Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | SPC | O | |||||
Aréna: Bercsényi Gimnázium |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Szentesi KK | O | |||||
Aréna: Bercsényi Gimnázium |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | JKSE Öregfiúk | O | |||||
Aréna: Bercsényi Gimnázium |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Szolnoki Olaj Am. | O | |||||
Aréna: Bercsényi Gimnázium | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | BGK-SZEK | O | V, 56 - 100 | 0 - 5 | DEÁK Róbert (13) (Törökszentmiklósi KSE) | GÁL János (2) (Törökszentmiklósi KSE ) | HABÓK Zoltán (2) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: Bercsényi Gimnázium | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Ceglédi KE II. | O | GY, 65 - 58 | 1 - 5 | HABÓK Zoltán (15) (Törökszentmiklósi KSE) | HABÓK Zoltán (3) (Törökszentmiklósi KSE ) | TERÉK Tamás (4) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: Bercsényi Gimnázium | Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Lehel Kosársuli | O | GY, 81 - 45 | 2 - 5 | HABÓK Zoltán (20) (Törökszentmiklósi KSE) | HABÓK Zoltán (3) (Törökszentmiklósi KSE ) | TERÉK Tamás (2) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: Bercsényi Gimnázium | Játékvezetők: Gál János, Mile Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | JKSE Öregfiúk | I | V, 107 - 72 | 2 - 6 | HABÓK Zoltán (21) (Törökszentmiklósi KSE) | HABÓK Zoltán (3) (Törökszentmiklósi KSE ) | SZÉNÁSI Szabolcs (2) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Tiszakécske VSE | O | V, 63 - 97 | 2 - 7 | GÁL János (15) (Törökszentmiklósi KSE) | GÁL János (5) (Törökszentmiklósi KSE ) | HABÓK Zoltán (2) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: Bercsényi Gimnázium | Játékvezetők: Szőcs Béla, Pál-Szabó Sándor János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Szolnoki MÁV SE | I | GY, 64 - 74 | 3 - 7 | KARDOS József (17) (Törökszentmiklósi KSE) | KARDOS József (4) (Törökszentmiklósi KSE ) | DEÁK Róbert (5) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Karcagi SE | O | GY, 73 - 51 | 4 - 7 | HABÓK Zoltán (22) (Törökszentmiklósi KSE) | HABÓK Zoltán (4) (Törökszentmiklósi KSE ) | TERÉK Tamás (2) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: Bercsényi Gimnázium | Játékvezetők: Gál János, Gyenge Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Szentesi KK | I | V, 62 - 53 | 4 - 8 | GÁL János (15) (Törökszentmiklósi KSE) | GÁL János (5) (Törökszentmiklósi KSE ) | TERÉK Zoltán (2) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: Dr. Papp László Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | SPC | I | V, 75 - 70 | 4 - 9 | HABÓK Zoltán (14) (Törökszentmiklósi KSE) | HABÓK Zoltán (4) (Törökszentmiklósi KSE ) | DEÁK Róbert (3) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: Zöld Ház | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BGK-SZEK | I | V, 93 - 68 | 4 - 10 | PATKÓS Dániel (17) (Törökszentmiklósi KSE) | PATKÓS Dániel (3) (Törökszentmiklósi KSE ) | TERÉK Tamás (3) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Ceglédi KE II. | I | GY, 85 - 87 | 5 - 10 | HABÓK Zoltán (32) (Törökszentmiklósi KSE) | HABÓK Zoltán (4) (Törökszentmiklósi KSE ) | KARDOS József (3) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola | Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Fenyvesi Zénó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szolnoki Baglyok SE | I | V, 92 - 65 | 5 - 11 | DEÁK Róbert (14) (Törökszentmiklósi KSE) | DEÁK Róbert (2) (Törökszentmiklósi KSE ) | KARDOS József (6) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola | Játékvezetők: Szőcs Béla, Rideg László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Szolnoki Baglyok SE | O | V, 52 - 101 | 5 - 12 | HABÓK Zoltán (12) (Törökszentmiklósi KSE) | GÁL János (2) (Törökszentmiklósi KSE ) | ÁBRAHÁM Krisztián (2) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: Bercsényi Gimnázium | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Szabó László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Lehel Kosársuli | I | V, 110 - 48 | 5 - 13 | TERÉK Tamás (19) (Törökszentmiklósi KSE) | PATKÓS Dániel (2) (Törökszentmiklósi KSE ) | TERÉK Tamás (3) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Szolnoki Olaj Am. | I | V, 80 - 57 | 5 - 14 | PATKÓS Dániel (12) (Törökszentmiklósi KSE) | PATKÓS Dániel (3) (Törökszentmiklósi KSE ) | PATKÓS Dániel (1) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Gyenge Gábor, Rideg László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Tiszakécske VSE | I | V, 90 - 61 | 5 - 15 | TERÉK Zoltán (19) (Törökszentmiklósi KSE) | HABÓK Zoltán (3) (Törökszentmiklósi KSE ) | ÁBRAHÁM Krisztián (2) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Csaba, Mile Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Szolnoki MÁV SE | O | GY, 75 - 72 | 6 - 15 | HABÓK Zoltán (28) (Törökszentmiklósi KSE) | HABÓK Zoltán (6) (Törökszentmiklósi KSE ) | DEÁK Róbert (3) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: Bercsényi Gimnázium | Játékvezetők: Mezei Tibor, Pál-Szabó Sándor János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Karcagi SE | I | GY, 67 - 89 | 7 - 15 | KARDOS József (19) (Törökszentmiklósi KSE) | KARDOS József (4) (Törökszentmiklósi KSE ) | TERÉK Tamás (3) (Törökszentmiklósi KSE) |
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Csaba, Mile Gábor |