportcsarnok
JNSZ B33 diákolimpia
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 10. szombat 11:00 Móricz Zsigmond Református Kollégium
December 10. szombat 11:20 Móricz Zsigmond Református Kollégium
December 10. szombat 11:20 Móricz Zsigmond Református Kollégium
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 10. szombat 14:30 Karcag Városi Sportcsarnok
JNSZ Felnőtt Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 10. szombat 16:30 Karcag Városi Sportcsarnok
Kiváló Kölykök Kupája U12 Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 11. vasárnap 09:30 Lehel Sportcsarnok
December 11. vasárnap 11:00 Lehel Sportcsarnok
December 11. vasárnap 12:30 Lehel Sportcsarnok
December 11. vasárnap 13:00 Zöld Ház
December 11. vasárnap 14:00 Lehel Sportcsarnok
December 11. vasárnap 14:30 Zöld Ház
December 11. vasárnap 15:30 Lehel Sportcsarnok
December 11. vasárnap 16:00 Zöld Ház
December 11. vasárnap 17:00 Lehel Sportcsarnok
JNSZ Előkészítő U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 12. hétfő 17:15 Zöld Ház
JNSZ B33 diákolimpia
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 13. kedd 10:20 Gépipari SZKI
December 13. kedd 10:40 Gépipari SZKI
December 13. kedd 11:00 Gépipari SZKI
December 13. kedd 11:20 Gépipari SZKI
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Leány
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 13. kedd 18:15 Verseghy Ferenc Gimnázium
JNSZ Felnőtt Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 13. kedd 18:20 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 14. szerda 18:00 Zöld Ház
December 15. csütörtök 15:30 Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
JNSZ Mini U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 15. csütörtök 17:15 Zöld Ház
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 16. péntek 16:00 Constantinum Sportcentrum
Regionális Fiú Junior, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 16. péntek 18:00 Apponyi Általános Iskola
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 16. péntek 20:00 Zöld Ház
Regionális Fiú Junior, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 31. szombat 17:00 Mathiász János Általános Iskola
Játékvezetők: Burján Bianka, Horváth Alexandra VB elnök: Szabó László

Megyei szövetségek